Rusko – Finsko | 0:1 (kon.) | | | Česko – Švédsko | 8:4 (kon.) |
Slovensko – Česko | 0:6 (kon.) |
Litva – Chorvatsko | 3:1 (kon.) | | | Estonsko – Nizozemsko | 4:3 (kon.) | | | Japonsko – Velká Británie | 0:4 (kon.) |
Norsko – Slovensko | 0:3 (kon.) |
Brno – IHC Olomouc | 8:7 (po pr.) | | | ILHK Hr. Králové – IHC Přerov | 3:2 (kon.) | | | Černošice – IHC Nový Jičín | 3:6 (kon.) |
IHC Prague Rats – Devils Zlín | 8:4 (kon.) | | | Roller Storm – Devils Zlín | 5:7 (kon.) | | | IHC Kladno – HC Boskovice inline | 8:3 (kon.) |
IHC Prague Rats – Uh. Brod | 16:1 (kon.) | | | Černošice – IHC Přerov | 8:5 (kon.) | | | ILHK Hr. Králové – IHC Nový Jičín | 4:7 (kon.) |
Roller Storm – Uh. Brod | 10:2 (kon.) |
konec
Česko
8:4
(1:2, 3:1, 4:1)
Švédsko
Matěj Mayer
Branky a nahrávky:
4. Kundrátek (R. Hanzl), 31. Birner (Řepík, J. Krejčík), 37. Jan Kovář (Kindl, Šulák), 38. R. Šimek (Voráček), 49. P. Holík (Kempný, Voráček), 57. Červenka (Voráček, Jan Kovář), 59. Kempný (Voráček), 60. R. Šimek (R. Hanzl) – 18. Kempe (J. Klingberg), 20. J. Klingberg (Krüger, Ekman-Larsson), 29. Landeskog (J. Klingberg, Ekman-Larsson), 55. C. Klingberg
Rozhodčí: Gofman, Buturlin (oba RUS) – Gebauer, Lederer (oba CZE)
Diváci:
Neproměněná penalta:
Česko:
Francouz (Mrázek) – Gudas, J. Krejčík, Kundrátek, Kempný, Kindl, R. Šimek, D. Sklenička, Šulák – Voráček (C), P. Holík, Červenka – Radil, Jan Kovář (A), P. Vrána – Řepík, R. Hanzl, Birner – Hyka, Horák (A), T. Zohorna – Lev.
Náhradníci:
Trenér:
Švédsko: Läck (Svedberg) – Strålman, Hedman (A), J. Klingberg, Ekman-Larsson, C. Rosén, Brodin, Holm – E. Lindholm, V. Rask, Omark – C. Klingberg, W. Karlsson, Everberg – Eriksson Ek, Söderberg, Landeskog (A) – J. Lundqvist (C), Krüger, Nordström – Kempe.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Švédsko: Läck (Svedberg) – Strålman, Hedman (A), J. Klingberg, Ekman-Larsson, C. Rosén, Brodin, Holm – E. Lindholm, V. Rask, Omark – C. Klingberg, W. Karlsson, Everberg – Eriksson Ek, Söderberg, Landeskog (A) – J. Lundqvist (C), Krüger, Nordström – Kempe.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gofman, Buturlin (oba RUS) – Gebauer, Lederer (oba CZE)
Diváci:
Vyloučení v týmu Česko (Jakub Kindl – 2 min., hrubost).