Kvalifikace Humpolec | AC Sparta Praha - dívky (kon.) |
Michal Heřman
Rozpis finálové části:
Semifinále:
Velká Bíteš - AC Sparta Praha dívky 1:2 po penaltách
Velké Meziříčí - Světlá nad Sázavou 6:1
O 23. místo:
Bedřichov - Nová Bystřice 0:1
O 21. místo:
Velký Beranov - Telč 0:1
O 19. místo:
Nová Včelnice - Nedvědice 1:2
O 17. místo:
Dobšice - Kardašova Řečice 1:0
O 15. místo:
Havlíčkův Brod - Rantířov 1:2
O 13. místo:
Humpolec - Chotoviny 4:3
O 11. místo:
FK Znojmo - ČAFC Židenice 2:1
O 9. místo:
Loko Horní Heršpice dívky - Hrádek nad Nisou 1:2
O 7. místo:
SFK Vrchovina - Bystřice nad Pernštejnem 0:2
O 5. místo:
FŠ Třebíč - RAFK Rajhrad 0:3
O 3. místo:
Velká Bíteš - Světlá nad Sázavou 4:2
Finále:
AC Sparta Praha dívky - Velké Meziříčí 1:0 po penaltách
Tabulka nadstavbových skupin
Skupina E:
1. Velká Bíteš 5 5 0 0 11:2 15
2. Světlá nad Sázavou 5 3 1 1 8:3 10
3. FŠ Třebíč 5 2 1 2 5:9 7
4. SFK Vrchovina 5 2 0 3 5:7 6
5. Loko Horní Heršpice dívky 5 1 1 3 4:5 4
6. FK Znojmo 5 0 1 4 1:8 1
Skupina F:
1. Velké Meziříčí 5 4 1 0 6:0 13
2. AC Sparta Praha dívky 5 3 1 1 5:1 10
3. RAFK Rajhrad 5 3 0 2 6:3 9
4. Bystřice nad Pernštejnem 5 2 0 3 3:6 6
5. Hrádek nad Nisou 5 2 0 3 2:6 6
6. ČAFC Židenice 5 0 0 5 0:6 0
Skupina G:
1. Humpolec 5 4 1 0 10:4 13
2. Havlíčkův Brod 5 2 3 0 7:3 9
3. Dobšice 5 2 2 1 4:3 8
4. Nová Včelnice 5 2 0 3 3:5 6
5. Velký Beranov 5 1 1 3 2:7 4
6. Bedřichov 5 0 1 4 3:6 1
Skupina H:
1. Chotoviny 5 5 0 0 8:1 15
2. Rantířov 5 1 3 1 6:2 6
3. Kardašova Řečice 5 1 3 1 4:2 6
4. Nedvědice 5 1 3 1 3:3 6
5. SK Telč 5 1 3 1 2:3 6
6. Nová Bystřice 5 0 0 5 0:12 0
Rozpis nadstavbových skupin:
Skupina E:
Světlá nad Sázavou - FŠ Třebíč 1:1
Loko Horní Heršpice dívky - SFK Vrchovina 2:0
FK Znojmo - Velká Bíteš 1:3
Světlá nad Sázavou - SFK Vrchovina 2:0
FK Znojmo - FŠ Třebíč 0:1
Loko Horní Heršpice dívky - Velká Bíteš 0:1
FK Znojmo - SFK Vrchovina 0:1
Světlá nad Sázavou - Velká Bíteš 0:1
Loko Horní Heršpice dívky - FŠ Třebíč 1:2
Skupina F:
Velké Meziříčí - ČAFC Židenice 1:0
Hrádek nad Nisou - Bystřice nad Pernštejnem 0:1
AC Sparta Praha dívky - RAFK Rajhrad 1:0
Velké Meziříčí - Bystřice nad Pernštejnem 2:0
AC Sparta Praha dívky - ČAFC Židenice 1:0
Hrádek nad Nisou - RAFK Rajhrad 0:4
AC Sparta Praha dívky - Bystřice nad Pernštejnem 3:0
Velké Meziříčí - RAFK Rajhrad 2:0
Hrádek nad Nisou - ČAFC Židenice 1:0
Skupina G:
Havlíčkův Brod - Nová Včelnice 1:0
Velký Beranov - Dobšice 1:1
Bedřichov - Humpolec 1:2
Havlíčkův Brod - Dobšice 0:0
Bedřichov - Nová Včelnice 1:2
Velký Beranov - Humpolec 0:2
Bedřichov - Dobšice 0:1
Havlíčkův Brod - Humpolec 2:2
Velký Beranov - Nová Včelnice 0:1
Skupina H:
Nedvědice - Nová Bystřice 1:0
Rantířov - Kardašova Řečice 0:0
SK Telč - Chotoviny 0:2
Nedvědice - Kardašova Řečice 1:1
SK Telč - Nová Bystřice 1:0
Rantířov - Chotoviny 0:1
SK Telč - Kardašova Řečice 0:0
Nedvědice - Chotoviny 1:2
Rantířov - Nová Bystřice 5:0
Tabulka základních skupin:
Skupiny A:
1. Světlá nad Sázavou 5 5 0 0 12:2 15
2. Loko Horní Heršpice dívky 5 2 2 1 5:2 8
3. FK Znojmo 5 2 2 1 3:4 8
4. Havlíčkův Brod 5 1 1 3 5:5 4
5. Velký Beranov 5 1 0 4 2:12 3
6. Bedřichov 5 0 3 2 1:3 3
Skupiny B:
1. Velká Bíteš 5 5 0 0 18:2 15
2. SFK Vrchovina 5 3 0 2 11:4 9
3. FŠ Třebíč 5 2 1 2 7:7 7
4. Humpolec 5 2 0 3 5:14 6
5. Dobšice 5 2 0 3 3:8 6
6. Nová Včelnice 5 0 1 4 0:9 1
Skupiny C:
1. Velké Meziříčí 5 4 1 0 11:0 13
2. Hrádek nad Nisou 5 2 2 1 5:1 8
3. AC Sparta Praha dívky 5 2 2 1 3:1 8
4. Nedvědice 5 0 4 1 0:3 4
5. Rantířov 5 0 3 2 1:5 3
6. SK Telč 5 0 2 3 1:11 2
Skupiny D:
1. RAFK Rajhrad 5 5 0 0 17:1 15
2. Bystřice nad Pernštejnem 5 4 0 1 14:2 12
3. ČAFTS Židenice 5 2 1 2 9:3 7
4. Chotoviny 5 2 0 3 4:7 6
5. Kardašova Řečice 5 1 1 3 6:9 4
6. Nová Bystřice 5 0 0 5 0:26 0
Rozpis základních skupin:
Skupina A:
TJ Sokol Bedřichov – Loko Horní Heršpice 0:0
TJ Velký Beranov – FK Bohemia Světlá nad Sázavou 0:4
FK Znojmo – FC Slovan Havlíčkův Brod 1:0
Loko Horní Heršpice – TJ Velký Beranov 3:0
FC Slovan Havlíčkův Brod – TJ Sokol Bedřichov 1:1
FK Bohemia Světlá nad Sázavou – FK Znojmo 3:0
FC Slovan Havlíčkův Brod – Loko Horní Heršpice 0:1
FK Znojmo – TJ Velký Beranov 2:1
TJ Sokol Bedřichov – FK Bohemia Světlá nad Sázavou 0:1
Loko Horní Heršpice – FK Znojmo 0:0
FK Bohemia Světlá nad Sázavou – FC Slovan Havlíčkův Brod 2:1
TJ Velký Beranov – TJ Sokol Bedřichov 1:0
FK Bohemia Světlá nad Sázavou – Loko Horní Heršpice 2:1
TJ Sokol Bedřichov – FK Znojmo 0:0
FC Slovan Havlíčkův Brod – TJ Velký Beranov 3:0
Skupina B:
FC Spartak Velká Bíteš – Sokol Dobšice 4:0
A.F.C. Humpolec – SK Fotbalová škola Třebíč 0:4
TJ Nová Včelnice – SFK Vrchovina 0:2
Sokol Dobšice – A.F.C. Humpolec 1:2
SFK Vrchovina – FC Spartak Velká Bíteš 0:3
SK Fotbalová škola Třebíč – TJ Nová Včelnice 0:0
SFK Vrchovina – FC Spartak Velká Bíteš 0:1
TJ Nová Včelnice – A.F.C. Humpolec 0:2
FC Spartak Velká Bíteš – FŠ Fotbalová škola Třebíč 3:1
Sokol Dobšice – TJ Nová Včelnice 1:0
SK Fotbalová škola Třebíč – SFK Vrchovina 0:4
A.F.C. Humpolec – FC Spartak Velká Bíteš 1:4
SK Fotbalová škola Třebíč – Sokol Dobšice 2:0
FC Spartak Velká Bíteš – TJ Nová Včelnice 4:0
SFK Vrchovina – A.F.C. Humpolec 5:0
Skupina C:
FK Slovan Hrádek nad Nisou – FC Velké Meziříčí 0:1
SK Telč – AC Sparta Praha dívky 0:1
SK Pernštejn Nedvědice – TJ Ježek Rantířov 0:0
FC Velké Meziříčí – SK Telč 5:0
TJ Ježek Rantířov – FK Slovan Hrádek nad Nisou 0:0
AC Sparta Praha dívky – SK Pernštejn Nedvědice 0:0
TJ Ježek Rantířov – FK Slovan Hrádek nad Nisou 0:2
SK Pernštejn Nedvědice – SK Telč 0:0
FK Slovan Hrádek nad Nisou – AC Sparta Praha dívky 1:0
FC Velké Meziříčí – SK Pernštejn Nedvědice 3:0
AC Sparta Praha dívky – TJ Ježek Rantířov 2:0
SK Telč – FK Slovan Hrádek nad Nisou 0:4
AC Sparta Praha dívky – FC Velké Meziříčí 0:0
FK Slovan Hrádek nad Nisou – SK Pernštejn Nedvědice 0:0
TJ Ježek Rantířov – SK Telč 1:1
Skupina D:
SK Bystřice nad Pernštejnem – RAFK Rajhrad 0:1
TJ Sokol Chotoviny – Sokol Kardašova Řečice 1:0
ČAFC Židenice 2011 – TJ Jiskra Nová Bystřice 5:0
RAFK Rajhrad – TJ Sokol Chotoviny 3:1
TJ Jiskra Nová Bystřice – SK Bystřice nad Pernštejnem 0:8
Sokol Kardašova Řečice – ČAFC Židenice 2011 2:2
TJ Jiskra Nová Bystřice – RAFK Rajhrad 0:8
ČAFC Židenice 2011 – TJ Sokol Chotoviny 2:0
SK Bystřice nad Pernštejnem – Sokol Kardašova Řečice 2:1
RAFK Rajhrad – ČAFC Židenice 2011 1:0
Sokol Kardašova Řečice – TJ Jiskra Nová Bystřice 3:0
TJ Sokol Chotoviny – SK Bystřice nad Pernštejnem 0:2
Sokol Kardašova Řečice – RAFK Rajhrad 0:4
SK Bystřice nad Pernštejnem – ČAFC Židenice 2011 2:0
TJ Jiskra Nová Bystřice – TJ Sokol Chotoviny 0:2
Semifinále:
Velká Bíteš - AC Sparta Praha dívky 1:2 po penaltách
Velké Meziříčí - Světlá nad Sázavou 6:1
O 23. místo:
Bedřichov - Nová Bystřice 0:1
O 21. místo:
Velký Beranov - Telč 0:1
O 19. místo:
Nová Včelnice - Nedvědice 1:2
O 17. místo:
Dobšice - Kardašova Řečice 1:0
O 15. místo:
Havlíčkův Brod - Rantířov 1:2
O 13. místo:
Humpolec - Chotoviny 4:3
O 11. místo:
FK Znojmo - ČAFC Židenice 2:1
O 9. místo:
Loko Horní Heršpice dívky - Hrádek nad Nisou 1:2
O 7. místo:
SFK Vrchovina - Bystřice nad Pernštejnem 0:2
O 5. místo:
FŠ Třebíč - RAFK Rajhrad 0:3
O 3. místo:
Velká Bíteš - Světlá nad Sázavou 4:2
Finále:
AC Sparta Praha dívky - Velké Meziříčí 1:0 po penaltách
Tabulka nadstavbových skupin
Skupina E:
1. Velká Bíteš 5 5 0 0 11:2 15
2. Světlá nad Sázavou 5 3 1 1 8:3 10
3. FŠ Třebíč 5 2 1 2 5:9 7
4. SFK Vrchovina 5 2 0 3 5:7 6
5. Loko Horní Heršpice dívky 5 1 1 3 4:5 4
6. FK Znojmo 5 0 1 4 1:8 1
Skupina F:
1. Velké Meziříčí 5 4 1 0 6:0 13
2. AC Sparta Praha dívky 5 3 1 1 5:1 10
3. RAFK Rajhrad 5 3 0 2 6:3 9
4. Bystřice nad Pernštejnem 5 2 0 3 3:6 6
5. Hrádek nad Nisou 5 2 0 3 2:6 6
6. ČAFC Židenice 5 0 0 5 0:6 0
Skupina G:
1. Humpolec 5 4 1 0 10:4 13
2. Havlíčkův Brod 5 2 3 0 7:3 9
3. Dobšice 5 2 2 1 4:3 8
4. Nová Včelnice 5 2 0 3 3:5 6
5. Velký Beranov 5 1 1 3 2:7 4
6. Bedřichov 5 0 1 4 3:6 1
Skupina H:
1. Chotoviny 5 5 0 0 8:1 15
2. Rantířov 5 1 3 1 6:2 6
3. Kardašova Řečice 5 1 3 1 4:2 6
4. Nedvědice 5 1 3 1 3:3 6
5. SK Telč 5 1 3 1 2:3 6
6. Nová Bystřice 5 0 0 5 0:12 0
Rozpis nadstavbových skupin:
Skupina E:
Světlá nad Sázavou - FŠ Třebíč 1:1
Loko Horní Heršpice dívky - SFK Vrchovina 2:0
FK Znojmo - Velká Bíteš 1:3
Světlá nad Sázavou - SFK Vrchovina 2:0
FK Znojmo - FŠ Třebíč 0:1
Loko Horní Heršpice dívky - Velká Bíteš 0:1
FK Znojmo - SFK Vrchovina 0:1
Světlá nad Sázavou - Velká Bíteš 0:1
Loko Horní Heršpice dívky - FŠ Třebíč 1:2
Skupina F:
Velké Meziříčí - ČAFC Židenice 1:0
Hrádek nad Nisou - Bystřice nad Pernštejnem 0:1
AC Sparta Praha dívky - RAFK Rajhrad 1:0
Velké Meziříčí - Bystřice nad Pernštejnem 2:0
AC Sparta Praha dívky - ČAFC Židenice 1:0
Hrádek nad Nisou - RAFK Rajhrad 0:4
AC Sparta Praha dívky - Bystřice nad Pernštejnem 3:0
Velké Meziříčí - RAFK Rajhrad 2:0
Hrádek nad Nisou - ČAFC Židenice 1:0
Skupina G:
Havlíčkův Brod - Nová Včelnice 1:0
Velký Beranov - Dobšice 1:1
Bedřichov - Humpolec 1:2
Havlíčkův Brod - Dobšice 0:0
Bedřichov - Nová Včelnice 1:2
Velký Beranov - Humpolec 0:2
Bedřichov - Dobšice 0:1
Havlíčkův Brod - Humpolec 2:2
Velký Beranov - Nová Včelnice 0:1
Skupina H:
Nedvědice - Nová Bystřice 1:0
Rantířov - Kardašova Řečice 0:0
SK Telč - Chotoviny 0:2
Nedvědice - Kardašova Řečice 1:1
SK Telč - Nová Bystřice 1:0
Rantířov - Chotoviny 0:1
SK Telč - Kardašova Řečice 0:0
Nedvědice - Chotoviny 1:2
Rantířov - Nová Bystřice 5:0
Tabulka základních skupin:
Skupiny A:
1. Světlá nad Sázavou 5 5 0 0 12:2 15
2. Loko Horní Heršpice dívky 5 2 2 1 5:2 8
3. FK Znojmo 5 2 2 1 3:4 8
4. Havlíčkův Brod 5 1 1 3 5:5 4
5. Velký Beranov 5 1 0 4 2:12 3
6. Bedřichov 5 0 3 2 1:3 3
Skupiny B:
1. Velká Bíteš 5 5 0 0 18:2 15
2. SFK Vrchovina 5 3 0 2 11:4 9
3. FŠ Třebíč 5 2 1 2 7:7 7
4. Humpolec 5 2 0 3 5:14 6
5. Dobšice 5 2 0 3 3:8 6
6. Nová Včelnice 5 0 1 4 0:9 1
Skupiny C:
1. Velké Meziříčí 5 4 1 0 11:0 13
2. Hrádek nad Nisou 5 2 2 1 5:1 8
3. AC Sparta Praha dívky 5 2 2 1 3:1 8
4. Nedvědice 5 0 4 1 0:3 4
5. Rantířov 5 0 3 2 1:5 3
6. SK Telč 5 0 2 3 1:11 2
Skupiny D:
1. RAFK Rajhrad 5 5 0 0 17:1 15
2. Bystřice nad Pernštejnem 5 4 0 1 14:2 12
3. ČAFTS Židenice 5 2 1 2 9:3 7
4. Chotoviny 5 2 0 3 4:7 6
5. Kardašova Řečice 5 1 1 3 6:9 4
6. Nová Bystřice 5 0 0 5 0:26 0
Rozpis základních skupin:
Skupina A:
TJ Sokol Bedřichov – Loko Horní Heršpice 0:0
TJ Velký Beranov – FK Bohemia Světlá nad Sázavou 0:4
FK Znojmo – FC Slovan Havlíčkův Brod 1:0
Loko Horní Heršpice – TJ Velký Beranov 3:0
FC Slovan Havlíčkův Brod – TJ Sokol Bedřichov 1:1
FK Bohemia Světlá nad Sázavou – FK Znojmo 3:0
FC Slovan Havlíčkův Brod – Loko Horní Heršpice 0:1
FK Znojmo – TJ Velký Beranov 2:1
TJ Sokol Bedřichov – FK Bohemia Světlá nad Sázavou 0:1
Loko Horní Heršpice – FK Znojmo 0:0
FK Bohemia Světlá nad Sázavou – FC Slovan Havlíčkův Brod 2:1
TJ Velký Beranov – TJ Sokol Bedřichov 1:0
FK Bohemia Světlá nad Sázavou – Loko Horní Heršpice 2:1
TJ Sokol Bedřichov – FK Znojmo 0:0
FC Slovan Havlíčkův Brod – TJ Velký Beranov 3:0
Skupina B:
FC Spartak Velká Bíteš – Sokol Dobšice 4:0
A.F.C. Humpolec – SK Fotbalová škola Třebíč 0:4
TJ Nová Včelnice – SFK Vrchovina 0:2
Sokol Dobšice – A.F.C. Humpolec 1:2
SFK Vrchovina – FC Spartak Velká Bíteš 0:3
SK Fotbalová škola Třebíč – TJ Nová Včelnice 0:0
SFK Vrchovina – FC Spartak Velká Bíteš 0:1
TJ Nová Včelnice – A.F.C. Humpolec 0:2
FC Spartak Velká Bíteš – FŠ Fotbalová škola Třebíč 3:1
Sokol Dobšice – TJ Nová Včelnice 1:0
SK Fotbalová škola Třebíč – SFK Vrchovina 0:4
A.F.C. Humpolec – FC Spartak Velká Bíteš 1:4
SK Fotbalová škola Třebíč – Sokol Dobšice 2:0
FC Spartak Velká Bíteš – TJ Nová Včelnice 4:0
SFK Vrchovina – A.F.C. Humpolec 5:0
Skupina C:
FK Slovan Hrádek nad Nisou – FC Velké Meziříčí 0:1
SK Telč – AC Sparta Praha dívky 0:1
SK Pernštejn Nedvědice – TJ Ježek Rantířov 0:0
FC Velké Meziříčí – SK Telč 5:0
TJ Ježek Rantířov – FK Slovan Hrádek nad Nisou 0:0
AC Sparta Praha dívky – SK Pernštejn Nedvědice 0:0
TJ Ježek Rantířov – FK Slovan Hrádek nad Nisou 0:2
SK Pernštejn Nedvědice – SK Telč 0:0
FK Slovan Hrádek nad Nisou – AC Sparta Praha dívky 1:0
FC Velké Meziříčí – SK Pernštejn Nedvědice 3:0
AC Sparta Praha dívky – TJ Ježek Rantířov 2:0
SK Telč – FK Slovan Hrádek nad Nisou 0:4
AC Sparta Praha dívky – FC Velké Meziříčí 0:0
FK Slovan Hrádek nad Nisou – SK Pernštejn Nedvědice 0:0
TJ Ježek Rantířov – SK Telč 1:1
Skupina D:
SK Bystřice nad Pernštejnem – RAFK Rajhrad 0:1
TJ Sokol Chotoviny – Sokol Kardašova Řečice 1:0
ČAFC Židenice 2011 – TJ Jiskra Nová Bystřice 5:0
RAFK Rajhrad – TJ Sokol Chotoviny 3:1
TJ Jiskra Nová Bystřice – SK Bystřice nad Pernštejnem 0:8
Sokol Kardašova Řečice – ČAFC Židenice 2011 2:2
TJ Jiskra Nová Bystřice – RAFK Rajhrad 0:8
ČAFC Židenice 2011 – TJ Sokol Chotoviny 2:0
SK Bystřice nad Pernštejnem – Sokol Kardašova Řečice 2:1
RAFK Rajhrad – ČAFC Židenice 2011 1:0
Sokol Kardašova Řečice – TJ Jiskra Nová Bystřice 3:0
TJ Sokol Chotoviny – SK Bystřice nad Pernštejnem 0:2
Sokol Kardašova Řečice – RAFK Rajhrad 0:4
SK Bystřice nad Pernštejnem – ČAFC Židenice 2011 2:0
TJ Jiskra Nová Bystřice – TJ Sokol Chotoviny 0:2
Brankář: Zuzana Kožuriková (AC Sparta Praha dívky)
Hráč: Marek Zich (Bystřice nad Pernštejnem)
Střelec: Daniel Klíma (10 gólů, Velká Bíteš)
Semifinále:
Velká Bíteš – AC Sparta Praha dívky 16:00
Velké Meziříčí – Světlá nad Sázavou 16:00
O 23. místo:
Bedřichov – Nová Bystřice 16:00
O 21. místo:
Velký Beranov – Telč 16:00
O 19. místo:
Nová Včelnice – Nedvědice 16:15
O 17. místo:
Dobšice – Kardašova Řečice 16:15
O 15. místo:
Havlíčkův Brod – Rantířov 16:30
O 13. místo:
Humpolec – Chotoviny 16:30
O 11. místo:
FK Znojmo – ČAFC Židenice 16:30
O 9. místo:
Loko Horní Heršpice dívky – Hrádek nad Nisou 16:30
O 7. místo:
SFK Vrchovina – Bystřice nad Pernštejnem 16:45
O 5. místo:
FŠ Třebíč – RAFK Rajhrad 16:45
O 3. místo:
Poražený semifinalista 1 – Poražený semifinalista 2 16:45
Finále:
Vítěz semifinále 1 – Vítěz semifinále 2 17:00
1. Velká Bíteš 5 5 0 0 11:2 15
2. Světlá nad Sázavou 5 3 1 1 8:3 10
3. FŠ Třebíč 5 2 1 2 5:9 7
4. SFK Vrchovina 5 2 0 3 5:7 6
5. Loko Horní Heršpice dívky 5 1 1 3 4:5 4
6. FK Znojmo 5 0 1 4 1:8 1
Skupina F:
1. Velké Meziříčí 5 4 1 0 6:0 13
2. AC Sparta Praha dívky 5 3 1 1 5:1 10
3. RAFK Rajhrad 5 3 0 2 6:3 9
4. Bystřice nad Pernštejnem 5 2 0 3 3:6 6
5. Hrádek nad Nisou 5 2 0 3 2:6 6
6. ČAFC Židenice 5 0 0 5 0:6 0
Skupina G:
1. Humpolec 5 4 1 0 10:4 13
2. Havlíčkův Brod 5 2 3 0 7:3 9
3. Dobšice 5 2 2 1 4:3 8
4. Nová Včelnice 5 2 0 3 3:5 6
5. Velký Beranov 5 1 1 3 2:7 4
6. Bedřichov 5 0 1 4 3:6 1
Skupina H:
1. Chotoviny 5 5 0 0 8:1 15
2. Rantířov 5 1 3 1 6:2 6
3. Kardašova Řečice 5 1 3 1 4:2 6
4. Nedvědice 5 1 3 1 3:3 6
5. SK Telč 5 1 3 1 2:3 6
6. Nová Bystřice 5 0 0 5 0:12 0
FK Znojmo – SFK Vrchovina 0:1
Světlá nad Sázavou – Velká Bíteš 0:1
Loko Horní Heršpice dívky – FŠ Třebíč 1:2
AC Sparta Praha dívky – Bystřice nad Pernštejnem 3:0
Velké Meziříčí – RAFK Rajhrad 2:0
Hrádek nad Nisou – ČAFC Židenice 1:0
Bedřichov – Dobšice 0:1
Havlíčkův Brod – Humpolec 2:2
Velký Beranov – Nová Včelnice 0:1
SK Telč – Kardašova Řečice 0:0
Nedvědice – Chotoviny 1:2
Rantířov – Nová Bystřice 5:0
Světlá nad Sázavou – SFK Vrchovina 2:0
FK Znojmo – FŠ Třebíč 0:1
Velké Meziříčí – Bystřice nad Pernštejnem 2:0
AC Sparta Praha dívky – ČAFC Židenice 1:0
Havlíčkův Brod – Dobšice 0:0
Bedřichov – Nová Včelnice 1:2
Nedvědice – Kardašova Řečice 1:1
SK Telč – Nová Bystřice 1:0
Světlá nad Sázavou – FŠ Třebíč 1:1
Loko Horní Heršpice dívky – SFK Vrchovina 2:0
FK Znojmo – Velká Bíteš 1:3
Velké Meziříčí – ČAFC Židenice 1:0
Hrádek nad Nisou – Bystřice nad Pernštejnem 0:1
AC Sparta Praha dívky – RAFK Rajhrad 1:0
Havlíčkův Brod – Nová Včelnice 1:0
Velký Beranov – Dobšice 1:1
Bedřichov – Humpolec 1:2
Nedvědice – Nová Bystřice 1:0
Rantířov – Kardašova Řečice 0:0
SK Telč – Chotoviny 0:2
Světlá nad Sázavou – FŠ Třebíč 13:15
Loko Horní Heršpice dívky – SFK Vrchovina 13:30
FK Znojmo – Velká Bíteš 13:45
Světlá nad Sázavou – SFK Vrchovina 14:00
FK Znojmo – FŠ Třebíč 14:15
Loko Horní Heršpice dívky – Velká Bíteš 14:30
FK Znojmo – SFK Vrchovina 14:45
Světlá nad Sázavou – Velká Bíteš 15:00
Skupina F:
Velké Meziříčí – ČAFC Židenice 13:15
Hrádek nad Nisou – Bystřice nad Pernštejnem 13:30
AC Sparta Praha dívky – RAFK Rajhrad 13:45
Velké Meziříčí – Bystřice nad Pernštejnem 14:00
AC Sparta Praha dívky – ČAFC Židenice 14:15
Hrádek nad Nisou – RAFK Rajhrad 14:30
AC Sparta Praha dívky – Bystřice nad Pernštejnem 14:45
Velké Meziříčí – RAFK Rajhrad 15:00
Skupina G:
Havlíčkův Brod – Nová Včelnice 13:15
Velký Beranov – Dobšice 13:30
Bedřichov – Humpolec 13:45
Havlíčkův Brod – Dobšice 14:00
Bedřichov – Nová Včelnice 14:15
Velký Beranov – Humpolec 14:30
Bedřichov – Dobšice 14:45
Havlíčkův Brod – Humpolec 15:00
Skupina H:
Nedvědice – Nová Bystřice 13:15
Rantířov – Kardašova Řečice 13:30
SK Telč – Chotoviny 13:45
Nedvědice – Kardašova Řečice 14:00
SK Telč – Nová Bystřice 14:15
Rantířov – Chotoviny 14:30
SK Telč – Kardašova Řečice 14:45
Nedvědice – Chotoviny 15:00