Č. Budějovice – Vlašim | 0:4 (kon.) |
Leicester – Tottenham | 1:6 (kon.) |
Helmond – Kerkrade | 0:1 (kon.) | | | Maastricht – Cambuur | 1:1 (kon.) | | | Volendam – Breda | 2:2 (kon.) |
Emmen – Nijmegen | 1:3 (kon.) |
Gent – Waregem | 5:2 (kon.) | | | Charleroi – Anderlecht | 1:3 (kon.) | | | Oostende – Club Bruggy | 2:1 (kon.) |
konec
KAA Gent
5:2
(2:0)
SV Zulte-Waregem
78
|
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Danijel Miličević, přichází Brecht Dejaegere.
|
|
68
|
Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Sander Coopman, přichází Christoph Lepoint.
|
|
68
|
Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Onur Kaya, přichází Aliko Bala.
|
|
65
|
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Nana Asare, přichází Rami Gershon.
|
|
46
|
Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Timothy Derijck, přichází Henrik Dalsgaard.
|
|
46
|
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Samuel Gigot, přichází Thomas Foket.
|
Branky:
21. Coulibaly, 37. Saief, 59. Kalu, 61. Coulibaly, 83. Kubo – 79. Leye, 87. Dalsgaard
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:7.
Rozhodčí: Delferière – De Neve, Hutsebaut
Diváci:
Karty: 32. Esiti (GNT) – 45. De fauw (WAR), 47. Coopman (WAR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:7.
KAA Gent:
Kalinić – Asare (C) (65. Gershon), Mitrović, Troost-Ekong, Gigot (46. Foket), Miličević (78. Dejaegere), Saief, Esiti, Kubo, Coulibaly, Kalu
Náhradníci: Rinne – Neto, Dejaegere, Thoelen, De Smet, Foket, Gershon
Trenér:
SV Zulte-Waregem: Bostyn – Derijck (46. Dalsgaard), De fauw, Hamalainen, Baudry, Kaya (68. Bala), Marrone, Meïté, Lerager, Coopman (68. Lepoint), Leye (C)
Náhradníci: Dalsgaard, Bala, Mühren, Steppe, Lepoint, Cordaro, Ankersen
Trenér:
Náhradníci: Rinne – Neto, Dejaegere, Thoelen, De Smet, Foket, Gershon
Trenér:
SV Zulte-Waregem: Bostyn – Derijck (46. Dalsgaard), De fauw, Hamalainen, Baudry, Kaya (68. Bala), Marrone, Meïté, Lerager, Coopman (68. Lepoint), Leye (C)
Náhradníci: Dalsgaard, Bala, Mühren, Steppe, Lepoint, Cordaro, Ankersen
Trenér:
Rozhodčí: Delferière – De Neve, Hutsebaut
Diváci:
Pavel Černý