Č. Budějovice – Vlašim | 0:4 (kon.) |
Leicester – Tottenham | 1:6 (kon.) |
Helmond – Kerkrade | 0:1 (kon.) | | | Maastricht – Cambuur | 1:1 (kon.) | | | Volendam – Breda | 2:2 (kon.) |
Emmen – Nijmegen | 1:3 (kon.) |
Gent – Waregem | 5:2 (kon.) | | | Charleroi – Anderlecht | 1:3 (kon.) | | | Oostende – Club Bruggy | 2:1 (kon.) |
konec
Sporting Charleroi
1:3
(1:0)
RSC Anderlecht
86
|
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Łukasz Teodorczyk, přichází Isaac Thelin.
|
|
80
|
Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Enes Sağlık, přichází Gaëtan Hendrickx.
|
|
77
|
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Alexandru Chipciu, přichází Massimo Bruno.
|
|
64
|
Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Dorian Dessoleil, přichází Clément Tainmont.
|
|
58
|
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Tielemans, přichází Acheampong.
|
|
20
|
Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Steeven Willems, přichází Stergos Marinos.
|
Branky:
27. Bedia – 59. Teodorczyk, 81. Teodorczyk, 87. Bruno
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 1:6. Rohy: 0:8.
Rozhodčí: Gumienny – Cremers, Meers
Diváci:
Karty: 73. Marinos (CHL) – 84. Hanni (AND)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 1:6. Rohy: 0:8.
Sporting Charleroi:
Penneteau – Mata, Martos (C), Dessoleil, N´Ganga – Willems, Marcq, Diandy, Bedia – Sağlık, Pollet.
Náhradníci: Mandanda – Benavente, Boulenger, Fall, Harbaoui, Hendrickx, Marinos, Tainmont.
Trenér:
RSC Anderlecht: Boeckx – Appiah, Spajić, Kara, Obradović – Dendoncker, Hanni (C), Tielemans – Chipciu, Trebel, Teodorczyk.
Náhradníci: Rubén – Deschacht, Bruno, Nuytinck, Acheampong, Kiese Thelin, Stanciu
Trenér:
Náhradníci: Mandanda – Benavente, Boulenger, Fall, Harbaoui, Hendrickx, Marinos, Tainmont.
Trenér:
RSC Anderlecht: Boeckx – Appiah, Spajić, Kara, Obradović – Dendoncker, Hanni (C), Tielemans – Chipciu, Trebel, Teodorczyk.
Náhradníci: Rubén – Deschacht, Bruno, Nuytinck, Acheampong, Kiese Thelin, Stanciu
Trenér:
Rozhodčí: Gumienny – Cremers, Meers
Diváci:
Michal Břuchanský