Táborsko – Vlašim | 3:5 (kon.) | | | Žižkov – Č. Budějovice | 3:1 (kon.) | | | Třinec – Prostějov | 4:0 (kon.) |
Vítkovice – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Varnsdorf – Frýdek-Místek | 4:0 (kon.) | | | Olomouc – Ostrava | 0:0 (kon.) |
Sokolov – Opava | 0:1 (kon.) | | | Znojmo – Ústí n. L. | 2:2 (kon.) |
Zambie – Portugalsko | 2:1 (kon.) | | | Írán – Kostarika | 1:0 (kon.) | | | Jihoafr. republika – Japonsko | 1:2 (kon.) |
Itálie – Uruguay | 0:1 (kon.) |
Arsenal – Everton | 3:1 (kon.) | | | Burnley – West Ham | 1:2 (kon.) | | | Chelsea – Sunderland | 5:1 (kon.) |
Hull City – Tottenham | 1:7 (kon.) | | | Leicester – Bournemouth | 1:1 (kon.) | | | Liverpool – Middlesbrough | 3:0 (kon.) |
Manchester Utd. – Crystal Palace | 2:0 (kon.) | | | Southampton – Stoke | 0:1 (kon.) | | | Swansea – West Brom | 2:1 (kon.) |
Watford – Manchester City | 0:5 (kon.) |
Atlético – Ath. Bilbao | 3:1 (kon.) | | | Valencia – Villarreal | 1:3 (kon.) | | | Celta Vigo – Real Sociedad | 2:2 (kon.) |
Barcelona – Eibar | 4:2 (kon.) | | | Malaga – Real Madrid | 0:2 (kon.) |
Empoli – Atalanta BC | 0:1 (kon.) | | | AC Milán – Bologna | 3:0 (kon.) | | | Sassuolo – Cagliari | 6:2 (kon.) |
Juventus – Crotone | 3:0 (kon.) | | | Udinese – Sampdoria | 1:1 (kon.) | | | Janov – Turín | 2:1 (kon.) |
Lazio – Inter | 1:3 (kon.) |
Slavia – Mladá Boleslav | 0:0 (kon.) | | | Teplice – Jablonec | 0:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Dukla Praha | 1:4 (kon.) |
Plzeň – Brno | 6:0 (kon.) |
Jirny – Králův Dvůr | 4:1 (kon.) | | | Zápy – Vyšehrad | 4:1 (kon.) | | | Benátky n/J – Benešov | 2:1 (kon.) |
Slovácko B – Uničov | 0:1 (kon.) | | | Zlín B – Líšeň | 1:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Brno | 2:2 (7:6 po pen.) |
Pohronie – Spiš. N. Ves | 4:0 (kon.) | | | Sereď – Bardejov | 3:3 (kon.) |
Kerkrade – Helmond | 1:1 (kon.) | | | Breda – Volendam | 2:0 (kon.) | | | Cambuur – Maastricht | 1:2 (kon.) |
Nijmegen – Emmen | 1:0 (kon.) |
Anderlecht – Oostende | 3:2 (kon.) | | | Club Brugge – Gent | 2:1 (kon.) | | | Waregem – Charleroi | 2:2 (kon.) |
Estoril – Arouca | 4:2 (kon.) | | | Tondela – Braga | 2:0 (kon.) | | | Moreirense – Porto | 3:1 (kon.) |
Sporting – Chaves | 4:1 (kon.) |
Rapid – Sturm Graz | 1:0 (kon.) |
Tomsk – FK Krasnodar | 1:5 (kon.) | | | Arsenal Tula – Spartak | 3:0 (kon.) | | | Perm – Kazaň | 1:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Machačkala | 4:0 (kon.) | | | Ufa – Ural | 1:0 (kon.) | | | Lok. Moskva – Zenit | 0:2 (kon.) |
Samara – Groznyj | 1:3 (kon.) | | | Orenburg – Rostov | 2:0 (kon.) |
Lech Poznaň – Gdańsk | 0:0 (kon.) | | | Jagiellonia – Legia | 0:0 (kon.) |
konec
FK Baník Sokolov
0:1
(0:0)
Slezský FC Opava
Lukáš Švéda
Branky:
81. Jurečka
Rozhodčí: Ginzel – Kříž, Kotalík
Diváci: 743
Karty: 11. Čermák (SOK) – 17. Hrabina (OPA), 71. Schaffartzik (OPA)
Neproměněná penalta:
FK Baník Sokolov:
Belaň – Strada (84. Valenta), Dobrotka, Ševčík, Čermák – Zorvan, Machek, Glaser (C) (71. Mejdr), Sadílek, Jakub Dvořák II. – Přeučil (80. Čihák).
Náhradníci: Šiman – Čihák, Medvěděv, Mejdr, Vondráček, Valenta.
Trenér:
Slezský FC Opava: Fendrich – Pospěch (C), Simerský, Žídek, Hrabina – Schaffartzik – Jursa (76. Smola), Kuzmanović (46. Puškáč), Zapalač – Jurečka, Janetzký (63. Mozol).
Náhradníci: Lasák – Helebrand, Radić, Smola, Mozol, Puškáč.
Trenér:
Náhradníci: Šiman – Čihák, Medvěděv, Mejdr, Vondráček, Valenta.
Trenér:
Slezský FC Opava: Fendrich – Pospěch (C), Simerský, Žídek, Hrabina – Schaffartzik – Jursa (76. Smola), Kuzmanović (46. Puškáč), Zapalač – Jurečka, Janetzký (63. Mozol).
Náhradníci: Lasák – Helebrand, Radić, Smola, Mozol, Puškáč.
Trenér:
Rozhodčí: Ginzel – Kříž, Kotalík
Diváci: 743
Na centr z levé strany si na vzdálenější tyč naběhl VÁCLAV JUREČKA a pěkně umístěnou hlavičkou mimo Belaňův dosah posílá favorita do vedení 1:0! Důležitý gól pro hostující celek.