USA – Itálie 2:1 (2:1 po s.s.) | Slovensko – Kanada 2:1 (kon.) | Česko – Velká Británie 10:0 (kon.)
konec
Slovensko
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
Kanada
Sobota 03.06.2017, 15:00 • Malá hala, Pardubice (kapacita: 500 míst) • Mistrovství světa žen • Skupina W
   
  42:27
  Rattrayová nebyla daleko vyrovnání! Rozhodujícím článkem, v tom, že Kanada stále prohrává, je však Tomčíková, která předvádí další z řady svých excelentních zákroků.
   
  40:04
  Jamie Lee Rattrayová si půjde za předchozí zákrok odsedět dvě minuty a trestnou lavici, sudí faul vyhodnotily jako hrubost.
   
  36:41
  Eagleová padá u boxu časoměřičů na palubovku, což je jasným pokynem pro rozhodčí k vynesení trestu. Kanadské hráčce totiž k pádu pomohla jemným zákrokem Petra Pravlíková (SVK).
   
  34:19
  Kanadský výběr je potrestán za špatné střídání, trest si odsedí Aprill Drakeová (CAN).
  26:25 Zákrok Tomčíkové proti Rattrayové
   
  26:25
  Kapustová jde na hrací plochu právě ve chvíli, kdy obrovské šanci Rattrayové zabránila vynikajícím zákrokem Tomčíková. Slovenky měly v této chvíli na své straně velkou dávku štěstěny.
   
  24:25
  Slovenský výběr však přesilovku standardní čas, Jana Kapustová svůj tým totiž oslabí kvůli podražení kanadské útočnice.
   
  23:06
  Pro Slovensko je tu další šance, Tara Swansonová (CAN) je totiž vyloučena za podražení.
  21:48 RATTRAYOVÁ - 2:1
   
  21:48
  Kanada právě vstřelila branku!
  Ovšem máme tady zápletku! Slovenky nechaly podobně jako u prvního gólu jejich soupeřky JAMIE LEE RATTRYOVOU úplně osamocenou, což tato technicky vyspělá útočnice bez potíží vytěžila v branku. Tomčíková byla prakticky na reakci na kličku u brankoviště bez šance.
  18:48 IHNAŤOVÁ - 2:0
   
  18:48
  Slovensko právě vstřelilo branku!
  A máme tady druhé překvapení! Slovenso se totiž dostává už do dvoubrankového vedení, když se před brankou dokázala nejrychleji zorientovat VIKTÓRIA IHNAŤOVÁ a poslat míček mezi betony Girouardové. Asistence: Iveta Frühauf, Petra Jurčová.
   
  18:05
  Slovenky čeká druhá přesilovka v zápase, Dawn Tulková (CAN) si jde odsedět dvouminutový trest za hákování.
  16:22 VARGOVÁ - 1:0
   
  16:22
  Slovensko právě vstřelilo branku!
  Kanada v této chvíli hrubě zaspala! DIANA VARGOVÁ totiž zůstala naprosto sama za obrannou linií soupeře a svůj samostatný únik dokázala chladnokrevně proměnit. Bez servítek si Girouardovou rozhýbala a backhandovým pokusem poslala míček pod břevno. Asistence: Petra Pravlíková.
   
  09:14
  Devon Skeatsová (CAN) v této chvíli neustála souboj s protihráčkou a pomohla si hokejkou. Rozhodčí ji posílají na 2 minuty na trestnou lavici, konkrétně za podražení
  09:06 Slovenská šance dua Ihnaťová-Jurčová
   
  09:06
  Slovenky se v této chvíli musí chytat za hlavu! Ihnaťová ale Jurčové nedokázala poslat míček na hokejku, čímž obrovskou šanci přerušila.
   
  06:30
  Už to vypadalo, že se Slovenky konsolidovaly, avšak Kanada se znovu připomněla. Drakeová však tváří tvář Tomčíkové nepochopitelně selhala a jen promáchla.
   
  04:06
  Keanová pálila těsně vedle branky! Tomčíková, která k ní nešťastně odrazila míček, se jen za touto pumelicí ohlédla. Kanada je dnes opravdu v ráži!

  Johan Čáp

  Branky a nahrávky: 17. Vargová (Pravlíková), 19. Ihnaťová (Frühauf, Jurčová) – 22. Rattrayová


  Slovensko: Tomčíková (Rišianová, Zuziaková) – Záborská, Frühauf, Horváthová, Lalíková, Pravlíková, Gaborčíková, Žitňanská, Kežmarská – Kapustová, Jurčová, Ihnaťová, Vargová, Gauríková, Kochanová, Krajňáková, Dzurinová, Vršková, Görögová, Gajdošová, Stašová, Finďová, Kľučiková
  Kanada: Girouardová (Sugijamaová) – Berzinsová, Marszová, Coozeová, Johnstonová, Duhamelová, Tinklerová – Kurioová, Tulková, Desmierová, Rattrayová, Eagleová, Francisová, Traversaová, Keanová, Skeatsová, Palottaová, Swansonová, Drakeová

  Rozhodčí: Radka Synková, Patricie Vokálová (obě Česká republika)
  bahis siteleri