Hongkong – Kajmanské ostrovy 3:4 (0:1 po s.s.) | Arménie – Haiti 0:1 (kon.) | Portugalsko – Švýcarsko 3:5 (kon.)
Finsko – Kanada 1:7 (kon.) | USA – Česko 3:2 (1:0 po s.s.) | Libanon – Bermudy 2:3 (kon.)
Slovensko – Řecko 3:1 (kon.)
konec
Arménie
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Haiti
Sobota 03.06.2017, 09:00 • Malá hala, Pardubice • Mistrovství světa mužů • Skupina B2
   
  42:23
  Charles Alex Plaisir nyní tvrdě prověřil Aumaise. Z rychlé otočky zpoza brány vypustil míč na bránu. Brankář Arménie se však nenechal zaskočit a nadále udržuje svůj tým v naději na vyrovnání.
   
  38:41
  Vyloučení v týmu Haiti (Registé-Augustin – 2 min., zdržování hry). Trest odpyká Siméon.
   
  37:19
  Ani ve čtyřech nechce Haiti připustit vyrovnání dosavadního stavu. Naopak se stále více snaží vedení navýšit. Jean-Francois Aumais však doslova v brance čaruje a všechny soupeřovy střely vyráží.
   
  36:43
  Vyloučení v týmu Haiti (Fils-Aimé – 2 min., nedovolené bránění).
   
  35:07
  Jean-Francois Aumais znovu celkem výrazně podržel svůj tým. Během rostoucího nebezpečí ze strany Haiti dokázal puk vypíchnout svou lapačkou, poté jej zachytit.
   
  33:27
  Vyloučení v týmu Arménie (Jerjian – 2 min., podražení).
   
  32:27
  Vyloučení v týmu Haiti (Gabriel – 2 min., nedovolené bránění).
   
  31:40
  Souhra bratrů Jerjianových byla zastavena na modré čáře. Do té doby vypadala celkem nadějně, skalní obrana Haiti však zůstala nezdolná.
   
  28:50
  Po vyrovnání sil se konečně Haiti odhodlalo k útoku. Do blízkosti Aumaisovy branky se dostal Patrick Chéry, který se snažil gólmana Arménie zaskočit. Nepovedlo se mu to.
   
  28:22
  Vyloučení v týmu Arménie (Jerjian – 2 min., sekání).
   
  27:18
  Vyloučení v týmu Haiti (Meroné – 2 min., sekání).
   
  22:57
  Obrovské kvantum práce čekalo nyní na Aumaise. Po několikáté střele z holí haitských útočníků přikryl míček tělem. Došlo tedy ke vhazování.
   
  20:33
  Vyloučení v týmu Haiti (Meroné – 2 min., nedovolené bránění).
   
  20:13
  Haiti to však nezastavilo a za masivní podpory zdejších fanoušků drží svého soupeře v kleštích v útočné třetině. Ostřelování Jeana-Francoise Aumaise však úspěšné zatím není.
   
  16:55
  Vyloučení v týmu Haiti (Paul – 2 min., podražení).
   
  16:08
  Haiti nadále ukazuje svou převahu, se kterou vlétlo do této třetiny. Jean-Francois Aumais se musel hodně natahovat proti povedené střele v podání Rubense Morneho.
   
  13:30
  Rychlý kontr Arménců přivedl asi jejich nejvýraznější šanci první třetiny. Narážečkou mezi Garem Jerjiaem a Yeghiou Der Ohannesianem se dostali do přímého ohrožení Régiste-Augustinovy branky. Der Ohannesian poté prudce vypálil. Gólman střelu přikryl lapačkou.
   
  12:39
  Postupem času převzala kontrolu hry Arménie. Brankáře Haiti prověřil Daniel Charbonneau, zamířil však pouze do náručí Lincyho Registé-Augustina.
   
  11:06
  Haiti se snaží kombinovat v útočné třetině. Arménie rozehrávku nijak výrazně nenapadá, přesto se Haiti dlouho nemohlo dobrat ke střele. O tu se postaral až Billy Cherubin. Arménský gólman s ní však neměl sebevětší problém.
   
  08:34
  Vyloučení v týmu Arménie (Vartamazian – 2 min., držení protihráče).
   
  05:47
  Vyloučení v týmu Arménie (Ohanessian – 2 min., sekání).
   
  03:42
  Haiti právě vstřelilo branku!
  Ovšem, co se nepovedlo před malým momentem, povedlo se nyní. Znovu v tom měl prsty Paul-Arthur Plaisir, který pohotovou přihrávkou našel osamoceného RUBENSE MORNEHO. Ten uklidil míč za brankářova záda. Asistence: Paul-Arthur Plaisir
   
  03:24
  Haiti se velmi rychle snažilo využít přesilovku. Velmi vyvedená akce Paula-Arthura Plaisira však skončila ofsajdem.
   
  02:17
  Vyloučení v týmu Arménie (Tachejian – 2 min., podražení).
   
  01:16
  Alex Melkonian s Thierry Dornevalem bojovali o míč v rohu za brankou Aumaise. Vítězně vyšel arménský hráč, který se znovu vydal do útoku. Znovu však Arménie dlouho mimo své obranné pásmo nevydržela.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 4. Morne (Plaisir)


  Arménie: Aumais (Narajian) – Batri, Galliano, Genc Avedissian, Gennoe, Sadek, M. Vartazarmian, R. Vartazarmian, Yeramian – Belcher, Boghossian, Der Ohanessian, Guergis, Charbonneau, G. Jerjian, H. Jerjian, Kabassakalian, Kalachian, Melkonian, Missikian, Nazarian, Tachejian, Torikian
  Haiti: L. Registré-Augustin (R. Registré-Augustin) – Achille, Aimé, Décosse, Fils-Aimé, Gabriel, Kender Channon, Re. Morne, Nadeau, Siméon – Benel, Dorneval, Cherubin, Chéry, Jean-Denis, Lamy, Meroné, Ru. Morne, Paul, C. Plaisir, P.-A. Plaisir, Raphael, Vérician

  Rozhodčí: Varca, Friedli
  thejrc.org