Syracuse – Grand Rapids 5:3 (kon.)
Syracuse Crunch
5:3 (3:1, 2:2, 0:0) Stav série: 1:2
Grand Rapids Griffins
Čtvrtek 08.06.2017, 01:00 • Oncenter War Memorial Arena, Syracuse, New York • Play-off AHL • Finále

53:59
    Domácí dostali o dvě minuty více a Grand Rapids tak budou hrát přesilovku 5 na 4!

49:43
    Tomáš Nosek v útočném pásmu zbytečně fauloval obránce Dominika Mašína a je tu tedy přesilová hra pro Syracuse.

41:37
    Jevgenij Svečnikov si přidržel Conachera a posílá hosty do čtyř. 5 sekund se bude hrát 4 na 4 a pak začne přesilovka Syracuse.

39:42
    Tomáš Nosek si obhazoval Jakea Dotchina a domácí bek ho poslal k ledu. Rozhodčí posílají Dotchina na trestnou lavici.

35:35
    Právě Cory Conacher je vyloučen za podražení, Na druhé straně dostává dvě minuty za krosček Dylan McIlrath. Hrát se tedy bude ve čtyřech na obou stranách.

33:13
    Další přesilovka pro Crunch. Na trestnou lavici usedá Martin Frk.

29:12
    Domácí nakonec budou hrát pouze přesilovku 4 na 3. Brankář Mike McKenna totiž dostal trest za hrubost.

29:12
    Hosté budou hrát ve třech! Tomáš Nosek se v oslabení řítil na domácí branku, ale po kontaktu s obráncem Dotchinem najel do gólmana McKenny. Rozhodčí to posoudili jako faul na brankáře Syracuse.

27:55
    Tyler Bertuzzi dostává dvě minuty za podražení. Domácí si tedy zahrají přesilovku.

24:37
    Hosté si zahrají přesilovku. Za podražení je vyloučen Michael Bournival.

16:50
    Vyloučení v týmu Syracuse Crunch (Anthony Cirelli – 2 min., vražení na hrazení).

16:22
    Vyloučení v týmu Grand Rapids Griffins (Jevgenij Svečnikov – 2 min., hákování).

02:12
    Bude se vylučovat! Za nedovolené bránění je potrestán Matt Lorito.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 7. Froese (Koekkoek, Bournival), 16. Vermin (Taormina, Erne), 17. Vermin (Peca, Thomas), 34. McGinn (Taormina, Conacher), 36. Conacher (McGinn, Gourde) – 10. Bertuzzi (Frk, Nosek), 27. Turgeon (Campbell, Russo), 37. Criscuolo (Bertuzzi)

Syracuse Crunch: McKenna (Gudlevskis) – Dotchin, Mašín, Taormina (A), Brodeur, Thomas, Koekkoek (C), Walcott – Cirelli, Lynch, McGinn, Froese, Peca, Gourde, Dumont (A), Erne, Bournival, Conacher, Vermin.
    Grand Rapids Griffins: Coreau (Pasquale) – Hicketts, Paetsch (C), Russo, Lashoff, Renouf, McIlrath – Street (A), Callahan, Nosek, Turgeon, Tangradi, Lorito, Frk, Ford (A), Bertuzzi, Campbell, Criscuolo, Svečnikov.

Rozhodčí: Schlenker, Chmielewski – Mills, Dussureault