HFK Olomouc – Slovácko B 4:0 (kon.)
1. HFK Olomouc
4:0 (3:0)
1.FC Slovácko B
Sobota 10.06.2017, 17:00 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga • 29. kolo
    89. Jakub MAREK - 4:0

89
    HFK právě vstřelil branku!
    Povedený výkon domácích pečetí čtvrtou brankou JAKUB MAREK a nejspíše uzavírá gólový účet zápasu.

85
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Filip Žák, přichází Jakub Marek.

76
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Petr Nekuda, přichází Tomáš Wolf.

76
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Ondřej Kováč, přichází Martin Krejčí.

57
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Dominik Pěnička, přichází Andrej Kudrjavcev.
    44. Filip ŽÁK - 3:0

44
    Dnešní utkání je nejspíše rozhodnuté, minutu před koncem základní hrací doby první půle přidává svou druhou branku v utkání FILIP ŽÁK.
    38. Ondřej PYCLÍK - 2:0

38
    Třetí střela na bránu domácích, o kterou se postaral ONDŘEJ PYCLÍK znamená navýšení skóre, Olomouc se tak břibližuje záchraně v soutěži.
    33. Filip ŽÁK - 1:0

33
    Nyní už se domácí fotbalisté dočkali, z jejich šesté střely otevírá skóre FILIP ŽÁK.