Ázerbájdžán – Sev. Irsko | 0:1 (kon.) | | | Kazachstán – Dánsko | 1:3 (kon.) | | | Skotsko – Anglie | 2:2 (kon.) |
Slovinsko – Malta | 2:0 (kon.) | | | Německo – San Marino | 7:0 (kon.) | | | Norsko – Česko | 1:1 (kon.) |
Černá Hora – Arménie | 4:1 (kon.) | | | Polsko – Rumunsko | 3:1 (kon.) | | | Litva – Slovensko | 1:2 (kon.) |
Lotyšsko – Andorra | 0:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Dobrovice | 3:1 (kon.) | | | Vyšehrad – Vltavín | 2:3 (kon.) | | | Litoměřicko – Tachov | 1:3 (kon.) |
Písek – Chrudim | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Králův Dvůr – Zápy | 1:0 (kon.) | | | Jirny – Benátky n/J | 3:2 (kon.) |
Táborsko akademie – Štěchovice | 1:3 (kon.) |
HFK Olomouc – Slovácko B | 4:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Plzeň | 1:2 (kon.) | | | Slovácko – Opava | 3:4 (kon.) | | | Teplice – Příbram | 1:0 (kon.) |
Karviná – Jihlava | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Sparta | 2:1 (5:4 po pen.) | | | Brno – Pardubice | 1:1 (5:3 po pen.) |
Slavia – Ostrava | 5:2 (kon.) |
Skotsko – Česko | 3:0 (kon.) |
konec
Lotyšsko
0:0
(0:0)
Andorra
Aleš Pur
Branky:
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 54. Sorokins (LAT), 82. Černomordijs (LAT) – 48. Aláez (ANR), 61. Fernandez (ANR), 82. Viladot (ANR) 90+3. Aláez (ANR)
Neproměněná penalta:
Lotyšsko:
Kurakins – Jurovskis, Černomordijs, Gulbis, Sorokins – Liepa, Kigurs, Stuglis (16. Emsis) – Fjodorovs, Kurtišs (57. Dobrecovs), Ciganiks.
Náhradníci: Zommers – Dobrecovs, Emsis, Hvoinickis, Juhnevics, Krusatins, Strods.
Trenér:
Andorra: Silverio – Cervós, Pomares, Llovera, Viladot – Fernandez, Reyes, Villagrasa, Martinez – Sanchez, Aláez.
Náhradníci: Pires – Bove, Cabanes, Garcia, Nazzaro, Sandro, Vila.
Trenér:
Náhradníci: Zommers – Dobrecovs, Emsis, Hvoinickis, Juhnevics, Krusatins, Strods.
Trenér:
Andorra: Silverio – Cervós, Pomares, Llovera, Viladot – Fernandez, Reyes, Villagrasa, Martinez – Sanchez, Aláez.
Náhradníci: Pires – Bove, Cabanes, Garcia, Nazzaro, Sandro, Vila.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Lotyšsko: Kurakins – Jurovskis, Černomordijs, Gulbis, Sorokins – Liepa, Kigurs, Stuglis – Fjodorovs, Kurtišs, Ciganiks.
Náhradníci: Zommers – Dobrecovs, Emsis, Hvoinickis, Juhnevics, Krusatins, Strods.
Andorra: Silverio – Cervós, Pomares, Llovera, Viladot – Fernandez, Reyes, Villagrasa, Martinez – Sanchez, Aláez.
Náhradníci: Pires – Bove, Cabanes, Garcia, Nazzaro, Sandro, Vila..
Lotyši do nového kvalifikačního cyklu vstupují s myšlenkou na to, aby byl výsledek lepší, než v případě kvalifikace na ME, hrané letos v Polsku. Tehdy skončilo Lotyšsko na pátém místě se ziskem devíti bodů a za sebou nechalo pouze Moldavsko.
Andorra
Andořané budou i letos outsiderem skupiny a bylo by překvapením, kdyby pod sebe stlačili některý z týmů čtvrté kvalifikační skupiny. Kromě Lotyšska se ještě střetnou s Anglií, Nizozemskem, Skotskem a Ukrajinou.