Velká Británie – Itálie 0:2 (kon.) | Kanada – Slovensko 5:0 (kon.) | Česko – USA 4:3 (po pr.)
po prodl.
Česko
4:3 (0:0, 1:1, 2:2 - 1:0)
USA
Sobota 10.06.2017, 11:30 • Tipsport arena, Pardubice • Mistrovství světa žen • Finále
  45:55 LÉDLOVÁ - 4:3
   
  45:55
  Česko právě vstřelilo branku!
  Ihned zkraje padl zlatý gól českého týmu! Po zmatku a hledání míčku před brankovištěm se chopila míčku Karolína Kosinová, která našla volnou ANETU LÉDLOVOU, která zajistila premiérový titul pro český ženský tým. Asistence: Karolína Kosinová
  43:52 PFUNDTOVÁ - 3:3
   
  43:52
  USA právě vstřelily branku!
  A jejich snaha se jim nakonec vyplatila a minutu před koncem se dočkaly vyrovnání. Cherie Stewartová nahodila míček zleva na branku, kde stála TIFFANY PFUNDTOVÁ, která míček uklidila za záda Zechovské. Zechovská sice po něm lapala, nedokázala se však tak rychle přesunout. Utkání je tedy znovu otevřené. Asistence: Cherie Stewartová, Julia Bronsonová
  33:35 KUBÍNOVÁ - 3:2
   
  33:35
  Česko právě vstřelilo branku!
  Přestřelka pokračuje! Barbora Patočková obrala Američanku o míček ve středním pásmu a pronikla do útočného pásma, kde našla LUCII KUBÍNOVOU, ta poté míček uklidila k levé tyči branky Carli Bekkeringové. Asistence: Barbora Patočková.
  31:50 STROHMIEROVÁ - 2:2
   
  31:50
  USA právě vstřelily branku!
  Ovšem Američanky dramatizují vývoj finálového zápasu. Po kombinaci v útočném pásmu poslala za záda Zechovské z levé strany míček DANIELLE STROHMIEROVÁ. Asistence: Haley Fradeová, Cherie Stewartová.
  31:04 NĚMCOVÁ - 2:1
   
  31:04
  Česko právě vstřelilo branku!
  Češky velmi rychle přesilovku využívají. Ve středním pásmu se napřáhla KATEŘINA NĚMCOVÁ a vypálila velmi prudce do volného prostoru k Bekkeringové, která také mohla sledovat pouze let míčku za její záda. Asistence: Aneta Lédlová
  27:11 KŘÍŽOVÁ - 1:1
   
  27:11
  Česko právě vstřelilo branku!
  A máme tu vyrovnání. Z rohu hrací plochy vyjela směrem k Bekkeringové DENISA KŘÍŽOVÁ. Carli Bekkeringová ji nechala volnou celou polovinu branky, do které Křížová v pádu míček uklidila. Bez asistence.
  16:32 FOLEYOVÁ - 0:1
   
  16:32
  USA právě vstřelily branku!
  Američanky svou první přesilovku rychle využívají. KELLY FOLEYOVÁ tečovala do otevřeného prostoru za zády Zechovské křižnou přihrávku zleva a poslala svůj tým do vedení. Asistence: Julia Bronsonová, Haley Fradeová.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 28. Křížová, 32. Němcová (Lédlová), 34. Kubínová (Patočková), 46. Lédlová (Kosinová) – 17. Foleyová (Bronsonová, Fradeová), 32. Strohmierová (Fradeová, Stewartová), 44. Pfundtová (Stewartová, Bronsonová)


  Česko: Zechovská (Teplá) – Herzigová, Kosinová, Němcová, Rejlová, Volková, Fričová, Držmíšková – Horálková, Topičová, Křížová, Patočková, Rullová, Kvasničková, Kubínová, Palová, Lédlová, Kábrtová, Manhartová, Přibylová, Hyksová, Kaltounková.
  USA: Bekkeringová (Glistaová) – Mooreová, Wildeová, Cabanová, Levinová, Meslarová, Harringtonová, McCueanová K., Gnozziová, McCueanová L. – Pfundtová, Foleyová, Dobsonová, Fradeová, Aidonoidisová, Stewartová, Bitlerová, Bronsonová, Dixonová, Simpsonová, Steadmanová, Strohmierová, Reddingtonová.

  Rozhodčí: Lamontová, Kellerová

  Diváci: 3256