IHC Prague Rats – ILHK Hr. Králové 9:4 (kon.) | IHC Přerov – IHC Olomouc 6:5 (kon.) | Černošice – IHC Kladno 7:4 (kon.)
Černošice – IHC Kladno 12:9 (kon.) | IHC Nový Jičín – Roller Storm 5:7 (kon.) | IHC Prague Rats – ILHK Hr. Králové 11:4 (kon.)
IHC Přerov – IHC Olomouc 6:4 (kon.) | IHC Nový Jičín – Roller Storm 5:1 (po pr.)
IHC Night Birds Přerov
6:5 (1:1, 1:2, 2:1, 2:1) Stav série: 1:0
IHC Eagles Olomouc
Sobota 10.06.2017, 14:00Play-off Stilmat extraligy inline hokeje • Čtvrtfinále

První duel čtvrtfinále mezi Night Birds Přerov a Tempish Olomouc je za námi. Dramatický duel do posledních vteřin zvládli lépe domácí kteří vyhráli těsně 6:5. V závěru se trochu strhly emoce, takže druhý odvetný duel v 17:00 bude jistě velmi zajímavý. (15:36:33)

47:57
    Lukáš Cik (IOL) neudržel emoce na uzdě a oslabuje zbytečně svůj celek. Hráč Olomouce dostává 2 sekání + 10 minut za nesportovní chování.

47:45
    Jergl těsně bekhendem minul branku, kterou nikdo nehlídal. Opět buly u Dohnala.

47:29
    Zakázané uvolnění domácích. Jergl poslal kotouč přes celé hřiště a opět se bude vhazovat.

47:04
    Čeká nás poslední minutka čtvrté čtvrtiny, celek Olomouce si bral oddechový čas na poradu. Buly u Dohnala, Sedlář je na střídačce, power-play hostí.

45:04
    Dohnal se neuvěřitelně roztáhl na brankové čáře a parádním semaforem si vysloužil potlesk publika.

44:50
    Roupec se snažil překvapit Dohnala, ale ten skvělým máchnutím lapačkou zneškodnil jeho prudkou střelu.

43:44
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Olomoučtí bleskově snižují stav zápasu na dostřel jediné trefy! Autorem čtvrté branky Olomouce je JAKUB ČUŘÍK. Asistence: Lubomír Vích.

43:04
    Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
    PETR ŠKOLOUD napřáhl kousek od pravého mantinelu a propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Pavel Hanák, Mikuláš Zbořil.

42:22
    David Roupec (IOL) menší trest sekání.

40:25
    Ferenc se prokličkoval až před Sedláře, kterého nepřelstil.

38:32
    Roupcovo nahození končí v náručí Dohnala.

37:17
    Rychlá kombinace zakončena střelou z první končí v síti Sedláře. Night Birds jdou do jednobrankového vedení. Asistence: Pavel Hanák, Marek Ditrich.

36:24
    Dravý průnik Cika končí úspěšným zákrokem brankáře Dohnala. Do útoku nyní míří domácí.

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

Duel je opravdu velmi vyrovnaný a bude rozhodovat jakákoliv maličká chyba. Brankáři jsou pozorní a zatím to vypadá, že duel možná poputuje do prodloužení.

36:00
    Třetí čtvrtina skončila.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 9. Hanák (Zbořil), 16. Školoud (Zbořil), 34. Zbořil (Školoud), 36. Ferenc (Andrýsek, Jergl), 38. Školoud (Hanák, Ditrich), 44. Školoud (Hanák, Zbořil) – 6. Cik (Vápeník), 17. Čuřík (Roupec), 20. Čuřík (Roupec, Duba), 35. Roupec (Vích), 44. Čuřík (Vích)

IHC Night Birds Přerov: Dohnal (Kocák – Gremlica, Andrýsek, Zbořil, Ferenc – Jergl, Hanák, Schejbal, Ditrich, Školoud, Galetka.
    IHC Eagles Olomouc: Sedlář (Vágner) – Husák, Vích, L. Cik, Roupec – Čuřík, Korhoň, Duba, Vápeník.