Maďarsko – Rusko 0:3 (kon.) | Rumunsko – Česko 3:4 (kon.)
Rumunsko
3:4 (2:1)
Česko
Pátek 16.06.2017, 21:00 • Fotbalový stadion Za Lužánkami • ME v malé kopané • Semifinále

Češi jsou ve finále domácího mistrovství Evropy a konečně poráží rumunský výběr!

Dnes se hrálo strhující semifinále. V prvním poločase se dostali domácí do vedení, ale dvě individuálními chybami nechali Rumuny otočit skóre. Vstup do druhé půle však byl perfektní. Hned v první minutě Češi vyrovnali a následně přidali další dvě branky! Na konci sice Rumunsko ještě zkorigovali skóre, ale na další vyrovnání už nedosáhli.

Český národní tým tak minimálně vyrovná svůj nejlepší výsledek, tedy druhé místo. Finále se hraje zítra od 20 hodin. Soupeřem bude tým Ruska. Před tím ještě zápas o bronz. Konkrétně v 18 hodin proti sobě nastoupí Maďarsko a Rumunsko.

To je ode mě vše a u zítřejších onlajn přenosů na počtenou. (22:04:30)

40+6
    40+5. BURCIU - 3:4

40+5
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    A je tu ještě korekce výsledku! Ze standardní situace se po přesné přihrávce prosazuje RADU MARIAN BURCIU.

40+5
    Žlutou kartu dostává Polák (Česko).

40+4
    Za faul loktem vidí červenou kartu Bobe. Vypadá to, že je rozhodnuto.

40+3
    Opět pozorná obrana Čechů a míč sražený na roh.

40+2
    Jeden pokus si připisuje také Eftimie. Mířil mimo.

40+2
    Jeden ze střeleckých pokusů teď hlavou vyrazil Salák.

40+1
    Česká obrana je pevná a nepouští Rumuny do větší šance.

40+1
    Rozhodčí nastavili čtyři minuty.
    39. SALÁK - 2:4

39
    Česko právě vstřelilo branku!
    A to už vypadá hodně nadějně! Český nákop z obranné poloviny se odrazil na střed hřiště k MICHALU SALÁKOVI, jenž tvrdou ranou propálil Eftimieho.

38
    Nedorozumění v rumunské obraně a český roh. Po něm přerušeno za útočný faul.

38
    Z následné standardky zkoušel štěstí Bednář, ale hodně minul.

36
    Popa teď tvrdým skluzem sestřelil Koudelku a vyfasoval žlutou kartu. Celý stadion se však dožaduje karty červené.

34
    Český mančaft se hnal do dalšího útoku. Režného přihrávka však šla hodně mimo Uhlíře.

34
    Calugareanu se pokoušel ohrozit Bíra. Neuspěl.
    32. LEVČÍK - 2:3

Aleš Skok

Branky: 20. Burciu, 20+4. Vlad C., 40+5. Burciu – 12. Bednář, 21. Levčík, 32. Levčík, 39. Salák

Karty:   11. Tanase (RUM), 12. Calugareanu (RUM), 25. Vincene (RUM), 36. Popa (RUM) – 31. Mařík (CZE), 40+5. Polák (CZE)   40+4. Bobe (RUM)

Rumunsko: Leu (38. Eftimie) – Pusca, Tanase, Popa, Chirica, Chiripus – Constantin, Vlad E.V., Boiesan, Burciu, Vincene – Vlad C., Bobe, Calugareanu.
    Česko: Gruber (21. Bíro) – Bednář, Doubravský, Hakl, Režný, Uhlíř – Koudelka, Levčík, Polák, Salák – Macko, Mařík, Mica.

Rozhodčí: Potter, Pereyra – Goga, Dolanski