Německo – Česko 2:0 (kon.) | Dánsko – Itálie 0:2 (kon.)
Německo
2:0 (1:0)
Česko
Neděle 18.06.2017, 18:00 • Stadion Miejski, Tychy • Mistrovství Evropy U21 • Skupina C

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (19:59:48)

Český tým se v úterý střetne s Itálií, zatímco Německo změří síly s Dánskem.

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 8:6. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 16:19.
    Max Meyer a Serge Gnabry rozhodli o výhře Německa nad Českou republikou 2:0!

Je dobojováno! Německo v úvodním zápase skupiny C zdolalo výběr Vítězslava Lavičky 2:0! Češi sice nepředvedli vůbec špatný výkon, ale Němci byli nad jejich síly. v prvním poločase hrozil hlavně Gnabry, který zahodil dvě šance. Nejprve vůbec netrefil branku a poté jeho ránu zastavila tyč. Na úvodní branku se čekalo až do 44. minuty, kdy se prosadil Max Meyer! Po přestávce vlétli Němci na hřiště jako velká voda a po chybě Michala Sáčka přidal druhou branku Serge Gnabry! Český výběr mohl snížit, nicméně Schickova rána byla nepřesná a od Jankta se míč odrazil mimo tři tyče. V 84. minutě zahrál Jakub Jankto rukou v pokutovém území a Německo zahrávalo pokutový kop. Míč si připravil Selke, ale brankář Zima se blýskl parádním zákrokem! Tři minuty před koncem se po pohledné kombinaci dostal do vyložené šance Schick, ale tomu dnes nebylo souzeno trefit branku.

90+6

90+4
    Tomáš Chorý si ve snaze vybojovat míč pomohl rukama a dopustil se dalšího útočného faulu. Niklas Stark navíc zůstává ležet na trávníku. O vítězi dnešního utkání je rozhodnuto.

90+3
    Max Meyer se ocitl zcela osamocený v pokutovém území, jenže také jeho šanci zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!

90+2
    Stefan Simič si poradil s přihrávku za obranu. Za míčem spěchal Selke, který se navíc pohyboval za hranicí ofsajdu. Češi budou znovu rozehrávat.

90+1
    Jakub Jankto se vrhl do mlýnice v pokutovém území a vybojoval alespoň rohový kop. Český výběr se stále nevzdává a snaží se vstřelit branku.

90
    Nastavují se čtyři minuty!

89
    Jakub Jantko za předešlou situaci ještě vidí žlutou kartu!

88
    Jantko upadl na hranici pokutového území a Češi se dožadovali odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí ale odpískal útočný faul.
    87. Pohledná akce českého výběru

87
    Jakub Jantko využil prostor na levé straně, uvolnil Chorého, který vybídl ke skórování Schicka, jež ve vyložené šanci přestřelil branku!

86
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Maximilian Arnold, přichází Janik Haberer.
    85. Selkeho zahozená penalta

85
    Exekuce pokutového kopu se ujal Selke, který poslal střelu na levou ruku českého brankáře a gólman Zima jeho penaltu zlikvidoval!