Stockholm | (kon.) |
DálkaM
|
Dálka mužů už skončila, Radek Juška si pátým pokusem polepšil na 809 cm a skončil na skvělém třetím místě! Zvítězil Jihoafričan Manyonga za 836 cm, třetí skončil jeho krajan Samaai za 829 cm.
|
|
800Ž
|
Nakonec dokázala své vedení udržet až do cíle Francine Niyonsabaová z Burundi, vyhrála v čase 1:59,11. Druhá doběhla Švédka Lindhová, třetí Švýcarka Buchelová.
|
|
VýškaŽ
|
Výška žen už zná svou vítězku. Je jí Ruska Lasickeneová, která jako jediná zdolala laťku ve výšce 200 cm.
|
|
100M
|
Ve výborném čase 9,96 s vítězí Kanaďan De Grasse! Dlouho to vypadalo, že bude nejrychlejší Meite, ale tomu poté trochu došlo a doběhl jako druhý. Třetí skončil Shields.
|
|
1500M
|
Keňan Cheruiyot nakonec celý závod vyhrál v čase 3:30,77 min. Za ním finišovala dvojice běžců. Lépe si vedl Bahrajňan Mikhou, třetí skončil Etiopan Wote. Jakub Holuša doběhl na velmi pěkném pátém místě ve svém nejlepším letošním čase 3:34.26 min.
|
|
DálkaM
|
Radek Juška se čtvrtým pokusem zlepšil! Skok dlouhý 7,92 m jej vrátil zpět na čtvrtou příčku.
|
|
110přM
|
Byl to velmi těsný finiš dvou sprinterů! Nakonec těsně vyhrál Ortega před Šubenkovem v čase 13,09 s.
|
|
200Ž
|
Ve vyrovnaném finiši měla nejvíce sil běžkyně z Pobřeží Slonoviny Ahoureová a časem 22,68 s vítězí! Hned za ní doběhla Kanaďanka Emmanuelová následovaná Němkou Hasseovou.
|
|
DiskM
|
Také disk mužů už zná svého vítěze. Tím se stal Jamajčan Fedrick Dacres za hod dlouhý 68,36 m.
|
|
3000SM
|
Maročan El Bakkali si osamoceně doběhl pro první místo v čase 8:15,01 min. Druhý doběhl Eritrejec Haileselassie, třetí pak Keňan Bett.
|
|
VýškaŽ
|
Špatná zpráva z výšky žen. Češka Michaela Hrubá i napotřetí shodila laťku ve výšce 185 cm a končí na předposledním devátém místě.
|
|
DiskŽ
|
Skončila soutěž v hodu diskem žen. Vítězkou se stal Kubánka Yamí Pérezobá za hod dlouhý 67,29 m už z prvního pokusu.
|
|
400M
|
V čase 44,58 s se stal vítězem Steven Gardiner z Baham.
|
800 m ženy
1. Francine Niyonsabaová (BDI) 1:59,11 min
2. Lovisa Lindhová (SWE) 1:59,41 min
3. Selina Buchelová (SUI) 1:59,66 min
4. Melissa Bishopová (CAN) 1:59,70 min
5. Olha Ljachovová (UKR) 1:59,84 min (SB)
6. Rose Mary Almanzaová (CUB) 1:59,93 min (SB)
7. Anita Hinriksdottirová (ISL) 2:00,06 min
8. Lynsey Sharpová (GBR) 2:00,19 min
110 m překážek muži
1. Orlando Ortega (ESP) 13,09 s
2. Sergej Šubenkov (RUS) 13,10 s
3. Shane Brathwaite (BAR) 13,25 s
4. Aurel Manga (FRA) 13,30 s
5. Damian Czykier (POL) 13,36 s
DQ Antonio Alkana (RSA)
DQ Andrew Pozzi (GBR)
3000 m steepl muži
1. Soufiane El Bakkali (MAR) 8:15,01 min
2. Yemane Haileselassie (ERI) 8:18,29 min
3. Nicholas Kiptanui Bett (KEN) 8:21,98 min
4. Chala Beyo (ETH) 8:22,65 min
5. Sebastián Martos (ESP) 8:22,85 min
6. Lawrence Kemboi Kipsang (KEN) 8:23,93 min
7. Clement Kimutai Kembo (KEN) 8:23,98 min
8. Krystian Zalewski (POL) 8:28,50 min
200 m ženy
1. Miruelle Ahoureová (CIV) 22.68 s (SB)
2. Crystal Emmanuelová (CAN) 22,69 s (PB)
3. Rebekka Hasseová (GER) 22,76 s (PB)
4. Ivet Lalaovová-Colliová (BUL) 22,32 s (SB)
5. Estela Garciaová (ESP) 23,16 s (PB)
6. Elia Nelsonová (AUS) 23,27 s
7. Fanny Peltierová (FRA) 23,31 s
8. Elin Ostlundová (SWE) 23,82 s
Disk muži
1. Fedrick Dacres (JAM) 68,36 m
2. Daniel Stahl (SWE) 68,13 m
3. Andrius Gudzius (LTU) 67,29 m
4. Philip Milanov (BEL) 67,05 m
5. Robert Harting (GER) 66,20 m
6. Piotr Maachowski (POL) 64,60 m
7. Christoph Harting (GER) 61,75 m
8. Axel Härstedt (SWE) 60,28 m
Disk ženy
1. Yamí Perézová (CUB) 67,92 (SB)
2. Sandra Perkovičová (CRO) 67,75 m
3. Nadine Müllerová (GER) 65,74 m
4. Mélina Robertová-Michonová (FRA) 61,91 m
5. Denia Caballerová (CUB) 60,48 m
6. Julia Hartingová (GER) 58.90 m
400 m překážek muži
1. Karsten Warholm (NOR 48,82 s
2. Rasmus Magi (EST) 49,16 s
3. Yasmani Copello (TUR) 49,18 s
4. Jack Green (GBR) 49,29 s
5. Mamadou Kasse Hann (FRA) 49,72 s
6. Isak Anderson (SWE) 50,50 s (PB)
7. LJ Van Zyl (RSA) 51,42 s
400 m muži
1. Steven Gardiner (BAH) 44,58 s
2. Boboloki Thebe (BOT) 44,99 s
3. Kevin Borlé (BEL) 45,47 s (SB)
4. Luka Janežič (SLO) 45,56 s
5. Rafal Omelko (POL) 45,76 s
6. Rabah Yusif (GBR) 46,06 s
7. Onkabetse Nkobolo (BOT) 46,24 s
8. Mattew Hudson-Smith (GBR) 47,22 s
Program mítinku
15:20 disk muži
15:20 disk ženy
15:38 tyč ženy
16:03 400 m překážek muži
16:07 výška ženy (Michaela Hrubá)
16:33 400 m muži
16:50 dálka muži (Radek Juška)
16:52 steepl muži
17:08 200 m ženy
17:18 110 m překážek muži
17:28 1 500 m muži (Jakub Holuša)
17:40 100 m muži
17:53 800 m ženy
1. Francine Niyonsabaová (BDI) 1:59,11 min
2. Lovisa Lindhová (SWE) 1:59,41 min
3. Selina Buchelová (SUI) 1:59,66 min
4. Melissa Bishopová (CAN) 1:59,70 min
5. Olha Ljachovová (UKR) 1:59,84 min (SB)
6. Rose Mary Almanzaová (CUB) 1:59,93 min (SB)
7. Anita Hinriksdottirová (ISL) 2:00,06 min
8. Lynsey Sharpová (GBR) 2:00,19 min
110 m překážek muži
1. Orlando Ortega (ESP) 13,09 s
2. Sergej Šubenkov (RUS) 13,10 s
3. Shane Brathwaite (BAR) 13,25 s
4. Aurel Manga (FRA) 13,30 s
5. Damian Czykier (POL) 13,36 s
DQ Antonio Alkana (RSA)
DQ Andrew Pozzi (GBR)
3000 m steepl muži
1. Soufiane El Bakkali (MAR) 8:15,01 min
2. Yemane Haileselassie (ERI) 8:18,29 min
3. Nicholas Kiptanui Bett (KEN) 8:21,98 min
4. Chala Beyo (ETH) 8:22,65 min
5. Sebastián Martos (ESP) 8:22,85 min
6. Lawrence Kemboi Kipsang (KEN) 8:23,93 min
7. Clement Kimutai Kembo (KEN) 8:23,98 min
8. Krystian Zalewski (POL) 8:28,50 min
200 m ženy
1. Miruelle Ahoureová (CIV) 22.68 s (SB)
2. Crystal Emmanuelová (CAN) 22,69 s (PB)
3. Rebekka Hasseová (GER) 22,76 s (PB)
4. Ivet Lalaovová-Colliová (BUL) 22,32 s (SB)
5. Estela Garciaová (ESP) 23,16 s (PB)
6. Elia Nelsonová (AUS) 23,27 s
7. Fanny Peltierová (FRA) 23,31 s
8. Elin Ostlundová (SWE) 23,82 s
Disk muži
1. Fedrick Dacres (JAM) 68,36 m
2. Daniel Stahl (SWE) 68,13 m
3. Andrius Gudzius (LTU) 67,29 m
4. Philip Milanov (BEL) 67,05 m
5. Robert Harting (GER) 66,20 m
6. Piotr Maachowski (POL) 64,60 m
7. Christoph Harting (GER) 61,75 m
8. Axel Härstedt (SWE) 60,28 m
Disk ženy
1. Yamí Perézová (CUB) 67,92 (SB)
2. Sandra Perkovičová (CRO) 67,75 m
3. Nadine Müllerová (GER) 65,74 m
4. Mélina Robertová-Michonová (FRA) 61,91 m
5. Denia Caballerová (CUB) 60,48 m
6. Julia Hartingová (GER) 58.90 m
400 m překážek muži
1. Karsten Warholm (NOR 48,82 s
2. Rasmus Magi (EST) 49,16 s
3. Yasmani Copello (TUR) 49,18 s
4. Jack Green (GBR) 49,29 s
5. Mamadou Kasse Hann (FRA) 49,72 s
6. Isak Anderson (SWE) 50,50 s (PB)
7. LJ Van Zyl (RSA) 51,42 s
400 m muži
1. Steven Gardiner (BAH) 44,58 s
2. Boboloki Thebe (BOT) 44,99 s
3. Kevin Borlé (BEL) 45,47 s (SB)
4. Luka Janežič (SLO) 45,56 s
5. Rafal Omelko (POL) 45,76 s
6. Rabah Yusif (GBR) 46,06 s
7. Onkabetse Nkobolo (BOT) 46,24 s
8. Mattew Hudson-Smith (GBR) 47,22 s
Program mítinku
15:20 disk muži
15:20 disk ženy
15:38 tyč ženy
16:03 400 m překážek muži
16:07 výška ženy (Michaela Hrubá)
16:33 400 m muži
16:50 dálka muži (Radek Juška)
16:52 steepl muži
17:08 200 m ženy
17:18 110 m překážek muži
17:28 1 500 m muži (Jakub Holuša)
17:40 100 m muži
17:53 800 m ženy
Petr Sumbal