Olomouc – Opava 2:2 (kon.) | Slavia – Žižkov 2:1 (kon.) | Teplice – Modlany 8:0 (kon.)
Petřín Plzeň – Plzeň 0:2 (kon.) | Karviná – Ostrava 1:3 (kon.) | Podbrezová – Nitra 1:2 (kon.)
Slovácko – Zlaté Moravce 3:0 (kon.) | Olomouc – Opava 3:2 (kon.) | Liberec – Neugersdorf 0:0 (kon.)
Chemnitzer – Sokolov 2:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Vítkovice 1:1 (kon.) | Velké Hamry – Jablonec 0:10 (kon.)
Žilina – Podbeskidzie 6:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Vítkovice 0:0 (zruš.)
MFK Karviná
1:3 (1:2)
FC Baník Ostrava
Sobota 24.06.2017, 11:00Přípravný zápas

59
    Baník právě vstřelil branku!
    Ostrava vede o dvě branky, nyní se z velké dálky napřáhl ŠTEFAN PEKÁR, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Fotbalisté Ostravy tak vedou 3:1. Situaci brankář Karviné poněkud podcenil, což se mu hrubě nevyplatilo.

21
    Karviná právě vstřelila branku!
    Hráči Karviné rozehrávali standardní situaci. Ostravský brankář míč vyrazil jen před sebe a na druhé straně čekal zcela volný ERIC RAMIREZ, pro kterého nebyl problém skórovat. Venezuelský hráč dokázal snížit na rozdíl jediné branky.

11
    Jedenáct minut hry je pryč a Baník dává další branku. Rychlá akce Ostravy byla zakončeká střelou, kterou brankář vyrazil jen před sebe a BRONISLAV STÁŇA měl snadnou úlohu.

2
    Ostrava se dostává hned ve druhé minutě do vedení. Útok Baníku dostal od obrany soupeře hodně prostoru, čehož využil IRVINGLY VAN EIJMA, který celkem pohodlně poslal míč do sítě.