Olomouc – Opava 2:2 (kon.) | Slavia – Žižkov 2:1 (kon.) | Teplice – Modlany 8:0 (kon.)
Petřín Plzeň – Plzeň 0:2 (kon.) | Karviná – Ostrava 1:3 (kon.) | Podbrezová – Nitra 1:2 (kon.)
Slovácko – Zlaté Moravce 3:0 (kon.) | Olomouc – Opava 3:2 (kon.) | Liberec – Neugersdorf 0:0 (kon.)
Chemnitzer – Sokolov 2:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Vítkovice 1:1 (kon.) | Velké Hamry – Jablonec 0:10 (kon.)
Žilina – Podbeskidzie 6:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Vítkovice 0:0 (zruš.)
SK Slavia Praha
2:1 (1:1)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 24.06.2017, 10:00 • Střížkov • Přípravný zápas

81
    Střídání v dresu Slavie a hned dvojnásobné. Odchází Ruslan Rotaň a Jan Sýkora, zahrají si Jan Vejvar a Pavel Bucha.
    75. Mick van BUREN - 2:1

75
    Slavia právě vstřelila branku!
    Teď už jde ale úřadující mistr ligy do vedení. Po centru zprava se do zakončení dostal zcela volný MICK VAN BUREN, jeho první střelu sice Řehák zvládl vyrazit, dorážka hlavou už ale skončila v síti.

62
    Vystřídala i Slavie, skončil Ruslan Mingazov, novou tváří je Mick van Buren.

61
    Žižkov střídá, na lavičku zamířil Jakub Trýzna, zahraje si Galuška.

31
    Žižkov udělal změnu, dolů zamířil Jakub Urbanec, nastoupil Jakub Trýzna.
    27. Ruslan ROTAŇ - 1:1

27
    Míč si postavil RUSLAN ROTAŇ, poslal gólmana na druhou stranu a hravě tak srovnal na 1:1.

26
    Karel Hrubeš byl za svůj nedovolený zákrok potrestán žlutou kartou.

26
    Penalta pro Slavii. Gólman Hrubeš podrazil unikajícího Mingazova a rozhodčí neváhal ani vteřinu.

20
    Začíná se nám docela přiostřovat. První žlutou kartu utkání dostal žižkovský Michal Pavlata.
    8. Lukáš STRATIL - 0:1

8
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Viktoria jde do vedení! Po centru z levé strany zůstal ve vápně zcela volný LUKÁŠ STRATIL a hlavou poslal míč mimo Kovářův dosah.

Aleš Pur

Branky: 27. Rotaň (pen.), 75. van Buren – 8. Stratil

Karty:   20. Pavlata (ZIZ), 26. Hrubeš (ZIZ)

SK Slavia Praha: 1. poločas: Kovář – Holík, Jugas, Bílek, Bořil – Ščuk – Mingazov, Alvir, Rotaň, Sýkora – Musa.
    2. poločas: Otáhal – Frydrych, Bílek, Jugas, Bořil (68. Kingue) – Ščuk – Sýkora (81. Bucha), Hušbauer, Rotaň (81. Vejvar), Mingazov (62. van Buren) – Tecl.

FK Viktoria Žižkov: 1. poločas: Hrubeš – Šandera, Švejdík, Toml, Pardubský – Pavlata, Čermák – Stratil – Urbanec (31. Trýzna), Telnar, Bazal.
    2. poločas: Řehák – Hašek, Egert, Mareš, Safjanyk – Podrazký, Žežulka – Trýzna (61. Galuška), Dočekal, Volek.

Rozhodčí: Váňa – Vlček, Melichar