Širak – ND Gorica 0:2 (kon.) | Irtyš Pavlodar – Dunav Ruse 1:0 (kon.) | Kajrat – Atlantas 6:0 (kon.)
Ventspils – Valur 0:0 (kon.) | Pjunik – Slovan Bratislava 1:4 (kon.) | Partizani Tirana – Botev Plovdiv 1:3 (kon.)
Trenčín – Kutaisi 5:1 (kon.) | Levadia Tallinn – Cork City 0:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Runavík 2:1 (kon.)
Soligorsk – FK Sūduva 0:0 (kon.) | VPS – Olimpija Lublaň 1:0 (kon.) | Dinamo Bt. – Jagiellonia 0:1 (kon.)
Čichura – Rheindorf Altach 0:1 (kon.) | Škendija – Dacia Kišiněv 3:0 (kon.) | Lyngby – Bangor City 1:0 (kon.)
Kalju – B36 Tórshavn 2:1 (kon.) | Ferencváros – Jelgava 2:0 (kon.) | Beitar Jeruzalém – Vasas Budapešť 4:3 (kon.)
Odd – Ballymena 3:0 (kon.) | Haugesund – Coleraine 7:0 (kon.) | Larnaka – Lincoln 5:0 (kon.)
Zaria Balti – FK Sarajevo 2:1 (kon.) | UE Santa Coloma – Osijek 0:2 (kon.) | Levski – Sutjeska 3:1 (kon.)
Zirä FK – Differdange 2:0 (kon.) | Fola – Milsami 2:1 (kon.) | KÍ Klaksvík – AIK Stockholm 0:0 (kon.)
Norrköping – Priština 5:0 (kon.) | Connah's Quay – Helsinki 1:0 (kon.) | Midtjylland – Derry City 6:1 (kon.)
Bala Town – Vaduz 1:2 (kon.) | Skënderbeu – Sant Juliá 1:0 (kon.) | Vojvodina – Ružomberok 2:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Tirana 2:0 (kon.) | Domžale – Flora 2:0 (kon.) | Tre Penne – FK Rabotnički 0:1 (kon.)
CZ Bělehrad – Floriana 3:0 (kon.) | Široki Brijeg – Ordabasy 2:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Gandzasar 1:0 (kon.)
Mladost Lučani – Keşla FK 0:3 (kon.) | Crusaders – FK Liepāja 3:1 (kon.) | St. Johnstone – Riteriai 1:2 (kon.)
Rangers – Niederkorn 1:0 (kon.) | Valletta – Folgore 2:0 (kon.) | St Joseph's – AEL Limassol 0:4 (kon.)
Željezničar Sarajevo – Zeta 1:0 (kon.) | Fehérvár – Balzan 2:0 (kon.) | Lech Poznaň – Pelister 4:0 (kon.)
Reykjavík – Seinäjoki 0:0 (kon.) | Stjarnan – Shamrock 0:1 (kon.)
Crusaders Belfast
3:1 (2:0)
FK Liepāja
Čtvrtek 29.06.2017, 20:45 • Seaview, Belfast • Evropská liga (předkola) • 1. předkolo

90+2
    Žlutou kartu dostává Snoddy (Crusaders F.C.).

90
    Nastavuje se pět minut!

89
    Karašausks parádním centrem do rohového praokru při dalším rohu hostů našel před brankou Kurtišse, ale toho opět fantasticky vychytal brankář Jensen!

85
    Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází Carvill, přichází Beverland.

82
    Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází Heatley, přichází Whyte.

73
    Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází Lowry, přichází Glackin.

72
    Karašausksův centr od rohového praporku propadl k Grebisovi, ten však ve stoprocentní pozici trefil jen brankáře Jensena, jenž podržel svůj celek v pravou chvíli!

71
    Střídání v týmu FK Liepāja: ze hřiště odchází Tomič, přichází Kigurs.

65
    Obrovská šance hostů! Kurtišs se uvolnil ke střele a jeho prudkou ránu zastavil břevno branky Crusaders!

61
    Liepajas Metalurgs právě vstřelilo branku!
    Hosté snižují a připisují si na své konto důležitou branku an hřišti soupeře. A je to právě ARTURS KARAŠAUSKS, jenž se konečně dočkal, když zůstal neobsazen ve vápně a ranou z první zamířil přesně k tyči – 3:1!

59
    Střídání v týmu FK Liepāja: ze hřiště odchází Afanasjevs, přichází Kurtišs.

55
    Crusaders právě vstřelili branku!
    A přesně po deseti minutách hry ve druhém poločase přichází také třetí trefa domácích borců! Carvillův přesný centr od praporku našel pro změnu JORDANA OWENSE, který z blízkosti zavěsil – 3:0!

43
    Žlutou kartu dostává Jurkovskis (FK Liepāja).

42
    Další tutovka hostů! Opět to byl Torres, avšak ani tentokrát si na výborného Jensena nepřišel.

36
    Mohlo být bleskově vyrovnáno poté, co se ke střele dostal Torres, ale domácí brankář Jensen jeho ránu skvěle vyrazil na roh!

35
    Deset minut před koncem prvního poločasu domácí zdvojnásobují svůj náskok! Přesnou střelou se prosadil MICHAEL CARVILL – 2:0!

28
    To však domácí mrzet nemusí, protože se dostávají do vedení a tribuny poprvé naplno propukají v šílenství! PHILIP LOWRY si koupli pomyslný odpustek za svůj předchozí faul, když se zjeil osamocen ve vápně a chladnokrevně prostřelil brankáře hostů – 1:0!