Opava – Vítkovice 2:0 (kon.) | Rostov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
FK Rostov
3:1 (1:0)
FK Mladá Boleslav
Neděle 02.07.2017, 18:00 • Irdning - Rakousko • Přípravný zápas

A máme tu konec přátelského zápasu. Mladá Boleslav byla po celý druhý poločas lepším týmem, byla aktivnější a snažila si vytvářet šance. Nakonec se jim jednu podařilo využít a už to vypadalo, že se dočkáme i srovnání stavu. Nicméně Rostov ihned po obdržené brance přidal svou třetí branku a od té doby již Mladá Boleslav nenašla recept na výborně hrající obranu ruského celku. (19:48:48)

90

88
    Mladá Boleslav to hodně zkouší nyní po pravé straně, ale veškeré pokusy o centr si dobře hlídá obrana Rostova.

86
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Klobása, přichází Ladra.

86
    Rostovu se daří zárodky útoku svého soupeře již eliminovat na polovině hřiště.

84
    Sledujeme již jen hru českého celku, který se snaží stále nějak překvapit obranu soupeře. Rostov se již do útoku příliš nehrne a brání svůj slibný náskok.

82
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Fleišman, přichází Keresteš.

82
    Bohužel nyní mají problém s přihrávkou, míč jim hodně odskakuje od nohy.

81
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jánoš, přichází Levin.

81
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Čmovš, přichází Takács.

81
    Určitě ještě nesložila zbraně a stále se tlačí směrem dopředu.

80
    Zbývá nám posledních deset minutek zápasu, dokáže Mladá Boleslav ještě vstřelit branku?

78
    S ním si Mladá Boleslav poradila a může zahájit ofenzivu.

77
    Rostov operuje s míčem na polovině soupeře, nakonec je z toho rohový kop.

76
    ...ten nepřináší snižující branku a následně dochází k faulu a Mladá Boleslav musí na svou polovinu.

75
    Mladá Boleslav vybojovala rohový kop...
    72. Alexander ZUJEV - 3:1

72
    Rostov právě vstřelil branku!
    Avšak ihned po rozehrání se Rostov dostává do úniku a přidává svou třetí branku. Autorem branky je ALEXANDER ZUJEV.
    71. Lukáš MAGERA - 2:1

71
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tak to nádherně Mladá Boleslav rozehrála. Matějovský rozehrál míč do strany, odkud přišla střela, která mířila do zdi. Avšak míč se odrazil zpět a další střela již končí v brance! Pěkně sehraná standardní situace. Autorem branky je LUKÁŠ MAGERA.

70
    Dvacet minut před koncem má Mladá Boleslav další možnost v podobě standardní situace.

68
    Nyní to bylo velmi dobře myšleno, rychlá přihrávka do uličky, ale tentokrát zasahuje svým pohotovým výběhem brankář Rostova a zneškodňuje rodící se šanci.

66
    Obrana Rostova opravdu působí kompaktním dojmem a samotní hráči českého celku nemohou najít recept, jak překvapit svého soupeře.

65
    Boleslav se snaží roztahovat svou hru a hraje po lajnách, avšak soupeř je dobře fyzicky vybavený a nedává svým protihráčům příliš volného prostoru.

64
    Další slibný útok skončil odehraným míčem do zázemí a následuje odkop od branky Rostova.

63
    Stále sledujeme zvyšující se tlak českého celku, ale Rostov velmi dobře brání a dostat se ke střelecké příležitosti je velký kumšt.

62
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Fabián, přichází Klobása.

60
    Střela mířila přímo do zdi, následný pokus již v klidu chytá brankář.

59
    Standardní situace pro Mladou Boleslav...

58
    Mladá Boleslav přidala na svých obrátkách a nyní více zaměstnávají obranu soupeře, avšak další pokus o centr byl blokován.

57
    Po další akci má míč v rukavicích brankář Rostova.

56
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Mareš, přichází Magera.

56
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Stronati, přichází Da Silva.

56
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Křapka, přichází Pauschek.

55
    Mladá Boleslav se stále i po obdržené druhé brance sympaticky snaží o vstřelení kontaktní branky.
    Alexandru GATCAN - 2:0

52
    Nakonec se však Rostov dokázal prosadit podruhé v tomto zápase. Na centr z rohového kopu si velmi dobře vyskočil ALEXANDRU GATCAN a svou hlavičku zamířil přesně k pravé tyči.

51
    Nesledujeme žádnou změnu od prvního poločasu. Hra je stále vyrovnaná, obě mužstva se snaží překonat obranu soupeře.

50
    Útočný faul a brankář Rostova bude rozehrávat míč.

49
    Na hřišti se nám mírně rozpršelo.

48
    Hezky to nyní vykombinovali na pravé straně hřiště, jen ten centr do šestnáctky soupeře chyběl.

47
    Mladá Boleslav je od úvodu druhé půle s míčem na svých kopačkách, ale nemohou se dostat přes obranu soupeře.

46
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Rada, přichází Matějovský.
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Nečas, přichází Přikryl.
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Chramosta, přichází Mebrahtu.

46

Je tu konec prvního poločasu. V samotném úvodu zápasu byl ruský celek hodně aktivní a také se mu podařilo vsítit rychlou branku. Následné se hra vyrovnala a sledovali jsme po zbytek poločasu vyrovnanou partii s minimem gólových šancí. Obě mužstva hrají zodpovědně z obrany a uvidíme s jakou změnou trenéři a samotní aktéři zápasu přijdou do druhého poločasu.

45

44
    Faul na polovině hřiště a Mladá Boleslav může zaútočit.

43
    Dlouhým nákopem se Rostov dostal do útoku, avšak následně kazí přihrávku.

42
    Sledujeme Rostov a jeho kombinaci na polovině hřiště.

40
    K míči se postavil Mareš, ale jeho rána míří opět nad branku soupeře.

39
    To je faul a standardní situace pro český celek.

38
    Další akce, kterou ruský celek táhl po pravé straně. Následně přichází přihrávka na šestnáctku soupeře, ale zde bylo dostatek hráčů v bílých dresech a celou situace Mladá Boleslav ubránila.

37
    Rostov nyní nebezpečně kombinoval na pravé straně hřiště, avšak obránci nedopustili žádnou hrozbu pro svou branku a nakonec se ubránili.

35
    Rohový kop byl přetažený, avšak Mladá Boleslav drží míč a snaží se dostat ke střele na bránu.

33
    Hra se nám nyní vyrovnala, obě mužstva po zisku míče se snaží sympaticky kombinovat s míčem, avšak brankových příležitostí je velmi poskrovnu. Obě mužstva poctivě brání.

32
    Útok to nebyl špatný, avšak následný centr z pravé strany nebyl vůbec podařený a míč opouští hřiště.

31
    Útok Rostova byl zastaven faulem ihned za polovinou hřiště a Mladá Boleslav velmi rychle rozehrává a snaží se využít rozhozené obrany soupeře.

30
    A bylo z toho poměrně slušná střela mířící kousek nad branku.

29
    Mladá Boleslav začíná být aktivnějším celkem a nyní má příležitost zahrozit ze standardní situace.

27
    Nakonec je z toho odkop od branky Rostova.

26
    ...který byl zahrán do strany a hráči v bílých dresech se kombinací snaží o zteč branky soupeře.

26
    Na druhé straně Mladá Boleslav bude zahrávat rohový kop...

25
    Rohový kop nepřinesl výraznou šanci a pokračujeme ve hře, kdy Rostov vede 1:0.

24
    Střílený centr, obránci odvrací, avšak Rostov se udržel na míči, centr z pravé strany taktéž pro ně neslavil úspěch. Nakonec ruský celek vybojoval další standardní situaci v podobě rohového kopu.

23
    ...a u toho to taky prozatím zůstane. Rostov má míč a nyní bude mít příležitost standardní situace.

22
    Prozatím se jim daří dobře kombinovat na polovině soupeře...

21
    Útok Rostova byl zastaven a Mladá Boleslav může jít směrem dopředu.

20
    Chramosta bohužel nestihl dlouhý míč na levé straně hřiště a Rostov bude odkopávat od své branky.

19
    Dlouhý míč do obrany Rostova, následně přichází útočný faul a Mladá Boleslav musí zpět.

18
    Střela hráče Rostova mířila hodně vysoko nad branku a stav se nemění. Mladá Boleslav stále prohrává rozdílem jedné branky.

16
    Nyní rohový kop pro Rostov, Mladá Boleslav se bez problémů ubránila.

15
    ...centr na přední tyč byl hlavičkou prodloužen před branku, následně se však o míč již postarali obránci ruského celku a tohle nebude žádná hrozba pro branku Rostova.

14
    Nyní má šanci Mladá Boleslav něco vymyslet z rohového kopu...

12
    Jako nyní, vybojovaný míč na polovině hřiště, avšak při přechodu do útoku jej ihned ztrácí a Rostov uklidňuje vzadu hru.

11
    Rostov nadále aktivnějším celkem, Mladá Boleslav se snaží získat míč, ale většinou pouze na krátkou chvíli.

10
    Mladá Boleslav se dostala ke střele, ale střela byla zablokovaná a brankář Rostovu může být v klidu.

8
    Rostov opět u míče, ale taktéž má nyní problém překonat vytaženou obranu soupeře.

6
    Mladá Boleslav se poprvé v zápase dostává na polovinu soupeře, ale brankáře Rostova nedokázal zaměstnat.

5
    Rostov je stále u míče a Mladá Boleslav se urputně snaží míč vybojovat, ale zatím se jim to nedaří.
    4. Pavel MOGILEVEC - 1:0

4
    Jako první se v zápase prosazuje Rostov, který byl opravdu od úvodu zápasu aktivnější a zaslouženě jde do vedení. První střelu ještě stačil brankář zneškodnit, ale na další dorážku již byl krátký a PAVEL MOGILEVEC otevírá skóre tohoto utkání.

3
    Mladá Boleslav má problém se prokombinovat přes půlku hřiště a dostat se tak na polovinu soupeře.

2
    Ruský celek začal aktivně a jako první se dostal do útoku, ale nakonec se jim nepodařilo branku ohrozit.

1

Mladá Boleslav je na desetidenním soustředění v Rakousku. Zde již sehrála první přátelský zápas s kyperským týmem Apollon, kterého dokázala porazit 2:1. O vítězství se výrazně zasloužil Chramosta, který vstřelil obě branky.

Nyní čeká Mladou Boleslav další test a to v podobě ruského celku FK Rostov. Rostov doposud sehrál dvě přátelská utkání a obě prohrál rozdílem jedné branky (0:1 Triglav, 0:1 Videoton).

Obě mužstva spolu ještě nehrály a bude to pro ně premiérové vzájemné utkání.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.