Maccabi Haifa – Olomouc 0:5 (kon.) | Kratonohy – Olympia Radotín 0:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Jihlava 1:2 (kon.)
Frýdlant n/O – Frýdek-Místek 1:3 (kon.) | H. Akko – Slovácko 1:1 (kon.)
FC Velké Meziříčí
1:2 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Středa 19.07.2017, 17:00 • Stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

1

45

První poločas utkání mezi třetiligovým Meziříčím a prvoligovou Jihlavou se obešel bez vstřelené branky, ani jednomu družstvu se zatím nepovedlo překonat gólmana soupeře.

46

76
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Bezbranková remíza trvala až nečekaně dlouho, papírově lepší celek z Jihlavy se však nakonec přeci jen prosadil! Úspěšným střelcem byl DĀVIS IKAUNIEKS.

82
    Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Tak pozor, třetiligový outsider se nevzdal a pár minut před koncem utkání vyrovnává na 1:1 po trefě DANIELA KRČÁLA! Skončí utkání remízou, nebo některý z celků ještě zabere?

88
    Dramatický závěr ve Velkém Meziříčí! Vysočina se nechtěla s plichtou smířit a v samotném závěru zápasu si bere vedení zpět na svou stranu! Prosadil se PETR HRONEK.

90

Je dohráno, přípravné meziokresní derby mezi Jihlavou a Velkým Meziříčím končí výsledkem 2:1 pro prvoligový celek, který tak potvrdil roli favorita. (18:45:20)

Vojtěch Martinek

Branky: 82. Krčál – 76. Ikaunieks, 88. Hronek

FC Velké Meziříčí: Kruba – Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Šuta, Mezlík, Smejkal, Krejčí, Demeter, Berka, Mucha. Náhradníci: Pokorný – Šimáček, Krčál, Svoboda, Komínek, Minařík.
    FC Vysočina Jihlava:
    1. poločas: Rakovan – Pecháček, Pedro, Vedral, Mišůn – Záviška, Daníček, Milisavljević, Popović – Duba, Klíma.
    2. poločas: Hanuš (72. Rakovan) – Tlustý, Kryštůfek, Krejčí, Rosa – Zoubele, Nový – Fulnek, Hronek, Ikaunieks – Dvořák.