Dinamo Minsk – FK Rabotnički 3:0 (kon.) | Lyngby – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Helsinki – Škendija 1:1 (kon.)
FK Sūduva – FK Liepāja 0:1 (kon.) | Riteriai – Norrköping 2:1 (5:3 po pen.) | VPS – Brøndby 2:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Shamrock 2:0 (kon.) | Dinamo Brest – Rheindorf Altach 0:3 (kon.) | Bnei Yehuda – Trenčín 2:0 (kon.)
Midtjylland – Ferencváros 3:1 (kon.) | Odd – Vaduz 1:0 (kon.) | Brann – Ružomberok 0:2 (kon.)
Levski – Hajduk Split 1:2 (kon.) | Zirä FK – Astra Giurgiu 0:0 (kon.) | Larnaka – Cork City 1:0 (kon.)
AIK Stockholm – Željezničar Sarajevo 2:0 (kon.) | Zaria Balti – Apollon Limassol 1:2 (kon.) | Fola – Keşla FK 4:1 (kon.)
Galatasaray – Östersunds FK 1:1 (kon.) | Utrecht – Valletta 3:1 (kon.) | Botev Plovdiv – Beitar Jeruzalém 4:0 (kon.)
Luzern – Osijek 2:1 (kon.) | AEL Limassol – Niederkorn 2:1 (kon.) | Lech Poznaň – Haugesund 2:0 (kon.)
Skënderbeu – Kajrat 2:0 (kon.) | Domžale – Valur 3:2 (kon.) | Mladost Podgorica – Sturm Graz 0:3 (kon.)
CZ Bělehrad – Irtyš Pavlodar 2:0 (kon.) | Jagiellonia – Gabala 0:2 (kon.) | Široki Brijeg – Aberdeen 0:2 (kon.)
ND Gorica – Panionios 2:3 (kon.) | Fehérvár – Kalju 1:1 (kon.) | Reykjavík – Maccabi Tel Aviv 0:2 (kon.)
Brann Bergen
0:2 (0:0)
MFK Ružomberok
Čtvrtek 20.07.2017, 19:00 • Stadion Brann, Bergen • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

K tomuto utkání je to ode mě vše, ale již za dvacet minut se na vás budu těšit u on-line přenosu ze zápasu KR Reykjavík – Maccabi Tel-Aviv. Na shledanou. (20:57:42)

Hlavní rozhodčí ukončil dnešní utkání a hostující Ružomberok se jakožto outsider posouvá do třetího předkola Evropské ligy. Po celý zápas měli hráči slovenského celku větší chuť do hry a v druhé půli převahu přetavili v potřebné dvě branky. Nejprve se po rohovém kopu v 64. minutě prosadil Kristi Qose a na toho o čtrnáct minut později navázal Dominik Kružliak, jenž proměnil pokutový kop. Slovenský vicemistr se tedy může těšit na slavný Everton!!!

90+6

90+5
    Haskić si to sice namířil vpřed, ale na půlící čáře si v souboji s Wormgoorem počínal nedovoleně. Tohle už hostující celek přesto udrží!

90+4
    Ne a ne se domácí dostat do tlaku, který tak nutně potřebují. Na druhou stranu, jedna vstřelená branka Brannu by dále stejně posouvala Ružomberok.

90+3
    Dobře to nalevo udělal Gerec, který si posunul míč a tím si řekl o faul Nilsena. Nedovolený zákrok opravdu přišel.

90+2
    Hráči bergenského týmu se nastěhovali do blízkosti pokutového území, nicméně po jejich kombinaci se bude pouze odkopávat od Macíkovy brány.

90
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Erik Daniel, přichází Tihomir Kostadinov.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje šest minut!

89
    Po sklepnutí od Skalevika se ke střele odhodlal Larsen, nicméně jeho razantní zakončení vylétlo hodně vysoko nad Macíkovu bránu.

87
    Žlutou kartu si za nemístné připomínky vysloužil Azar Karadas (BANN).

87
    Po souboji v pokutovém území Ružomberoku se na trávník poroučel Skaanes, jenž si chtěl vymodlit pokutový kop. Sudí ale nezapískal.

86
    Do výborné pozice se na konci 86. minuty dostal jeden z domácích, který z voleje zakončoval po skákavé přihrávce. Kružliak však míč dokázal vyhlavičkovat.

84
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Peter Gal-Andrezly, přichází Jozef Menich.
    83. Macík (RUZ) zneškodnil Sörensenovu (BANN) střelu

83
    Norský tým se samozřejmě znovu dostal k soupeřově šestnáctce. Nejprve pálil Larsen z těžkého voleje jen do brankáře Macíka a na toho poté nevyzrál ani Sörensen. Proti němu už se Macik musel pořádně vytáhnout.

82
    Pomalu se rodil bleskový protiútok Ružomberoku, nicméně finální přihrávka na rozběhnutého Daniela byla nepřesná.

81
    Střídání v týmu SK Brann: ze hřiště odchází Jakob Orlov, přichází Azar Karadas.
    Střídání v týmu SK Brann: ze hřiště odchází Amin Nouri, přichází Steffen Skalevik.

81
    Křeče již chytá Gal-Andrezly. Mezitím se chystá hned dvojité střídání domácího celku.