Rapid – Mattersburg 2:2 (kon.) | Wolfsberger – Salzburg 0:2 (kon.) | Linz – Admira 3:0 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
0:2 (0:1)
FC Red Bull Salzburg
Sobota 22.07.2017, 18:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga • 1. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (20:26:04)

Sledovali jsme první utkání mezi domácím AC Wolfsbergerem a mistrem z Salzburgu. Utkání vyhráli hosté v poměru 0:2. První branku v utkání vstřelil v 29.minutě Yabo. Druhou a zároveň poslední branku v utkání vstřelil v 90.minutě Minamino.

90+4

90+2
    Nepřesná kombinace domácích končí v zázemí.

90+1
    Rozhodčí Robert Schörgenhofer se rozhodl, že nastaví tři minuty minuty nad rámec základní hrací doby.
    90. Takumi MINAMINO - 0:2

90
    Salzburg právě vstřelil branku! A je rozhodnuto! Akci dva na jednoho zakončil japonský útočník TAKUMI MINAMINO do prázdné branky. snad se utkání dohraje v poklidu a nezraní se ještě další hráči v poli.

89
    Žlutou kartu dostává Diadie Samassékou (FC Red Bull Salzburg).

88
    Co třicet sekund se hra přerušuje, protože vždycky někdo fauluje.

87
    Na zemi opět leží jeden hráč na každé straně, hra je hodně nervózní a vypjatá.

86
    Velice aktivní Lainer se snaží, jenže se mu nedaří dobře vystřelit nebo vyslat finální přihrávku.

85
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Reinhold Yabo, přichází Marin Pongračić.

84
    Ouedraogo byl obehrán dvojicí Berisha, Hwang.

83
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Thomas Zündel, přichází Dominik Frieser.

82
    Žlutou kartu dostává Stefan Lainer (FC Red Bull Salzburg).

81
    Žlutou kartu dostává Christopher Wernitznig (RZ Pellets Wolfsberger AC).

80
    Wolfsberger je u míče na útočné polovině. Tato akce ale končí útočným faulem Zundela na Walkeho.

79
    Velice nepovedená střela z dílny nově příchozího Lainera, která skončila pět metrů vedle pravé tyče brány Koflera.

78
    Ofsajdové postavení domácího Ouedraoga.

76
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Patrick Farkas, přichází Stefan Lainer.

75
    Hostující trenér si připravil své druhé střídání.

74
    A ten nepřinesl žádné vzrušení, Walke drží míč v rukavicích.

73
    Gschweidl se hnal do rychlého útoku po pravé straně, zkusil vystřelit, jenže Yabo tečoval míč na další roh.

72
    Hra je opět strašně vyrovnaná. Spoustu osobních soubojů a ztrát, ale také i faulů.

71
    Z něho nic nebylo. Hosté šli do rychlého brejku, z kterého ovšem také získali pouze roh.

70
    Rohový kop pro domácí AC Wolfsberger.

69
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Mario Leitgeb, přichází Florian Flecker.

68
    Domácí trenér za pár chvil pošle na hřiště svého druhého žolíka.

67
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil Offenbacher.

66
    Rohový kop pro mistra Tipico Bundesligy pro minulý ročník.

65
    Yabo odkopl míč na útočnou polovinu. pro míč si vyběhl brankář Kofler a měl velké štěstí, že byl u něho rychleji než Hwang.

64
    Z této příležitosti nic nebylo, hosté jsou u míče.

63
    Domácí budou mít vhazování poblíž pokutového území Salzburgu.

62
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Hannes Wolf, přichází Hwang Hee-chan.

61
    Hostující trenér si připravil své první střídání v utkání.

60
    Žlutou kartu dostává Nemanja Rnić (RZ Pellets Wolfsberger AC).

56
    Pěkná kombinace domácích po levém křídle. Nutz přihrál na Huttenbrennera, který odcentroval do vápna na Gschweidiho, jenže ten nedokázal usměrnit míč do brány.

55
    Berisha si dobře pokryl míč tělem a vynutil si odpískání faulu.

54
    Salzburg kombinuje uprostřed hřiště a snaží najít skulinku v obraně domácích hráčů.

53
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Mihret Topcagic, přichází Bernd Gschweidl.

52
    Topcagic je odnášen na nosítkách a nevypadá to sním vůbec dobře.

51
    K zraněnému domácímu hráči museli přiběhnout i lékaři.

49
    Topcagic se nepříjemně zranil a vypadá to na menší pauzu.

48

47
    Nepřesná kombinace Salzburgu vyústila v rychlý brejk domácích, ten ovšem byl zmařen nepřesnou přihrávkou.

46
    Salzburg rozehrál druhou půli.

46

Sledovali jsme první poločas mezi Wolfsbergerem a Salzburgem, ve kterém vedou hosté 0:1, když se v 29. minutě krásně prosadil Yabo. Uvidíme, čeho se dočkáme v poločase druhém.

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45+1

45
    Rozhodčí Robert Schörgenhofer se rozhodl, že nastaví jednu minutu nad rámec základní hrací doby.

44
    Wolfsberger se zatáhl ke svému vápnu a čeká na odpískání prvního poločasu, zřejmě došly síly.

43
    Caleta-Car předvedl skvělou obrannou činnost, když vypíchl míč Topgacicovi.

42
    Hosté kombinují na útočné polovině. Jinak je hra velmi vyrovnaná a bojovná.

40
    Do ofsajdového postavení se dostal Dabbur, kterému chyběl zhruba krok, aby byl z ofsajdové pasti pryč.

39
    Samassekou se nadějně dostával do útoku, jenže neměl podporu svých spoluhráčů a tak ztratil lehce míč.

38
    Nepřesná kombinace domácích končí u brankáře Walkeho, který okamžitě posouvá míč na Dabbura.

37
    Salzburg se opět bez žádných větších problémů ubránil. Snažil se jít do rychlého brejku, jenže domácí Topcagic fauloval rozběhnutého Wolfa.

36

35
    Opět se hraje, domácí jsou u míče, s kterým kombinují na polovině hřiště.

33
    Na zemi leží hostující Berisha, kterého trápí bolístka po nějakém osobním souboji.

32
    Obrovská šance Salzburgu! Samassekou šel sám na bránu, mohl sice přihrát svému spoluhráči, jenže vystřelil, překonal brankáře, jenže na brankovou čáru doběhl Rnič, který na poslední chvíli odpálil míč do bezpečí.

31
    K hlavičce se sice dostal Offenbacher, jenže Walke neměl problém chytit míč, protože šel přesně do jeho rukavic.

30
    29. Reinhold YABO - 0:1

29
    Red Bull Salzburg právě vstřelil branku! první velká šance utkání a hned branka. REINHOLD YABO si krásně naběhl pro příhrávku do vápna a krásnou ranou k pravé tyči posílá svůj celek do vedení.

27
    Rohu se ujal Berisha, jenže jeho centr do pokutového území nenašel hlavu žádnému spoluhráči.

26
    Rohový kop pro hosty.

25
    Zundel zbytečně ztratil míč a tak takticky fauloval Berishu na polovině hřiště.

24
    Nepřesná kombinace mezi Doinem a Farkasem.

23
    Salzburg si zatím nevytvořil žádnou kloudnou akci, všechno domácí hráči buď zblokovali, nebo odebrali rychle míč.

22
    Domácí zatlačili na svého soka a přidělují jim spoustu obranných starostí.

21
    Další zblokovaná střela domácích, tentokrát se vyznamenal Huttenrenner.

20
    Velký outsider dnešního utkání hraje zatím bez bázně a hany a je vyrovnaným soupeřem.

19
    Ouedraogo se pokoušel o individuální sólo, jenže jeho pokus byl zastaven již na půlicí čáře zásluhou Stangla.

17
    Farkas se pokusil o střelu z hranice šestnáctky, jenže Wernitzig mu ji okamžitě tečoval.

16
    Rohový kop nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť míč byl příliš krátký.

15
    Z volného přímého kopu vzešel rohový kop , protože jako poslední se míče dotkl Caleta-Car.

14
    Wolfsberger bude mít zajímavou standardní situaci.

13
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Rnič.

12
    Z rychlého brejku vytěžil Salzburg rohový kop.

11
    Palla vybojoval míč na Farkasovi, poté vyslal dlouhý centr do pokutového území, kde se ovšem k zakončení nikdo nedostal, protože gólman Walke včas vyběhl a lapil míč do svých rukavic.

10
    Minamino byl opět v kombinaci nepřesný. Kofler bude odkopávat od brány.

9
    Nutz dobrým obranným zákrokem zamezil rozkvétající akci Samassekoua.

8
    Toho se ujal obránce Offenbacher, jenže jeho míč nedoletěl k jeho spoluhráčům, nýbrž k soupeřovi.

7
    Rohový kop pro domácí mužstvo.

6
    Berisha sice vypíchl míč, jenže dlouhý kop na Dabbura se vůbec nezdařil, protože míč skončil v autu.

5
    Do ofsajdového postavení se dostal hostující Minamino.

4
    Přímý kop domácích nepřinesl žádné vzrušení. Walke bude odkopávat od brány.

3
    Faulem se provinil hostující Wolf, který zajel kopačkou do nohy Nutze.

2
    Wolfsberger oblékl bílé dresy, hosté černé.

1
    Výkop obstaral mistr rakouské ligy z minulého ročníku, tedy Red Bull Salzburg.

1

RZ Pellets Wolfsberger AC: Kofler – Hüttenbrenner, Zündel, Palla, Rnić (C) – Leitgeb, Wernitznig, Offenbacher, Nutz – Topcagic, Ouedraogo.
    Náhradníci: Sallinger – Flecker, Gschweidl, Rabitsch, Frieser, Sollbauer, Drescher.

FC Red Bull Salzburg: Walke (C) – Ćaleta-Car, Stangl, P. Miranda, Farkas – Samassékou, M. Berisha, Yabo – H. Wolf, Minamino – Dabbur.
    Náhradníci: Stankovic – Haidara, Rzatkowski, Hwang Hee-chan, Gulbrandsen, Lainer, Pongračić.

15.05.16 Salcburk-AC Wolfsberger 1 : 0

Salzburg už toho má za sebou dost. Nejdřív odehrál pět přátelských utkání, kde si připsali tři výhry, remízu a prohru. Nejprve zdolali Anif 1:5, poté remizovali s Akhmatem 1:1. Třetí přípravák porazili Dunajskou Stredu 5:1. O pět dní později prohráli s Wattens 1:2. Poslední přátelské utkání porazili Anderlecht 4:1. Poté pro ně začalo předkolo o Ligu mistrů, kde se utkali s maltským týmem Hibernians, které porazili hladce 0:3. O čtyři dny v pohárovém zápase porazili Deutschlandsberger 0:7. Odvetu proti Hibernians zvládli také 3:0 a v pohodě postoupili do 3.předkola.

Wolfsberger odehrál šest přípravných utkání s bilancí tří výher, remízy a dvou proher. První tři utkání vyhráli, nejprve Kapfenberg 2:3, poté Kukesi 0:7 a nakonec Arsenal Tulu 2:1. Čtvrtý přípravný zápas remizovali s Triglavem 2:2. O tři dny později se utkali s Botosani, kterým podlehli těsně 0:1. Poslední přípravné utkání odehráli proti Union Berlín, který je v pohodě porazil 2:4. Pohárový zápas odehráli proti Mannsdorfu, který těsně porazili 1:2.

Hezký den u sledování rakouské Típico Bundesligy! V dnešním prvním kole se představí domácí AC Wolfsberger, který přivítá mistra z minulého roku Red Bull Salzburg. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.