Mladá Boleslav – Skënderbeu 2:1 (kon.) | Ol. Doněck – PAOK 1:1 (kon.) | Riteriai – Škendija 2:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Panionios 1:0 (kon.) | FK Sūduva – Sion 3:0 (kon.) | AIK Stockholm – Braga 1:1 (kon.)
Larnaka – Dinamo Minsk 2:0 (kon.) | Utrecht – Lech Poznaň 0:0 (kon.) | Östersunds FK – Fola 1:0 (kon.)
Sturm Graz – Fenerbahce 1:2 (kon.) | FK Krasnodar – Lyngby 2:1 (kon.) | Eindhoven – Osijek 0:1 (kon.)
Bnei Yehuda – Zenit 0:2 (kon.) | Botev Plovdiv – Marítimo 0:0 (kon.) | Astra Giurgiu – FK Oleksandrija 0:0 (kon.)
Dinamo Bukurešť – Ath. Bilbao 1:1 (kon.) | Brøndby – Hajduk Split 0:0 (kon.) | Universitatea Craiova – AC Milán 0:1 (kon.)
Arka – Midtjylland 3:2 (kon.) | CZ Bělehrad – Sparta 2:0 (kon.) | Gent – Rheindorf Altach 1:1 (kon.)
Bordeaux – Fehérvár 2:1 (kon.) | Panathinaikos – Gabala 1:0 (kon.) | Marseille – Oostende 4:2 (kon.)
Aberdeen – Apollon Limassol 2:1 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Odd 2:1 (kon.) | Freiburg – Domžale 1:0 (kon.)
Everton – Ružomberok 1:0 (kon.) | Austria – AEL Limassol 0:0 (kon.)
Olimpik Doněck
1:1 (0:0)
PAOK Soluň
Čtvrtek 27.07.2017, 18:30Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

V tomto úvodním zápasu předkola Evropské Ligy se Donětsk a Soluň rozchází nerozhodně 1:1. Úvodní branku vstřelil ve 49. minutě domácí tým, následně ale hosté o deset minut později dokázali vyrovnat. Mnoho vyložených šancí k vidění nebylo. Jsem velmi zvědavý, co nám nabídne odvetný zápas. (20:23:34)

90+4

90+4
    Rohový kop pro hostující celek.

90+3
    Nyní se mohl domácí celek dostat do vedení, Bogdanov ale v nepříliš dobré střelecké pozici poslal míč nad branku.

90+2
    Leovac bude rozehrávat volný kop po faulu soupeře.

90+1
    Mnoho času už ani jeden tým nemá na vedení útočných akcí, v poklidném tempu se zápas dohrává.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločasu, uvidíme, kolik se bude nastavovat.

89
    Nyní to skvěle sehráli hosté. Nečekaně se do šance dostal Prijovic, jehož pokus ovšem velmi dobře zlikvidoval domácí gólman.

88
    Od rohového praporku rozehrával Bogdanov, který byl ale následně nachytán v postavení mimo hru, akce domácích tak pokračovat nemohla.

87
    Olimpik pokračoval v aktivní hře, defenziva hostů se dokázala obránit jen za cenu rohového kopu. Jedna z posledních šancí pro domácí celek.

85
    Pět minut před koncem poločasu mohl domácí poslat do vedení Michalov, ale jeho pokus levou nohou končí mimo branku. Zajímavá rána.

84
    Více ze hry mají nyní domácí fotbalisté, kteří se za podpory z hlediště pokouší něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale obrana Soluně hraje zodpovědně.

82
    Domácí Šabanov se nyní dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus jen těsně minul branku. Gólmana žádně vystrašil. Zasahovat ale Rey nemusel.

81
    Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Mak, přichází Pelkas.

80
    Deset minut hry zbývá do konce druhého poločasu, sledujeme klidný fotbal, který mnoho vyložených šancí nenabízí. Ani jeden celek se nikam nežene.

78
    Střídání v týmu Olimpik Donětsk: ze hřiště odchází Bilenkij, přichází Sondej.

76
    Prijovic se probojoval do šance, ale hosté gól nedávají, protože Prijovic minul v dobré pozici.