S. Schwaigerová, Schützenhöferová – Kolocová, Kvapilová 1:2 (kon.) | Hermannová, Sluková – Lehtonenová, Lahtiová 2:0 (kon.)
Hermannová, Sluková
2
21 21
Lehtonenová, Lahtiová
0
8 17
Pondělí 31.07.2017, 17:00 • Kurt číslo 3, Vídeň, Rakousko • MS v plážovém volejbale žen • Skupina F

0:0
    České jedničky potvrdily roli nasazených šestek a i dnes nedaly svým soupeřkám žádnou šanci. Finský pár poráží ve dvou setech a jdou do playoff z prvního místa.

Hned v úvodu české volejbalistky soupeřkám odskočily na rozdíl několika bodů a celou první sady ovládly třináctibodovým rozdílem. Druhá sada byla o poznání vyrovnanější. Finky se celé druhé dějství držely hned za českou dvojicí, ale závěr si pohlídalo zkušenější duo a s přehledem vyhrálo i druhý set.

Češky mají nyní den volno a ve středu se představí v prvním kole playoff. (17:46:47)

21:17
    Druhý set skončil.

21:17
    Je konec! Markéta Sluková ukončila dnešní zápas povedeným servisem na Lehtonenovou, která odrazila přihrávku jen na lavičku.

20:17
    Jsou tady tři setboly pro český pár. Lahtiová našla servisem Hermannovou a Sluková na druhou přes rychle ukončila výměnu.

19:17
    Hermannová na servisu. Její podává ale končí daleko v autu.

19:16
    Lehtonenová na podání. Hermannová si přišla pro přihrávku do středu kurtu a poté ze stejné pozice u sítě boduje.

18:16
    Markéta Sluková za koncovou lajnou. Finské volejbalistky ale druhou sadu nebalí. Lehtonenová předvedla povedený útok do diagonály.

18:15
    Češky jsou už velmi blízko třetí výhře na turnaji. Sluková sice nepřihrála přesně, poté ani útok nebyl důrazný, ale zachraňuje jí spoluhráčka.

17:15
    Finky se drží českého páru. Po servisu Hermannové se nehrálo.

17:14
    Přetahovaná o každý bod ve střední části setu. Hermannová opět útočí do volné části kurtu.

16:14
    Sluková na servisu. Lahtiová po dlouhé době útočila, ale nebyla přesná. Boduje až po bloku na Slukovou.

16:13
    České jedničky přidávají další důležitý bod na své konto. Hermannová si povodila soupeřku na síti a zakončila hned za pásku.

15:13
    Je to však jen o dva body. Hermannová našla servisem Lehtonenovou, která se dostává do tempa.

15:12
    Český pár si ale hlídá vedení ve druhém setu. Nepřesné podání finské hráčky.

14:12
    Po oddechovém čase přichází bod pro Finky. Lehtonenová si pohlídala přihrávku a následně po lajně zaútočila.

14:11
    Markéta Sluková stále na podání. Lehtonenová přihrála přesně, ale její útok stačila vybrat Sluková, která poté sama také zakončila. Také Finky si vybírají oddechový čas.

13:11
    A už to je znovu o dva body. Po servisu Slukovéje zablokována Lehtonenová.

12:11
    Hermannová byla opět pod tlakem na přihrávce, ale vše řeší povedeným útokem do středu kurtu.