S. Schwaigerová, Schützenhöferová – Kolocová, Kvapilová 1:2 (kon.) | Hermannová, Sluková – Lehtonenová, Lahtiová 2:0 (kon.)
S. Schwaigerová, Schützenhöferová
1
29 21 7
Kolocová, Kvapilová
2
31 13 15
Pondělí 31.07.2017, 16:05 • Centrální kurt, Vídeň, Rakousko • MS v plážovém volejbale žen • Skupina L

0:0
    České duo Kristýna Kolocová, Michala Kvapilová vyhrávají základní skupinu L po třech třísetových dramatech. Dnes poráží domácí pár Schwaigerová, Schützenhöferová.

Úvodní sada byla velmi vyrovnaná, rozhodovalo se až v samotné koncovce. Dlouhý maraton prvního setu nakonec šel na českou stranu. Ve druhém setu se ale Češkám vůbec nedařilo. Rychle prohrály a musel rozhodnout třetí set. Do něho naopak vstoupila mnohem lépe česká dvojice. Od úvodu tahala rakouská dvojice za kratší konec a vedení českého páru už domácí otočit nedokázaly.

České dvojky mají nyní den volno a představí ve až ve středu v prvním kole playoff. (17:41:37)

7:15
    Kolocová na podání. Poté měla česká polařka na ruce ukončení zápasu, ale pokračovalo se. Až Kvapilová smečí mezi obě soupeřky zápas ukončuje.

7:14
    Kolocová na podání. Schützenhöferová je navíc zablokována. Sedm mečbolů!

7:13
    Česká dvojice si jde pro velkou výhru. Další povedený útok Kolocové.

7:12
    Kvapilová pokračuje na servisu. Nyní už se prosazuje Schützenhöferová tvrdým úderem.

6:12
    Schützenhöferová opět nebyla důrazná v poli a to trestá skvěle hrající Kolocová. Už to je o šest bodů.

6:11
    Kvapilová na podání. Kolocová zasáhla v poli a opět přibližuje český pár k výhře.

6:10
    Schwaigerová na podání. Kolocová umístila smeč k lajně a je z toho desátý bod pro český pár.

6:9
    Kolocová na servisu. Schwaigeorvá měla problémy s přihrávkou. Pomáhá jí ale spoluhráčka na druhou přes.

5:9
    Schützenhöferová na servisu. Kvapilová si přihrála a poté vytlouká blok.

5:8
    Schützenhöferová přelobovala hráčku v poli a snižuje.

4:8
    Kvapilová na podání. Schützenhöferová si přihrála, ale v útoku nebyla přesná a toho využívá Kolocová.

4:7
    Kolocová smečuje po lajně do nepřipravené obrany.

4:6
    Schützenhöferová právě na podání. Rakušanky po zásahu v poli snižují na rozdíl dvou bodů.

3:6
    Kolocová na servisu. Další útok již Schützenhöferová skvěle zatlooukla po lajně.

2:6
    Kolocová na podání. Kvapilová zasáhla po odstoupení v poli. Rakušanky chybují v útoku.