Riga – HC Slovan 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Třinec 8:2 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:3 (0:3 po s.n.)
Minsk – Sparta 2:3 (2:3 po s.n.) | Minsk – K. Vary 5:0 (kon.) | CSKA Moskva – Riga 6:0 (kon.)
Sparta – HC Slovan 4:2 (kon.) | Třinec – Vítkovice 6:1 (kon.)
CSKA Moskva
6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
Dinamo Riga
Sobota 05.08.2017, 15:30 • CSKA Ice Palace • President Cup • Semifinále

42:08
    Přesilovka pro Dinamo, na trestnou lavici usedá Stěpan.

31:21
    Výhoda CSKA bude dvojnásobná! V útočné třetině fauloval Daniel Murnieks, Moskva má k dispozici minutu a dvacet jedna vteřin dvojnásobné početní výhody.

30:42
    CSKA se opět natlačilo před Ladzinšovu branku a zaznamenalo tři nepovedené střely. V dalším dvou minutách budou Moskvané zaměstnávat brankáře Rigy častěji, po faulu Zalanse si zahrají přesilovku.

21:02
    CSKA vstoupili do druhé dvacetiminutovky velmi aktivně a vybojovalo si početní výhodu. Na trestnou lavici usedá Ricards Benislavskis, který se provinil podražením.

14:32
    Nikita Sazko hrál bez přilby, musí proto na trestnou lavici.

12:15
    Dinamo si na dvě minuty může oddechnout, čeká ho totiž početní výhoda. Za hrubost je vyloučen Jevgenij Kašnikov.

08:38
    Tlak CSKA bude pokračovat, Moskvané si zahrají druhou přesilovku. Na trestnou lavici znovu usedá Rauls Haralds Slians.

04:28
    CSKA si svou aktivitou vypracovalo první početní výhodu utkání. Na trestnou lavici usedá Rauls Haralds Slians.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 10. Šamšurin (Umnikov, Kuzmin), 23. Kašnikov (Urulin), 25. Kulakovskij (Kadočkin), 36. Šapovalenko (Kulakovskij, Zaripov), 45. Zaripov, 54. Šapovalenko (Kuzmin)

CSKA Moskva: Samsonov (Samsonov) – Kuzmin, Kašnikov, Mirovon, Pičugin, V. Šapovalenko, Umnikov – Šujdin (C), Zaripov, Urulin, Zugan, Vorobjov, Kulakovskij, Kečkin, S. Šapovalenko, Kadočkin, Kurilkin, Šamšurin, Dobrynin, Kvartalnov, Bystrov.
    Dinamo Riga: Lazdinš (Bajaruns-Galejs) – Ivanovs, Krasovskis, Miška, Bogdanov, Ginters, Krustinš, Lankovskis, Orninš, Slisans – Bazilevs, Burkits, Sičevs, Siskovs, Tužilkins, Barens, Benislavskis, Gavars, Leps, Murnieks, Sažko, Vitolinš, Zalans, Grigorjevs