K. Vary – Düsseldorf 2:3 (po pr.) | Jihlava – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
Neděle 13.08.2017, 13:45 • KV Arena • O pohár hejtmana Karlovarského kraje • Finále

62:30
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    O vítěznou branku se postaral ANDREJ MORAVČÍK, který dostal přesnou nahrávku od Šimona Jindry. Z mezikruží poslal dělovou ránu, která přesně proletěla nad lapačkou Juřička. Asistence: Šimon Jindra.

59:00
    Na poslední minutu základní hrací doby odchází Samuel Dotter (MBL) za nedovolené bránění.

57:07
    Na dvě minuty odchází hráč Jihlavy Petr Veleba za držení soupeře.

47:00
    Bruslaři srovnávají. Z pravého kruhu vystřelil po přesné přihrávce od Nováka MICHAEL SCHULZ, který zcela bezchybně prostřelil Juřička. Asistence: Peter Novák.

39:39
    Michael Rudolph (MBL) odchází na dvě minuty za hákování.

34:37
    Šimon Jindra byl v dobré pozici, ale jeho dělovka mířila jen do ochranné sítě za brankářem Dukly.

33:46
    Patrik Rašín (JIH) se dopustil prohřešku. Od sudích si vysloužil dvouminutový trest za zdržování hry – vyhození puku mimo hrací plochu.

30:09
    Najman našel volného Velebu, ten promarnil svůj šanci na střelu.

28:37
    Kapitán Mladé Boleslavi Jakub Šípek odchází na dvě minuty za nedovolené bránění.

17:03
    Peter Novák se snažil propasírovat puk za záda Juřičky, ale marně.

13:02
    Ve vlastním oslabení se dostal k šanci Tomáš Pigl, střelu Mašek dokázal pokrýt.

12:35
    Pavel Svoboda (JIH) nedovoleně poslal k zemi Andreje Moravčíka, za což si vysloužil trest za krosček.

05:08
    První vyloučení zápasu patří Jiřímu Mrkusovi (MBL), který se dopustil podražení.

00:06
    Střídání v týmu BK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Daniel Brugioni, přichází David Mašek.

00:06
    Dukla právě vstřelila branku!
    Nejrychlejší gól celého turnaje. PATRIK RAŠÍN nahodil kotouč do útočného pásma, Brugioni střelu zřejmě špatně viděl, a tak nahozený puk zapadl do branky. Asistence: Adam Najman.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 1. Rašín (Najman) – 47. Schulz (Novák), 63. Moravčík (Jindra)

HC Dukla Jihlava: Juřička, Chaloupek – Barák, Křišta, Marek, Piskač, Rašín, Smolko, Trávník (C), Veleba (A), Brož, Daňhel (A), Filip, Kardoš, Krajíček, Najman, Pigl, Svoboda, Trnka, Úlovec
    BK Mladá Boleslav: Brugioni, Mašek (1. minuta) – Červenka (A), Dotter, Imlauf, Beneš, Houška, Sýkora, Rudolph, Novotný, Moravčík (A), Šípek (C), Dobša, Vasilej, Čermák, Schulz, Novák, Mrkus, Kubart, Moucha, Jindra, Chwastek

Rozhodčí: Grech – Belko, Glanc