Zlín – Karviná | 1:0 (kon.) | | | Ostrava – Teplice | 3:3 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Slavia | 0:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Liberec | 0:3 (kon.) |
Pardubice – Ústí n. L. | 3:1 (kon.) | | | Třinec – Olympia Radotín | 2:0 (kon.) | | | Táborsko – Příbram | 0:2 (kon.) |
Opava – Sokolov | 0:0 (kon.) |
Swansea – Manchester Utd. | 0:4 (kon.) | | | Liverpool – Crystal Palace | 1:0 (kon.) | | | Southampton – West Ham | 3:2 (kon.) |
Bournemouth – Watford | 0:2 (kon.) | | | Burnley – West Brom | 0:1 (kon.) | | | Leicester – Brighton | 2:0 (kon.) |
Stoke – Arsenal | 1:0 (kon.) |
Valencia – Las Palmas | 1:0 (kon.) | | | Celta Vigo – Real Sociedad | 2:3 (kon.) | | | Girona – Atlético | 2:2 (kon.) |
Sevilla – Espanyol | 1:1 (kon.) |
Hoffenheim – W. Brémy | 1:0 (kon.) | | | Hertha – Stuttgart | 2:0 (kon.) | | | Hamburg – Augsburg | 1:0 (kon.) |
Mohuč – Hannover | 0:1 (kon.) | | | Wolfsburg – Dortmund | 0:3 (kon.) | | | Schalke – RB Lipsko | 2:0 (kon.) |
Juventus – Cagliari | 3:0 (kon.) | | | Hellas Verona – Neapol | 1:3 (kon.) |
Lyon – Bordeaux | 3:3 (kon.) | | | Montpellier – Štrasburk | 1:1 (kon.) | | | Nice – Guingamp | 2:0 (kon.) |
Rennes – Dijon | 2:2 (kon.) | | | Saint-Étienne – Amiens | 3:0 (kon.) | | | Troyes – Nantes | 0:1 (kon.) |
Trnava – Slovan Bratislava | 1:2 (kon.) | | | Trenčín – Michalovce | 1:2 (kon.) | | | Senica – Nitra | 0:1 (kon.) |
Zlaté Moravce – Prešov | 4:1 (kon.) |
Písek – Benešov | 2:2 (4:5 po pen.) | | | Chrudim – Zápy | 2:0 (kon.) | | | Litoměřicko – Králův Dvůr | 2:1 (kon.) |
Čížová – Vyšehrad | 0:0 (3:4 po pen.) | | | Ústí n/O – Jirny | 0:3 (kon.) |
Vyškov – Hodonín | 7:4 (kon.) | | | Uh. Brod – Kroměříž | 0:2 (kon.) | | | Rýmařov – HFK Olomouc | 2:0 (kon.) |
Mohelnice – Líšeň | 3:4 (kon.) | | | Hulín – Vel. Meziříčí | 2:3 (kon.) | | | Hlučín – Zlínsko | 1:1 (kon.) |
Opava – Plzeň | 1:4 (kon.) | | | Brno – Olomouc | 2:2 (4:5 po pen.) | | | Slavia – Příbram | 3:1 (kon.) |
Hr. Králové – Ostrava | 0:3 (kon.) | | | Pardubice – Teplice | 1:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Č. Budějovice | 0:1 (kon.) |
Slovácko – Bohemians 1905 | 4:2 (kon.) | | | Sparta – Karviná | 6:1 (kon.) |
MFK Zvolen – Pohronie | 1:0 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Žilina B | 0:2 (kon.) | | | Skalica – Šamorín | 2:0 (kon.) |
Poprad – L. Mikuláš | 1:1 (kon.) |
Twente – Venlo | 1:2 (kon.) | | | Alkmaar – Den Haag | 2:0 (kon.) | | | Heerenveen – Heracles | 1:1 (kon.) |
Genk – Charleroi | 0:1 (kon.) | | | Eupen – Oostende | 2:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Lokeren | 2:3 (kon.) |
Mechelen – Antverpy | 1:2 (kon.) |
Tondela – Estoril | 2:3 (kon.) | | | Guimarães – Sporting | 0:5 (kon.) | | | Benfica – Belenenses | 5:0 (kon.) |
Rapid – Sturm Graz | 1:2 (kon.) | | | Wolfsberger – Admira | 2:0 (kon.) |
Ural – CSKA Moskva | 0:0 (kon.) | | | Spartak – Lok. Moskva | 3:4 (kon.) | | | Kazaň – Machačkala | 6:0 (kon.) |
Arka – Pogoň | 0:3 (kon.) | | | Piast Gliwice – Korona | 2:0 (kon.) | | | Jagiellonia – Śląsk | 1:1 (kon.) |
konec
Arka Gdynia
0:3
(0:1)
Pogoň Štětín
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
|
||
1
|
Utkání právě začalo.
|
|
12.
|
||
17
|
Žlutou kartu dostává Damian Zbozień (Arka Gdynia).
|
|
25.
|
||
26.
|
||
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
41. Pāvels Šteinbors (ARK), Dariusz Formella (POG)
|
||
43
|
Szczecin právě vstřelily branku! Autorem branky z pokutového kopu je ÁDÁM GYURCSÓ.
|
|
43. Ádám Gyurcsó (POG) - 0:1
|
||
45+1
|
První poločas skončil.
|
|
46
|
Začal druhý poločas.
|
|
46
|
Střídání v týmu Arka Gdynia: ze hřiště odchází Marcus Vinicius, přichází Grzegorz Piesio.
|
|
52
|
Szczecin právě vstřelily branku! Autorem vlastní branky je MATEUSZ SZWOCH.
|
|
52. Mateusz Szwoch (POG) - 0:2
|
||
56
|
Žlutou kartu dostává Jakub Piotrowski (Pogoň Štětín).
|
|
57. Adam Danch (ARK), Kamil Drygas (POG)
|
||
58
|
Szczecin právě vstřelily branku! Autorem branky z pokutového kopu je ADAM FRĄCZCZAK.
|
|
58. Adam Frączczak (POG) - 0:3
|
||
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
59
|
Střídání v týmu Arka Gdynia: ze hřiště odchází Ruben Jurado, přichází Patryk Kun.
|
|
60
|
Střídání v týmu Arka Gdynia: ze hřiště odchází Filip Jazvić, přichází Rafał Siemaszko.
|
|
69
|
Střídání v týmu Pogoň Štětín: ze hřiště odchází Dawid Kort, přichází Sebastian Kowalczyk.
|
|
71
|
Žlutou kartu dostává Laša Dvali (Pogoň Štětín).
|
|
77
|
Žlutou kartu dostává Michał Marcjanik (Arka Gdynia).
|
|
77
|
Žlutou kartu dostává Sebastian Kowalczyk (Pogoň Štětín).
|
|
80.
|
||
81
|
Střídání v týmu Pogoň Štětín: ze hřiště odchází Jakub Piotrowski, přichází Rafał Murawski.
|
|
84
|
Střídání v týmu Pogoň Štětín: ze hřiště odchází Dariusz Formella, přichází Marcin Listkowski.
|
|
85.
|
||
90+3
|
Konec zápasu.
(17:21:38)
|
|
Branky:
43. Gyurcsó (pen.), 52. Szwoch (vla.), 58. Frączczak (pen.)
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 9:10. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:13.
Rozhodčí: Szymon Marciniak – Płock
Diváci: 9074
Karty: 17. Zbozień (ARK), 77. Marcjanik (ARK) – 56. Piotrowski (POG), 71. Dvali (POG), 77. Kowalczyk (POG)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 9:10. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:13.
Arka Gdynia:
Šteinbors – Zbozień, Marcjanik, Danch, Warcholak – Szwoch, Sambea Kakoko, Marciniak, Jazvić (60. Siemaszko) – Jurado (59. Kun), Vinicius (46. Piesio).
Náhradníci: Pilarz – Sobieraj, Siemaszko, Nalepa, Piesio, Krivec, Kun.
Trenér:
Pogoň Štětín: Załuska – Niepsuj, Râpă, Dvali, Nunes – Piotrowski (81. Rafał Murawski), Drygas – Formella (84. Listkowski), Kort (69. Kowalczyk), Gyurcsó – Frączczak.
Náhradníci: Henger – Rudol, Matynia, Hołota, Listkowski, Kowalczyk, Rafał Murawski.
Trenér:
Náhradníci: Pilarz – Sobieraj, Siemaszko, Nalepa, Piesio, Krivec, Kun.
Trenér:
Pogoň Štětín: Załuska – Niepsuj, Râpă, Dvali, Nunes – Piotrowski (81. Rafał Murawski), Drygas – Formella (84. Listkowski), Kort (69. Kowalczyk), Gyurcsó – Frączczak.
Náhradníci: Henger – Rudol, Matynia, Hołota, Listkowski, Kowalczyk, Rafał Murawski.
Trenér:
Rozhodčí: Szymon Marciniak – Płock
Diváci: 9074