25 23 25 13 15
Česko
2
22 25 20 25 11
Úterý 22.08.2017, 17:00 • Topsport centrum, Rotterdam (Nizozemsko) • Kvalifikace MS - ženy • 3. kolo

15:11
    Belgičanky vítězí! Lise Van Heckeová zakončuje zápas útokem přes český blok.

14:10
    Češky měly dva útoky na snížení, ovšem Strušková je zablokována a Belgie má čtyři mečboly!

13:9
    Mlejnková ztroskotala na připraveném belgickém bloku!

9:6
    Češky měly obrovskou šanci stáhnout rozdíl ve skóre na jediný bod, Aneta Havlíčková si však neporadila s blokující Van Gestelovou!

5:1
    Češky nevyužily čtyři útoky v této rozehře (Strušková 2x, Havlíčková, Mlejnková) a Belgičanky bodovým úspěchem z hlavního kůlu zvyšují už na 5:1. Další oddechový čas českého trenéra Pommera.

13:25
    Andrea Kossányiová ukončuje čtvrtý set hned při první příležitosti a Česko po senzačním výkonu vítězí ve čtvrtém dějství 25:13.

25:20
    Ani výborný zákrok Mlejnkové v poli nestačil, poslední rozehru druhého setu zakončuje Van Gestelová přesným útokem po lajně.

23:25
    Michaela Mlejnková ale přeci jen dokázala úspěšně zakončit druhý set! Perfektním útokem přímo do rohu se postarala o pětadvacátý český bod a je vyrovnáno 1:1 na sety.

22:24
    Češky ubránily belgický útok a následně bodují útokem středem sítě! Dva setboly pro výběr trenér Pommera! Ještě před tím prvním si belgický trenér Vande Broek bere oddechový čas.

8:11
    Výborně! Češky bodují blokem, když se neprosadila Britt Herbotsová a belgická lavička je donucena k oddechovému času.

25:22
    Velmi dlouhá rozehra končí belgickým úspěchem, když Havlíčková útočila pouze do pásky a Belgie vítězí v prvním setu 25:22.