Magnitogorsk – Jekatěrinburg 2:5 (kon.) | Toljatti – Čeljabinsk 0:2 (kon.) | Minsk – Jokerit 1:6 (kon.)
Dynamo Moskva – Viťaz 4:3 (2:0 po s.n.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 1:2 (0:2 po s.n.) | Petrohrad – HC Slovan 7:1 (kon.)
Lada Toljatti
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Středa 23.08.2017, 17:05 • Lada Arena • KHL

58:40
    V závěru utkání z domácích borců doslova srší frustrace, Charles Genoway (TOG) se teď nechal naprosto zbytečně vyloučit za hrubost.
    56:35 Arťom PEŇKOVSKIJ - 0:2

56:35
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Traktor však nakonec přesilovku využívá, a prakticky tak rozhoduje o svém vítězství. Alexej Kručinin objel svatyni Lady a poté našel v prostoru před Lazušinem ARŤOMA PEŇKOVSKÉHO, který z bezprostřední blízkosti usměrnil kotouč do sítě. Asistence: Alexej Kručinin.

54:54
    Teď navíc Lada špatně vystřídala a domácí chvilku hráli v šesti, trest za příliš mnoho hráčů na ledě půjde odpykat Nikita Filatov (TOG).

47:26
    Carter Ashton (TOG) se provinil zbytečným hákováním, a v polovině třetí třetiny tak opět oslabuje svůj tým.

41:47
    Semjon Valujskij (TOG) na vlastní modré podrazil nohy jednomu z hráčů Traktoru, a posílá tak svůj tým do čtyř.

37:56
    Bělousov se šikovně zbavil dvou protihráčů a prokličkoval se až před Děmčenka, toho ale z bezprostřední blízkosti nedokázal překonat!

32:16
    Teď Toljattští ovšem málem sami inkasovali. Paul Szczechura se vydal do bleskového úniku a ještě se pokusil najít lépe postaveného Jakuceňu, tomu ale střela ze skvělé pozice nevyšla podle představ.

26:34
    Vitalij Kravcov (CLJ) stráví příští dvě minuty na trestné lavici za vyhození puku až na tribunu.

23:50
    Georgij Bělousov z pravého kruhu nahodil puk do předbrankového prostoru, kde stáli hned dva hráči Lady, ani jeden z nich ale nedokázal dostat kotouč za Děmčenka!

18:32
    Domácí kapitán Ježov (TOG) po ztrátě puku zahákoval Rybakova, Čeljabinsk tak bude mít k dispozici další početní výhodu.

12:02
    Poměr sil na ledě se ale vyrovná, Carter Ashton (TOG) vyfasoval dvě minuty za držení.

11:16
    Lada v posledních minutách převzala iniciativu a je za to odměněna přesilovou hrou, Paul Szczechura (CLJ) totiž podrazil Zernova a příští dvě minuty stráví na trestné lavici.
    06:51 Paul SZCZECHURA - 0:1

06:51
    Hosté jsou za svou aktivitu nakonec odměněni a dostávají se do vedení! Hráči Traktoru se usadili v útočném pásmu, což pramenilo ve střelu z hokejky PAULA SZCZECHURY, proti které Alexandr Lazušin nestihl zareagovat. Asistence: Arťom Borodkin a Maxim Jakuceňa.

02:48
    Alexej Mastrjukov (TOG) vyfasoval dvouminutový trest za hákování, Čeljabinsk si tak poprvé zahraje přesilovku.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 7. Szczechura (Borodkin, Jakuceňa), 57. Peňkovskij (Kručinin)

Lada Toljatti: Lazušin (Ivannikov) – D. Vorobjov, Ch. Genoway, D. Ježov, Gurkin, Kostromitin, Sotnieks, Maleňkich – Ashton, Novotný, Filatov – Zernov, Bělousov, Babenko – Soin, Valujskij, Skorochodov – A. Strelcov, Mastrjukov, Bočarov – Rachimullin.
    Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Francouz) – I. Višněvskij, Bailen, Kolcov, Borodkin, Isajev, Šinin, A. Petrov, Mamajev – Videll, Brulé, Polygalov – Szczechura, Jakuceňa, Kručinin – Šarov, Rybakov, Peňkovskij – Černikov, J. Petrov, Kravcov.

Rozhodčí: Gamalej, Cyplakov – Ivanov, Černyšjov