Bohemians 1905 – Teplice 2:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
2:1 (1:1)
FK Teplice
Neděle 27.08.2017, 11:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • Juniorská liga – Čechy • 5. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na počtenou. (12:56:17)

Právě skončilo utkání mezi týmy Bohemians Praha 1905 a FK Teplice. Domácím vyšel úvod duelu parádně a hned ve 2. minutě se po pěkné akci prosadil Michal Vrána. V 6. minutě však již bylo srovnáno. K nařízené penaltě se postavil Dominik Šup a bez problémů srovnal stav na 1:1 a tímto výsledkem první poločas i skončil.
    V tom druhém byli jasně aktivnější hráči z Prahy a svou aktivitu se jim podařilo přetavit ve vedoucí gól v 68. minutě. Yani Urdinov si počínal jako zkušený mazák a při exekuci pokutového kopu poslal brankáře na druhou stranu a rozradostnil domácí fanoušky. Hosty navíc v závěru oslabil zbytečným vyloučením Karel hasil, který tím takřka uhasil naděje svého týmu na srovnání. Bohemians si tedy připisují 3 body za vítězství 2:1.

90+2

90+2
    David Věchtík se ještě v závěru dostal do slibné pozice, ale svou technickou střelu do brány nezakroutil.

90+1
    Jeden z hostů se v pokutovém území pokoušel o technickou parádičku, ale proti třem hráčům soupeře neměl naději na úspěch.

90
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Antonín Vaníček, přichází Matyáš Buneš.

89
    Teplice po krátké kombinace na polovině hřiště přišel nákop k hranici šestnáctky, kde však působila domácí obrana velmi jistě a svého soupeře k ničemu nepustila.

88
    To byla škoda pro domácí. Jednoduchá přihrávka do strany končí v autu a zastavuje tak nadějný atak Bohemians.

86
    Teplice znovu táhly svůj útok po levé straně, ale následoval další nepřesný centr, který v pohodě sebrali hráči Bohemians.

84
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Jakub Hruštinec, přichází Branislav Vítek.

84
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Lucas Dias, přichází Miroslav Václavík.

84
    Rychlý kontr Bohemky končí střelou nad bránu a chystá se hned dvojí střídaní.

83
    Z něj se však neprosadili, ale poté pokračovali v akci. Poté se v gólovce ocitl jeden z teplických, který hlavičkoval jen těsně mimo. Navíc mu byl odmáván ofsajd, a tak bylo celé vzrušení zbytečné.

82
    Hosté ani v deseti nic nevzdávají a tlačí se kupředu. Nyní budou mít k dispozici rohový kop.

80
    Velká komplikace pro Teplice! Za surový a nevybíravý zákrok u střídaček vidí červenou kartu Karel Hasil.

78
    Hosté ale míč vzápětí ztratili. Zbytečný faul napadajícího teplického hráče dává balon domácím.

77
    Další rozehrávka pro Teplice. Tentokrát hlavní rozhodčí odpískal faul na polovině hřiště.

76
    Nyní domácí hráče zastavuje praporek sudího, který odmával ofsajd. Teplice se tak mohou pokusit o vyrovnání.

75
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Michal Vrána, přichází Dominik Kocourek.