Čepelová – Cibulková 1:2 (kon.) | Strýcová – Dojová 2:0 (kon.)
Dominika Cibulková
2
65 6 6
sk Úterý 29.08.2017, 02:26US Open - ženy - US Open (tvrdý povrch) • 1. kolo

Veľmi dlhý a vyrovnaný duel je na konci. Slovenské derby prinieslo bojovný tenis, ktorý bol ale viackrát plný nepresností a chybičiek. Diváci videli tri sety, po ktorých sa teší favorizovaná Bratislavčanka Dominika Cibulková a mladšia Košičanka Jana Čepelová sa s turnajom lúči. (04:59:30)

Koniec zápasu

2:6
    Jana Čepelová od sovjej základnej čiary trafila iba sieť, zápas sa končí! Dominika Cibulková postupuje do druhého kola US Open.

40-A
    Čepelová dlho odolávala bekhendmi, ale na posledný tvrdý úder svojej súperky už nemala nárok. Je z toho štvrtý mečbal pre Cibulkovú.

40-40
    Čepelová nedokázala return umiestniť do polovice svojej súperky. Je z toho ďalšia zhoda, ôsmy gem rozhodujúceho setu pokračuje.

A-40
    Cibulková poslala svoj úder do siete. Výhodu i brejkbal získava Jana Čepelová.

40-40
    Aj Cibulková to prehnala so silou úderu a loptičku poslala až do autu. Je z toho iba ďalšia zhoda.

40-A
    Čepelová od svojej základnej čiary vysokým oblúčikom prestrelila hrací priestor. Cibulková má možnosť využiť svoj tretí mečbal.

40-40
    Cibulková si vytiahla súperku k sieti a potom ju nekompromisne obstrelila. Bratislavská hráčka vybojovala zhodu.

A-40
    Cibulková sa pokúšala zakončiť zo svojho ľavého zadného rohu, ale loptičku poslala iba do siete a súperke tak venovala výhodu i brejkbal.

40-40
    Jana Čepelová returnovala podanie na téčko a Cibulková následne tvrdo zakončila iba do siete. Aj druhý mečbal ostáva nevyužitý.

40-A
    Výhoda a ďalší mečbal pre podávajúcu Cibulkovú.

40-40
    Čepelová sa nevzdáva, mečbal odvrátila po aute svojej súperky.

30-40
    Aut z rakety Čepelovej znamená zisk mečbalu pre bratislavskú tenistku!

30-30
    Skóre ôsmeho gemu sa dokonca vyrovnáva, Čepelová teraz výborne zakončila forhendom do odkrytej ľavej časti kurtu

15-30
    Čepelová ešte nič nevzdáva, košickej tenistke teraz k fiftínu pomohol aut z rakety jej súperky.

0-30
    Bratislavčanka boduje vzápätí opäť a je už iba dve loptičky od víťazstva v zápase.

0-15
    Dominika Cibulková začla v úsmom geme úspešne, pretože jej oponentka zahrala do autu, čo potvrdilo aj jastrabie oko.

2:5
    Cibulková predviedla krížny bekhend, ktorý jej oponentka odvrátila len do siete. Bratislavčanka tak v rozhodujúcom sete vyhráva už 5:2 a bude podávať na ukončenie zápasu.

30-40
    Aj druhý brejkbal sa košickej hráčke podarilo odvrátiť, teraz skvelým úderom do ľavého zadného rohu.

15-40
    Cibulková prepálila loptičku až do autu, takže jej prvý brejkbal ostáva nevyužitý.

0-40
    Cibulková si vybrala priestor pri pravej postrennej čiare, ktorý bol úplne odkrytý. Bratislavčanka teraz na kurte jasne dominuje.

0-30
    Cibulková s ťažkosťami zachránila loptu na svojej základnej čiare, aby ju následne jej oponentka zasmečovala len do autu.

0-15
    Aj v siedmom geme ide do vedenia Cibulková, pretože predviedla víťazný return.

2:4
    Dominika Cibulková dobre zakončila za sieť na pravú stranu. Bratislavská rodáčka sa vďaka tomu ujala vedenia 4:2.

15-40
    Čepelová returnovala iba do siete. Podávajúca tenistka má k dispozícii dva gembaly.

15-30
    Cibulková si vybrala zakončenie k postrannej čiare a urobila dobre. Jej súperka tam na loptičku nedosiahla.

15-15
    Čepelová zakončila do ľavého zadného rohu a vyrovnala na 15:15.

0-15
    Cibulková začala šiesty gem posledného setu na podaní úspešne, ej súperka nedokázala returnovať. Hrá sa už 135 minút.

2:3
    Košičanka bola pri sieti a Cibulková sa ju pokúšala obstreliť vysokým oblúčikom, ale loptička skončila iba v aute.

40-15
    Čistý gem z toho nebude, ani Čepelová neuhrala jeden úder na sovjej základnej čiare.

40-0
    Čepelová popreháňala svoju súperku zo strany na stranu. Cibulková vzdorovala, ale napokon jednu z loptičiek nestihla.

30-0
    Obojručný bekhend priniesol Košičanke úspech. Tento svoj servis nechce pustiť z rúk.

15-0
    Dominika Cibulková chcela zakončiť na istotu, ale jej smeč od siete trestuhodne preletel až do autu.

1:3
    Jana Čepelová sa pokúšala o krížny úder zrejme za sieť, ale loptičku cez polovicu hracej plochy nedostala. Cibulková vedie v rozhodujúcom sete 3:1.

30-40
    Podávajúca tenistka zakončila na základnú čiaru, Čepelová odvrátila len do pásky na sieti.

30-30
    Skóre štvrtého gemu tretieho dejstva sa vyrovnáva, Cibulková nestihla dobehnúť return svojej súperky.

15-30
    Podávajúca Cibulková sa vracia do vedenia, Čepelová teraz bekhendom returnovala azda až na divácku tribúnu.

15-15
    Je vyrovnané, po 15 na oboch stranách.

0-15
    Dominika Cibulková je na servise a začína úspešne, súperku teraz tvrdými údermi naozaj nepríjemne zničila.

1:2
    Dominika Cibulková zahrala skvelý bekhend do pravého zadného rohu, čím využila svoj druhý brejkbal v tomto geme a v rozhodujúcom sete sa ujala vedenia 2:1.

15-40
    Čepelová vynikajúco zakončila do ľavého rohu na súperkinej polovici. Cibulková sa snažila, ale loptičku nedobehla.

0-40
    Dominika Cibulková zaútočila na telo svojej súperky, tá zareagovala iba odpalom do siete. Tri brejkbaly pre Bratislavčanku.

0-30
    Bratislavčanka získava aj druhý fiftín, jej oponentka sa príliš silno oprela do forhendu a poslala ho za základnú čiaru.

0-15
    Cibulková je na príjme, ale aj napriek tomu sa ujíma vedenia.

1:1
    Bratislavská rodáčka využíva hneď prvý gembal, pretože jej súperka opäť zakončila iba do autu. Stav rozhodujúceho setu sa vyrovnáva.

15-40
    Košičanka teraz loptičku presunula na polovicu svojej súperky, ale iba do autu. Dva gembaly pre Cibulkovú.

15-30
    Cibulková potiahla útok forhendom presne do ľavého zadného rohu na polovici svojej súperky. Čepelová stála blízko, ale nezareagovala.

15-15
    Skúsenejšia reprezentantka teraz zakončila len do siete. Skóre druhého gemu sa vyrovnáva.

0-15
    Cibulková zaútočila na základnú čiaru svojej súperky. Čepelová tam loptičku stihla, ale odrazila ju iba hlboko do autu.

1:0
    Dominika Cibulková ani teraz nedokázala uspeiť na returne a v rozhodujúcom sete prehráva 0:1.

A-40
    Cibulkovej return skončil iba v aute. Podávajúca hráčka má výhodu.

40-40
    Cibulková vybojovala druhú zhodu tohto setu.

A-40
    Jana Čepelová si pripísala priamy bod zo servisu a získala výhodu.

40-40
    Brejkbal bratislavskej rodáčky je minulosťou, zaútočila totiž iba za základnú čiaru.

30-40
    Cibulková zahrala na súperkinu polovicu nedôrazný oblúčik, ale Čepelová aj napriek tomu nedokázala presve zakončiť.

30-30
    Cibulková trafila od svojej základnej čiary iba sieť. Vyrovnaný duel pokračuje za stavu 30:30 v rozhodujúcom sete.

15-30
    Zabodovala aj Košičanka, a to po výbornej hre na sieti. Cibulková na ňu reagovala, ale len odpalom do autu.

0-30
    Čepelová zahrala do autu, takže aj druhý fiftín získava iba jej oponentka.

0-15
    Tretí set sa začal ziskom fiftínu pre skúsenejšiu Cibulkovú.

3:6
    Dominika Cibulková si vybehla na sieť, odkiaľ nekompromisne smečovala do odkrytej časti kurtu. Stav zápasu sa vyrovnáva na 1:1.

15-40
    Jana Čepelová odvrátila prvý setbal svojej súperky v tomto zápase.

0-40
    Do tretice tu máme bodík pre bratilsavskú tenistku. Tá má teraz k dispozícii tro setbaly.

0-30
    ďalší fiftín pre Bratislavčanku, ktorá teraz súperku poriadne zatlačila.

0-15
    Cibulková podáva na víťazstvo v sete a začala úspešne, Čepelová totiž returnovala len za čiaru.

3:5
    Dominika Cibulková predviedla skvelý švih, ktorým od základnej čiary výborne zakončila k pravej postrannej čiare a ujala sa vedenia 5:3.

30-40
    Prvý brejkbal ostáva nevyužitý. Čepelová sa drží v hre o gem so svojím servisom.

15-40
    Dominika Cibulková sa prezentovala skvelým krátkym úderom za sieť a vypýtala si dva brejkbaly.

15-30
    Bratislavčanka predviedla dobrý return, ale túto loptičku potom Košičanka poslala len do autu.

15-15
    Loptu získava Cibulková.

15-0
    Čepelová podávala na dvakrát, jej súperka returnovala do siete.

3:4
    Na druhý pokus už ale bratislavská tenistka gem uončuje, pretože jej súperka reurnovala iba hlboko do autu.

15-40
    Prvý gembal je odvrátený, pretože Cibulkovej nevyšiel servis.

0-40
    Bratislavská tenistka nekompromisne zahrala na sieti, odkiaľ pohodlne našla odkrytú časť kurtu. Tri gembaly pre Cibulkovú.

0-30
    Cibulková predviedla krátky úder za sieť, Čepelová tam nebola.

0-15
    V siedmom geme začína úspešnejšie naša skúsenejšia reprezentantka.

3:3
    Jana Čepelová dokázala svoju druhú výhodu využiť, pretože Cibulková popri čiare zakončila iba do autu. Skóre druhého setu sa vyrovnáva na 3:3.

A-40
    Ďalšia výhoda pre podávajúcu Košičanku.

40-40
    Čepelová napálila forhend od základnej čiary iba do pásky na sieti, loptička potom na opačnú polovicu neprešla.

A-40
    Košičanka získava výhodu, pretože Cibulková returnovala do siete.

40-40
    Čepelová teraz zakončila až za základnú čiaru. Máme tu prvú zhodu v tomto geme.

40-30
    Košičanka poslala forhend od svojej základnej čiary iba do siete. Šiesty gem pokračuje.

40-15
    Cibulková stála v strede svojej zadnej čiary a iba sa prizerala zakončeniu do pravého rohu.

30-15
    Cibulková veľmi obetavo bojovala pri sieti a už sa zdalo, že zo súboja výjde víťazne, ale potom ju jej súperka obstrelila.

15-15
    Je vyrovnané, Košičana teraz nedokázala podať ani na dvakrát a pripísala si svoju prvú dvojchybu.

15-0
    Cibulkovej loptička dopadla za základnú čiaru. Vedenia sa preto ujíma mladá Košičanka.

2:3
    Košičanka zahrala tesne za sieť, kde sa Cibulková pripravila na úder, ktorý umiestnila k základnej čiare. Dlhý gem sa končí víťazstvom podávajúcej hráčky.

40-A
    Čepelová opäť nedokázala pokryť priestor po svojej ľavej ruke. Cibulková to nekompromisne potrestala.

40-40
    Cibulková si našla odkrytý celý ľavý zadný roh na polovici svojej súperky. Je z toho opäť raz iba zhoda.

A-40
    Piaty brejkbal tohto gemu pre košickú tenistku. Potvrdila to aj videoanalýza.

40-40
    Situácia sa zopakovala, ale v opačnom prevedení. Teraz po čiare útočila Cibulková a aut zahrala jej súperka.

A-40
    Čepelová zaútočila po čiare. Cibulková odvrátila podobným spôsobom, ale až do autu a bude čeliť ďalšiemu brejkbalu.

40-40
    Nekonečný piaty gem druhého setu pokračuje ďalšou zhodou, pretože Čepelovej loptičku zastavila sieť.

A-40
    Jana Čepelová zakončila k pravej čiare priamo pred svoju súperku. Lopta bola príliš rýchla a Čepelová ju nestihla zasiahnuť.

40-40
    Košičanka si nabehla k sieti a od nej to skúsila tvrdým forhendom. Úder bol naozaj nekompromisný a priniesol ďalšiu zhodu.

40-A
    Čepelová nedokázala úspešne returnovať, jej súperka má výhodu.

40-40
    Štvrtýkrát v tomto geme je tu zhoda.

A-40
    Čepelová umiestnila svoj útok k ľavej postrannej čiare. Cibulková sa iba prizerala a bude čeliť brejkbalu.

40-40
    Čepelová predviedla vynikajúci return priamo na postrannú čiaru. Je z toho iba tretia zhoda v tomto geme.

40-A
    Čepelová zahrala do autu, z výhody sa teší košická tenistka.

40-40
    Skúsenejšia tenistka reagovala na return svojej súperky veľmi nekompromisne a vypýtala si ďalšiu zhodu.

A-40
    Výhoda a zároveň aj brejkbal pre Čepelovú. To všetko po aute zo strany Cibulkovej.

40-40
    Gembal bratislavskej rodáčky je minulosťou, pretože bekhend poslala len do autu. V piatom geme tu máme zhodu.

30-40
    Opäť aut v podaní Košičanky. Cibulková môže gem ukončiť.

30-30
    Čepelová returnovala za pravý zadný roh, skóre piateho gemu sa preto vyrovnáva.

30-15
    Je znížené, Bratislavčanke sa osvedčil opakovaný útok do pravého zadného rohu.

30-0
    Cibulková zahrala svoj forhend iba do siete a prehráva už rozdielom dvoch fiftínov.

15-0
    Piaty gem sa začal isemnástym winnerom košickej tenistky.

2:2
    Jana Čepelová si súperku vytiahla k sieti a následne ju obstrelila popri pravej ruke. Košičanka tak v druhom dejstve vyrovnala na 2:2.

A-40
    Cibulková zakončila do siete, je z toho výhoda pre Čepelovú.

40-40
    Cibulková predviedla skvelý dropšot, ale Čepelová ho perfektne dobehla a súperku obstrelila. Brejkbal Bratislavčanky je minulosťou.

30-40
    Dominika Cibulková predviedla skvelú prácu na sieti. Po nej loptička dopadla tesne za deliacu čiaru.

30-30
    Je vyrovnané, po 30 na oboch stranách.

15-30
    Čepelová to opäť prehnala so silou úderu a poslala ho až za základnú čiaru.

15-15
    Cibulková s ťažkosťami returnovala, ale túto loptu Košičanka trestuhodne poslala iba do siete.

15-0
    Cibulková to chcela skúsiť krížnym úderom, ale ten skončil iba v aute.

1:2
    Košičanka s ťažkosťami returnovala až za základnú čiaru. Čepelová preto v druhom sete prehráva 1:2, aj keď mala k dispozícii dva brejkbaly.

40-A
    Čepelová zahrala forhend od základnej čiary až do autu. Je z toho výhoda pre Cibulkovú.

40-40
    Čepelová returnovala do protipohybu súperky a aj keď Cibulková ešte stihla zahrať úder, namierila ho iba do siete.

40-A
    Čepelová returnovala tesne za sieť, ale Cibulková túto loptičku skvele dobehla a dropšotovala na opačnú polovicu. Bratislavčanka si teraz vyslúžila potlesk publika.

40-40
    Cibulková uspela na sieti, odkiaľ zakončila do odkrytej časti kurtu. Opäť jez toho zhoda.

A-40
    Čepelová bola na príjme úspešná, jej súperka ale return poslal len do siete. Ďalší brejkbal pre Košičanku.

40-40
    Cibulková si ešte nenechala vziať gem so svojím servisom, teraz výborne zaútočila do ľavého zadného rohu.

A-40
    Výhoda a zároveň aj brejkbal pre prijímajúcu Čepelovú. Cibulková totiž od siete zakončovala na istotu, ale Košičanka loptičku skvelo zasiahla a následne sa prizerala útoku do siete.

40-40
    V treťom geme druhého dejstva tu máme zhodu.

30-40
    Podávajúca Cibulková bodovala, pretože skvele zakončovala zo strany na stranu. Čepelová nedokázala dlho vzdorovať.

30-30
    Je vyrovnané! Košičankaa zvldála return a následne sa po dvoch úderoch prizerala súperkinmu zakončeniu do autu.

15-30
    Čepelová teraz predviedla úspešný return do protipohybu svojej súperky. Cibulková to nečkala a nezareagovala.

0-30
    Cibulková mala k dispozícii volej od siete, s ktorým si poradila na výbornú. Skúsenejšia Bratislavčanka si pripisuje druhý fiftín.

0-15
    Čepelová sa na pravej strane pokúšala podvihnúť nízku loptičku, ale nevyšlo jej to. Poslala ju iba do siete.

1:1
    Jana Čepelová druhý gem druhého dejstva zvládla a pri vlastnom servise vyrovnala na 1:1.

A-40
    Výhoda pre podávajúcu tenistku, Čepelová retutnovala až za základnú čiaru.

40-40
    Košičanka vybojovala zhodu, pretože Cibulkovej krížny úder zastavila iba sieť.

30-40
    Čepelovej bekhend od základnej čiary zastavila iba sieť. Brejkbal pre Cibulkovú.

30-30
    Skóre sa vyrovnáva, Cibulkovej loptička sa nezmestila do vyznačenej hracej plochy.

15-30
    Cibulková diktovala tempo výmeny, až kým Košičanka nezahrala za základnú čiaru. Prijímajúca hráčka otáča stav gemu vo svoj prospech.

15-15
    Čepelová chcela nepríjemne zmeniť smer zakončenia, ale loptičku zastavila len páska na sieti. Skóre sa vyrovnáva.

15-0
    Košičanka je na servise a začína úspešne. Cibulkvoá totiž nepredviedla dobrý return a Čepelová zaútočila.

0:1
    Prvý gem druhého setu zvládla Cibulková bez straty fiftínu, o posledný bod sa jej postarala Čepelová returnom do siete.

0-40
    Bratislavčanka boduje aj do tretice, teraz jej súperka loptičku od základnej čiary odvrátila len do siete.

0-30
    Podávajúca tenistka získava aj druhý fiftín, pretože predviedla skvelý krátky úder priamo za sieť.

0-15
    Cibulková si zbehla k sieti a zahrala odtiaľ skvelý krížny bekhend, vďaka čomu sa ujala vedenia v druhom sete.

7:6
    Cibulkovej nevyšiel úder do ľavého rohu, loptička doletela až mimo hracej plochy. Bratislavská tenistka tak po veľkom boji prekvapivo stratila prvý set, aj keď v ňom vyhrávala už 4:2.

6-5
    Jana Čepelová zakončila do pravého zadného rohu, odkiaľ už Cibulková nedokázala úspešne odvrátiť. Je tu prvý setbal pre Košičanku.

5-5
    Cibulková si uvedomila vážnosť situácie a nekompromisne zakončila k ľavej postrannej čiare. Jej súperka loptičku nestihla.

5-4
    Košičanka získava tretí bod v rade a ujíma sa vedenia! Čepelová teraz výborne podala a return smeroval iba do autu.

4-4
    Čepelová vyrovnávana 4:4!

3-4
    Je znížené opäť iba na rozdiel bodu, Cibulková nedokázala dobr epodať.

2-4
    Bratislavčanka uskakuje v tajbrejku na rozdiel dvoch bodov a vedie už 4:2. Čepelová sa teraz pokúsi, aby Cibulková nezvýšila svoj náskok ešte váraznejšie.

2-3
    Cibulková diktovala tempo hry a napokon ju aj ukončila do ľavého zadného rhu.

2-2
    Znovu je vyrovnané. Podávajúca Košičanka teraz mieril krížne až veľmi do strany a bol z toho jasný aut.

2-1
    Čepelová otáča stav tajbrejku vo svoj prospech, pretože Cibulková jej return odvrátila len do siete.

1-1
    Je vyrovnané, Cibulková teraz bekhendom od základnej čiary neprestrelila sieť.

0-1
    Prvý tajbrejkový bod smeruje na konto skúsenejšej Cibulkovej, ktorá okopírovala postrannú čiaru ukážkovým bekhendom.

6:6
    Dominika Cibulková získala aj posledný potrebný fiftín a stav úvodného setu vyrovnala na 6:6. O osude prvého dejstva tak rozhodne tajbrejk.

30-40
    Podávajúca Cibulková si vybojovala gembal, pretože jej oponentka returnovala iba hlboko do autu.

30-30
    Je vyrovnané, Cibulková krížne opäť nezmestila loptičku do vyhradenej hracej časti kurtu.

15-30
    Čepelová dokázala znížiť na rozdiel jediného bodu skvelým returnom, ktorý už Cibulková cez polovicu nedostala.

0-30
    Bratislavčanka sa teší po dlhej výmene, pretože úder smerujúci k jej pravej čiare skončil v aute.

0-15
    Cibulková v dvanástom gmee začala dvomi podaniami, pričom jej súperka returnovala iba do siete.

6:5
    Dominika Cibulková chcela loptičku umiestniť na pravú postrannú čiaru z pohľadu jej súperky, ale bol z toho iba aut, takže Bratislavčanka bude podávať na udržanie sa v sete.

40-0
    Do tretice v rade fiftín pre Čepelovú, teraz po returne súperky uspela takmer až pri sieti.

30-0
    Servujúca Košičanka sa teší aj z druhého bodu, pretože Cibulkovej krátky úder zastavila len sieť.

15-0
    Jedenásty gem sa začína fiftínom podávajúcej Čepelovej, pretože perfektne zahrala po pravej čiare. Cibulková loptičku nestihla.

5:5
    Dominika Cibulková hrala dva voleje od siete, pri tom druhom už bola nekompromisná. Stav prvého setu sa vyrovnáva na 5:5.

15-40
    Košičanka sa príliš oprela do krížneho forhendu a poslala ho až za základnú čiaru.

15-30
    Je znížené. Cibulková chcela hrať pri sieti na istotu, ale krátky úder jej nevyšiel, pretože neprešiel na opačnú polovicu kurtu.

0-30
    Aj druhý fiftín desiateho gemu získava podávajúca Bratislavčanka. Jej oponentka teraz loptičku predĺžila až hlboko za základnú čiaru.

0-15
    Podávajúca Cibulková sa ujíma vedenia, pretože Čepelová chcela krížnym bekhendom zmeniť smer zakončenia, ale loptička skončila iba v sieti.

5:4
    Jana Čepelová zakončila deviaty gem skvelým útokom na ľavú postrannú čiaru na polovici svojej súperky. Dominika Cibulková tak prišla o svoj náskok a teraz bude musieť podávať na udržanie sa v sete.

40-0
    Ďalší fiftín pre Čepelovú, teraz perfektne zmenila smer zakončenia a zaútočila do pravého zadného rohu, kam Cibulková nestihla dobehnúť!

30-0
    Cibulková na svojej základnej čiare iba s ťažkosťami zasiahla loptičku a poslala ju do autu.

15-0
    Deviaty gem sa začína fiftínom pre podávajúcu hráčku. Cibulková totiž krížne opäť zasiahla iba pásku na sieti a od nej sa loptička vrátila na polovicu Bratislavčanky.

4:4
    Druhý brejbal už ale Jana Čepelová využila a stav prvého setu vyrovnáva na 4:4! Cibulková zahrala od svojej základnej čiary iba do autu.

40-15
    Čepelová prvý z trojice svojich brejkbalov nevyužila, pretože trafila iba aut.

40-0
    Do tretice v tomto geme tu máme bod pre prijímajúcu tenistku. Cibulková chcela hrať volejom od siete na istotu, ale bol z toho iba aut.

30-0
    Čepelová získala aj druhý fiftín, pretože jej return poslala Cibulková do siete.

15-0
    V ôsmom geme začala úspešnejšie prijímajúca hráčka, pretože Cibulková krížnym úderom trafila iba sieť.

3:4
    Jana Čepelová zvládla gem bez straty fiftínu a v úvodnom sete znížila na 3:4. Teraz však bude čeliť servisu svojej súperky.

40-0
    Do tretice fiftín pre podávajúcu tenistku. K dispozícii má tri gembaly.

30-0
    Aj druhý bod získava Košičanka, pretože jej súperka zahrala až za základnú čiaru.

15-0
    V siedmom geme sa vedenia ujíma Čepelová, ktorá krížny bekhend umiestnila tesne na postrannú čiaru.

2:4
    Dominika Cibulková zvldála aj posledný potrebný krúčik a gem s vlastným servisom z rúk nepustila. Bratislavčanka vyhráva 4:2.

40-A
    Výhoda pre podávajúcu Bratislavčanku, ktorá si pri sieti počkala na pomalú loptičku a nekompromisným volejom ju vrátila späť.

40-40
    Cibulková odvrátila úvodný brejkbal svojej súperky perfektným úderom od siete. Umiestnila ho do odkrytého priestoru.

40-30
    Čepelová teraz diktovala tempo výmeny a donútila súperku zakončiť iba do siete. Brejkbal pre mladú Košičanku.

30-30
    Čepelová zakončovala od základnej čiary forhendom, ale iba do siete. Skóre sa vyrovnáva.

30-15
    Košičanka na príjme dokonca otáča stav gemu vo svoj prospech! Čepelová sa ujíma vedenia 30:15.

15-15
    Skóre šiesteho gemu sa vyrovnáva, pretože Čepelová krátky úder k sieti dobehla a potom úspešne zakončila do odkrytej časti kurtu.

0-15
    Cibulková sa vedenia ujíma aj pri svojom servise. Podávala na dvakrát, ale Čepelovej nevyšiel krátky úder a lopta skončila v sieti.

2:3
    Dominika Cibulková predviedla od svojej základnej čiary skvelý krížny úder a prvý brejkbal využila! Bratislavská tenistka sa ujala vedenia 3:2 a teraz bude podávať.

30-40
    Čepelová chcela zahrať na postrannú čiaru, ale bol z toho iba aut. Cibulková má k dispozícii prvý brejkbal zápasu.

30-30
    Je vyrovnané, Čepelová sa totiž teraz do lopty oprela až príliš a poslala ju za základnú čiaru. Po 30 na oboch stranách.

30-15
    Cibulková behala z jednej strany na druhú a čelila útokom svojej súperky, ale napokon krížne zahrala iba do autu.

15-15
    Cibulková to skúšala krížnym bekhendom od základnej čiary, ale jej súperka zrýchlila a vybrala si presne postrannú čiaru. Je vyrovnané.

0-15
    V piatom geme sa prvýkrát vedenia ujíma prijímajúca hráčka, Cibulková totiž výborne zvládla return.

2:2
    Cibulková dobre zmenila smer zakončenia. Jej súperka loptičku stihla, ale v rýchlosti ju odvrátila iba do siete.

30-40
    Dominika Cibulková si pripisuje dvojchybu. Čepelová je stále v hre o tento gem.

15-40
    Čepelová to zrejme chcela vyskúšať krátkym úderom, ale loptičku nedostala za sieť a Cibulková má k dispozícii dva gembaly.

15-30
    Košičanka sa dostala do štvrtého gemu, aut totiž teraz zahrala jej sokyňa.

0-30
    Cibulková boduje aj druhýkrát v rade, jej oponentka urobila rovnakú chybu ako v predošlej výmene.

0-15
    Čepelová returnovala krížne iba vedľa postrannej čiary. Bod smeruje na konto podávajúcej hráčky.

2:1
    Jana Čepelová si povybehla k sieti, od ktorej predviedla dobrý dropšot. Cibuková sa mohla na túto loptičku iba prizerať, a tak prehráva 1:2.

40-0
    Čepelová mierila na pravú stranu súperkinej polovice. Bratislavčanka sa do loptičky oprela, ale umiestnila ju iba do siete.

30-0
    Teraz Košičanke výborne vyšiel krížny bekhend. Cibulková sa iba prizerala.

15-0
    Cibulková returnovala až za základnú čiaru. Do vedenia sa tak opäť dostáva podávajúca hráčka.

1:1
    Dominika Cibulková zvládla gem so svojím servisom bez straty jedinej loptičky a vyrovnáva na 1:1.

0-40
    Čepelová sa pokúšala zahrať krížny bekhend, ale trafila iba sieť.
    Bratislavská tenistka má šancu na zisk čistého gemu.

0-30
    Cibulková získava aj druhý fifftín, pretože po krátkej výmene poslala jej súperka loptičku len za postrannú čiaru.

0-15
    Cibulková sa postavila na servis a začala úspešne, pretože Čepelová returnovala až do autu.

1:0
    Jana Čepelová zvldála prvý gem bez výraznejšieho zaváhania. Ukončika ho esom z podania a ujíma sa vedenia 1:0.

40-15
    Čepelová zahrala od siete vynikajúci dropšot, na ktorý si jej oponentka ani nesiahla. Podávajúca hráčka je kúsok od ukončenia gemu.

30-15
    Čepelovej loptičku teraz zastavila iba sieť. Bratislavskej hráčke sa podarilo znížiť na rozdiel fifftínu.

30-0
    Košičanka boduje aj druhýkrát v rade a vedie už 30:0.

15-0
    Ako prvá začala na podaní Jana Čepelová a bola úspešná, jej súperka poslala loptičku z hry iba do autu.