Andrej Martin
2
6 6
sk Úterý 29.08.2017, 17:20Challenger Quito (tvrdý povrch) • 1. kolo

Andrej Martin tak postupuje na tomto turnaji do ďalšieho kola po výhrach 2:0 na sety!

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok sviatočného večera.
    (18:37:46)

2:6
    GEM, SET, ZÁPAS Andrej Martin! Náš tenista zvládol záverečnú výmenu úspešne a druhý set vyhráva rovnakým pomerom ako ten prvý – 6:2! Andrej tak potvrdil úlohu favorita tohto zápasu a až na pár menších zaváhaní nedal svojmu súperovi v tomto zápase žiadnu šancu.

40-A
    Mečbal pre nášho tenistu!

40-40
    Andrej odvrátil aj druhy brejkbal a dostávame sa tak vo výmene opäť na zhodu 40:40!

40-30
    Prvú možnosť Sanchez po chybnom údere stráca.

40-15
    Sanchez získava dva zachraňujúce brejkbaly!

30-15
    Loptu získava Martin.

30-0
    Andrej poslal loptičku iba do siete a tak v tejto výmene prehráva o dva fiftíny.

15-0
    Servis však nezačína úspešne a fiftín získava jeho dnešný súper.

2:5
    Teraz to už nášmu tenistovi konečne vyšlo a aj s prispením jeho súpera využíva brejkbal a dostáva sa do vedenia 5:2! To znamená, že Andrej ide podávať na víťazstvo v tomto zápase.

40-A
    Napokon si Andrej úspešným úderom na čiaru vybojoval brejkbal!

40-40
    Zhoda! Oba tenisti teraz chybujú v rozhodujúcich okamžikoch.

A-40
    Gemal pre podávajúceho hráča.

40-40
    Andrej ho však úspešne odvracia. V dlhej výmene tak budeme pokračovať aj naďalej.

A-40
    Sanchez umiestnil loptičku z bekhendu presne na čiaru a vybojoval si tak gembal.

40-40
    Ale aj ten ostáva nevyužitý! Andrej poslal loptičku len do autu.

40-A
    Následne však podávajúci hráč chyboval na sieti a tak náš tenista získava ďalší brejkbal!

40-40
    Sanchez však vytiahol úspešný forhend a sme späť na zhode.

40-A
    A po ďalšej chybe jeho súpera získava Andrej brejkbal!

40-40
    Sanchez poslal svoj bekhend len do siete a tak sa dostávame na zhodu 40:40!

40-30
    Prvú hrozbu Andrej odvracia, loptičku umiestnil presne na čiaru.

40-15
    V zápätí získava Sanchez dva gembaly.

30-15
    Druhá loptička v rade pre podávajúceho hráča, Sanchez tak vyhráva o jeden fiftín.

15-15
    Po 15 na oboch stranách, Sanchez sa prezentoval esom.

0-15
    Andrej výborne zapracoval na sieti a získava tak fiftín.

2:4
    Druhú možnosť si však ujsť nenechal a po presnom údere sa dostáva do vedenia 4:2!

30-40
    Náš tenista poslal loptičku len do siete a tak stráca prvý gembal.

15-40
    Mexičan poslal loptičku do autu a tak Andrej získava dva gembaly.

15-30
    Loptu získava Sanchez.

0-30
    Po chybe svojho dnešného súpera sa dostáva do vedenia o dva fiftíny.

0-15
    Andrej zahajuje tento servis úspešne a získava fiftín.

2:3
    Ten sa mu po ďalšej chybe od nášho tenistu podarilo využiť a tak znižuje stav v druhom sete na 2:3!

A-40
    Druhou loptičkou v rade si podávajúci tenista vybojoval gembal.

40-40
    Andrej však teraz chyboval na sieti a tak sme späť na zhode.

40-A
    Brejkbal pre nášho tenistu, Sanchez poslal loptičku mimo vymedzenú čiaru.

40-40
    Po chybe z forhendu ho však Sanchez nevyužíva a dostávame sa tak na zhodu 40:40!

40-30
    Úspešný úder na čiaru prináša podávajúcemu hráčovi gembal.

30-30
    Túto loptičku poslal náš tenista len do siete a tak to je po 30 na oboch stranách. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30
    Andrej vytiahol úspešný bekhend a tak znova vyhráva o jeden fiftín.

15-15
    Podobne chyboval aj náš tenista a tak to je po 15 na oboch stranách.

0-15
    Sanchez poslal loptičku do autu, fiftín pre nášho tenistu.

1:3
    Andrej túto výmenu ukončil presným úderom na čiaru a čistou hrou sa dostáva do vedenia 3:1!

0-40
    Tri gembaly a šanca na čistú hru pre nášho tenistu.

0-30
    Sanchez posiela loptičku do siete, Andrej vyhráva o dva fiftíny.

0-15
    Andrej zahajuje svoj servis úspešne a získava fiftín na svoje konto.

1:2
    Tú už dokázal po úspešnom údere z bekhendu využiť a tak znižuje stav v druhom sete na 1:2!

40-30
    Prvú hrozbu dokázal náš tenista odvrátiť, Sanchez má však ešte jeden gembal.

40-15
    Dva gembaly pre podávajúceho hráča, Sanchez teraz dobre zapracoval na sieti.

30-15
    Andrej poslal loptičku z bekehndu do autu, Sanchez vyhráva o jeden fiftín.

15-15
    Náš tenista teraz vytiahol úspešný volej a je to po 15 na oboch stranách.

15-0
    Andrej nestihol dobehnúť na sieť a tak fiftín putuje na konto podávajúceho hráča.

0:2
    Chyba Sancheza ukončila túto výmenu a náš tenista po potvrdení brejku ide do vedenia 2:0!

15-40
    Napokon prichádzajú dva gembaly pre nášho tenistu.

15-30
    Presným bekhendom sa Andrej dostáva do vedenia o jeden fiftín.

15-15
    Sanchez poslal loptičku mimo vymedzený priestor a tak to je po 15 na oboch stranách.

15-0
    Úvod servisu mu však nevyšiel a loptičku poslal do siete.

0:1
    Ktorý aj využíva a zahajuje tak podobne aj druhý set! Berie svojmu súperovi hneď prvé podanie a dostáva sa do vedenia 1:0!

40-A
    Po chybe súpera získava náš tenista brejkbal!

40-40
    Andrej umiestnil loptičku presne na čiaru a tak sa dostávame na úvod druhého setu na zhodu 40:40!

40-30
    Gembal pre podávajúceho hráča.

30-30
    Druhú loptičku v rade získava aj náš tenista a tak to je po 30 na oboch stranách.

30-15

30-0
    Druhá loptička v rade pre podávaúceho hráča po chybe od nášho tenistu.

15-0
    Sanchez získava úvodný fiftín v druhom sete.

2:6
    Sanchez poslal loptičku iba do siete a tak Andrej Martin vyhráva prvý set pomerom 6:2! Náš tenista v tomto sete jasne dominoval, menšie zaváhanie pripustil iba v závere prvého setu čo však potom odčinil. Uvidíme, čo nám ponúkne druhý set a či v ňom Andrej spečatí postup do ďalšieho kola.

15-40
    Dva setbaly pre nášho tenistu!

15-30
    Výborný bekhend nášho tenistu, Andrej tak vyhráva o jeden fiftín.

15-15
    Po 15 na oboch stranách, Sanchez poslal loptičku iba do siete.

15-0
    Andrej posiela loptičku z bekhendu do autu a tak fiftín získava jeho dnešný súper.

2:5
    Ten aj využíva a znižuje stav zápasu na 2:5! Tak to môže byť pre Sancheza poriadna vzpruha, odvrátil 4 setbaly a zachránil sa tak v prvom sete. Andrej však ide podávať na víťazstvo v tomto dejstve.

A-40
    Sanchez teraz na kurte dominuje a ďalším presným úderom získava zachraňujúci gembal!

40-40
    Treťou loptičkou v rade Sanchez odvrátil aj posledný setbal a dostávame sa tak na zhodu 40:40!

30-40
    Andrej chyboval na sieti a tak už ostáva posledná možnosť pre nášho tenistu na ukončenie prvého setu.

15-40

0-40
    Tri setbaly pre nášho tenistu po úspešnom údere na čiaru.

0-30
    Druhou loptičkou v rade sa Andrej dostáva do vedenia o dva fiftíny.

0-15
    Prvý fiftín však získava pri dôležitom podaní náš tenista.

1:5
    Teraz to už konečne Andrejovi vyšlo a presným bekhendom sa dostáva do vedenia 5:1! Manuel Sanchez tak ide podávať na udržanie sa v prvom sete.

40-A
    Opäť výhoda a gembal pre nášho tenistu.

40-40
    Ale náš tenista opäť chybuje a vraciame sa tak späť na zhodu.

40-A
    Aj teraz poslal Sanchez loptičku len do siete, Andrej získava ďalší gembal.

40-40
    Andrej ale poslal loptičku do autu a tak sme opäť na zhode.

40-A
    Sanchez poslal loptičku do siete a tak má Andrej k dispozícii druhý gembal.

40-40
    Náš tenista však následne poslal loptičku mimo vymedzený priestor a tak sa dostávame na zhodu 40:40!

30-40
    Sanchez chyboval na sieti a tak Andrej získava gembal!

30-30
    Po 30 na oboch stranách, uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30
    Mexičan poslal loptičku mimo kurtu a tak Andrej znova vyhráva o jeden fiftín.

15-15
    Podobne sa teraz prezentoval aj Andrej a tak to je po 15 na oboch stranách.

0-15
    Sanchez poslal loptičku z bekhendu iba do siete a tak fiftín získava náš tenista.

1:4
    Mexičan umiestnil loptičku presne na čiaru a tak získava prvý gem v tomto zápase! Andrej má však v prvom sete aj naďalej pohodlné vedenia 4:1!

40-30
    Presným bekhendom si Sanchez vybojoval prvý gembal v tomto zápase!

30-30
    Andrej poslal loptičku do autu a tak to je po 30 na oboch stranách. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

0-30
    Následne Andrej umiestnil loptičku presne na čiaru a vyhráva tak o dva fiftíny.

0-15
    Sanchez chyboval z bekhendu a tak fiftín putuje na konto nášho tenistu.

0:4
    Aj sa tak stáva, čistou hrou náš tenista potvrdil brejk a dostáva sa v prvom sete už do vedenia 4:0!

0-40
    Sanchez poslal loptičku mimo vymedzený priestor, Andrej má ďalšiu šancu na čistú hru!

0-30
    Andrej sa následne prezentoval aj úspešným volejom a dostáva sa do vedenia o dva fiftíny.

0-15
    Cestu za obhajobou brejku zahajuje Andrej úspešným bekhendom.

0:3
    Sanchez napálil loptičku do siete a tak Andrej už tento brejkbal využíva! Berie tak svojmu dnešnému súperovi aj druhé podanie a dostáva sa do vedenia 3:0!

40-A
    V zápätí si však Andrej po úspešnom údere na čiaru vybojoval výhodu a brejkbal na svoju stranu!

40-40
    Náš tenista poslal túto loptičku do autu a tak sa dostávame na zhodu 40:40!

30-40
    Andrej poslal loptičku do siete a tak stráca prvý brejkbal. Sanchez však musí odvrátiť ešte jeden.

15-40
    Sanchez nestihol dobehnúť na sieť a náš tenista získava dva brejkbaly!

15-30
    Andrej poslal loptičku z bekhendu presne na čiaru a vyhráva tak v tejto výmene o jeden fiftín.

15-15
    Túto loptičku však Sanchez poslal do autu a tak to je po 15 na oboch stranách.

15-0
    Podávajúci hráč zahajuje svoj servis úspešne a na svoje konto si pripisuje fiftín.

0:2
    Esom na záver ukončil Andrej túto výmenu a čistou hrou sa po potvrdení brejku dostáva do vedenia 2:0!

0-40
    Sanchez napálil loptičku iba do siete a tak má Andrej šancu na čistú hru!

0-30
    Andrej umiestnil svoj bekhend presne na čiaru a dostáva sa do vedenia o dva fiftíny.

0-15
    Podanie začína Andrej úspešne, na jeho volej nemal jeho dnešný súper žiadnu šancu.

0:1
    Andrej umiestnil loptičku presne na čiaru a brejkbal tak využíva! Náš tenista berie hneď prvé podanie svojmu súperovi a dostáva sa do vedenia 1:0!

30-40
    Výborný bekhend nášho tenistu, Andrej má k dispozícii brejkbal!

30-30
    Mexičan teraz umiestnil loptičku presne na čiaru a tak to je po 30 na oboch stranách. Uvidíme, o bude nasledovať ďalej.

15-30
    Sanchez poslal loptičku z bekhendu do autu, Andrej tak znova vyhráva o jeden fiftín.

15-15
    Podobnou chybou sa teraz prezentoval aj náš tenista a tak to je po 15 na oboch stranách.

0-15
    Andrej získava prvý fiftín v tomto zápase, Sanchez poslal loptičku do siete.

0:0
    Stretnutie sa práve začalo.

Ako prvý začne na servise Manuel Sanchez, zápas sa už čoskoro začne!

Vítam všetkých priaznivcov tenisu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia Manuel Sanchez a Andrej Martin. Začiatok zápasu je naplánovaný predbežne na 17:00.

Aktuálne je v tenisovom svete hlavnou témou US Open, po svete sa však hrajú aj naďalej Challengerove turnaje. Obaja aktéri tohto zápasu sa proti sebe stretávajú v rámci turnaja Challenger Quito, ktorý sa hrá v Ekvádore na antuke. Čo sa týka vzájomných stretnutí, tak obaja tenisti sa proti sebe ešte nestreli a postavia sa v tomto zápase proti sebe prvý krát.

Manuel Sanchez:
    26-ročný tenista z Mexika sa momentálne v rebríčku ATP nachádza na 652. mieste. Čo s týka jeho poslednej formy, tak tá je striedavá. Naposledy sa predstavil na domácom turnaji, kde však už vypadol hneď v prvom kole. Uvidíme, ako sa mu bude dariť teraz.

Andrej Martin:
    Náš 27-ročný tenista sa momentálne v rebríčku ATP nachádza na 183. mieste. Čo sa týka jeho poslednej formy, tak tá je veľmi slušná. Naposledy sa predstavil na turnaji v Liberci, kde však vypadol v prvom kole. Predtým sa mu však podarilo vyhrať turnaj v Prahe.

Favorit:
    Táto úloha v tomto zápase patrí jednoznačne nášmu tenistovi a nič iné ako jeho víťazstvo sa neočakáva.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.