Chrudim – Domažlice 7:0 (kon.) | Písek – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Litoměřicko – Vltavín 1:2 (kon.)
Čížová – Dobrovice 1:3 (kon.) | Ústí n/O – Brozany 2:1 (kon.)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
2:1 (2:0)
SK Sokol Brozany
Sobota 02.09.2017, 17:00Česká fotbalová liga • 4. kolo

V zápase jsme byli svědky celkem tři branek. Domácí fotbalisti v první půli ovládali hru a hned v desáté minutě vstřelili branku. Kapitán týmu Zdeněk Vaňous dokázal ve skluzu dorazit míč do branky a otevřel tím skóre zápasu. Druhá branka padla minutu před koncem prvního poločasu, když se přímého kopu ujal Zdeněk Vaňous a skvělou střelou do pravého horního rohu přidal svou druhou branku. V druhé půli se hostující tým snažíl s nepřiznivým stavem něco udělat a dostal se k několika dobrým střeleckým pokusům. Snížit se mu podařilo až sedm minut před koncem utkání a vyrovnávací branky už jsme se nedočkali. (18:57:55)

90+2

90
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu k řádné hrací době.

90
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Souček, přichází Chleboun.

89
    Žlutou kartu dostává Benda (Sokol Brozany).
    Jaroslav Benda se provinil skluzem na domácího brankáře a obdržel žlutou kartu.

87
    Walter se dostal ke krásné volejové střele z otočky a brankář se jenom ohlédl za střelou, která letí decimetry od pravé tyče.

86
    Kapitán hostů Cibulka se provinil faulem uprostřed hřiště.

85
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vaňouz, přichází Krátký.
    83. SLANICKA - 2:1

83
    Brozany právě vstřelily branku!

Slanicka se střetnul v běžeckém souboji s domácím brankářem. Ve skluzu se dostal první k míči a dostal míč za brankařové záda.

83
    Jeníček se snaží roztáhnout hru do kraje hřiště.

81
    Studecký ostře strčil do soupeře, který se skácel k zemi.

80
    Hostující tým se dostal do několika slibných situací, ale Kratky je dneska absolutně bezchybný.

78
    Hostující hráči se snaží vyvinout tlak na soupeře.

77
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Vlasak, přichází Barnat.

76
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

74
    Hostující hráči se snaží kombinovat na vlastní půlce hřiště.

72
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Nikodem.

70
    Po standartní situaci se k hlavičce dostal Šollar a trefil se mezi tři tyče! Jeho branka ovšem nebyla uznána kvůli ofsajdovému postavení.