Čerepovec – Jaroslavl 3:2 (kon.) | Riga – Dynamo Moskva 1:5 (kon.) | Kazaň – Soči 0:5 (kon.)
N.Novgorod – Petrohrad 3:4 (4:5 po s.n.) | Spartak Moskva – Minsk 1:0 (3:0 po s.n.)
Severstal Čerepovec
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Sobota 02.09.2017, 16:00 • Ice Palace • KHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:38:42)

Trestné minuty: 4:4

Zápas je u konce a Severstal Čerepovec se může radovat z první výhry v sezóně. V poslední třetině ale musel svůj náskok bránit zuby nehty, neboť Lokomotiv přidal na tempu a byl rozhodně tím lepším týmem. V 52. minutě hosté dokonce snížili po teči Daniila Apalkova, na víc už se ale hráči z Jaroslavle nezmohli. Konečný výsledek zápasu tak je 3:2.

59:52
    Definitivně mohl rozhodnout Kagarlickij, s pukem se dostal až do pásma, ale zblízka nepřekonal obránce, který suploval gólmana.

59:42
    Murygin hned po buly pospíchá na střídačku, aby mohl začít power play.

59:41
    Vhazuje se v obranném pásmu Lokomotivu, tohle už pro domácí vypadá dobře.

59:36
    Hosté si berou oddechový čas.

59:01
    Hosté jsou v šesti, Murygin zamířil na střídačku!

58:28
    Rybin srazil Osipovovo nahození, vzápětí se hosté provinili proti pravidlům.

58:12
    Zakázané uvolnění domácích, vhazovat se bude opět před Hudáčkem.

57:18
    Hudáček holí postrčil puk od své branky, jeho spoluhráči vyráží do útoku.

56:22
    Domácím se podařilo dostat puk daleko od Hudáčka, obrana, to je to, na co se Severstal v posledních minutách soustředí.

55:42
    Hudáček má puk ve svém držení, zastavil střelu Korškova. Lokomotiv stupňuje svůj tlak, jde za vyrovnáním.

54:38
    Nyní se Osipov ke střele neodhodlal, přesto alespoň rozehrál a akce Jaroslavle může pokračovat.

53:54
    Kazakovcev Kadějkina neobehrál, hosté už jdou do protiútoku.

52:57
    Černov se sice nejprve nedostal do útočného pásma, ale jakmile se to zdařilo spoluhráčům, už číhal před brankovištěm. Zblízka ale Murygina nepřekonal.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 1. Kagarlickij (P. Černov, Bumagin), 13. Rybin (Trubačjov), 28. Mons (Višněvskij) – 2. Kadějkin (Korškov), 52. Apalkov (D. Osipov, Averin)

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Magarilov) – Stasenko (C), Jevsejenkov, Kudako, Masuhr, Kalašnikov, Višněvskij, Chabarov – Bumagin, P. Černov, Kagarlickij (A) – Mons, P. Holík, Vovčenko – Ugarov, Trubačjov, Rybin – Kazakovcev, Ščerbina, Monachov – Kodola.
    Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Kronwall (C), Nakládal, Rafikov, Koledov, Ljubuškin, D. Osipov, Čerepanov – Kozun, Kontiola, Talbot (A) – Korškov, Apalkov, Iljenko – Averin (A), Kadějkin, Lugin – Mosaljov, Alexejev, Kajumov – Kraskovskij.

Rozhodčí: Kuljov, Ibatulin – Nikolajev, Badyl