Čerepovec – Jaroslavl 3:2 (kon.) | Riga – Dynamo Moskva 1:5 (kon.) | Kazaň – Soči 0:5 (kon.)
N.Novgorod – Petrohrad 3:4 (4:5 po s.n.) | Spartak Moskva – Minsk 1:0 (3:0 po s.n.)
Ak Bars Kazaň
0:5 (0:0, 0:1, 0:4)
HK Soči
Sobota 02.09.2017, 16:00 • TatNeft Arena • KHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního dne! (18:30:08)

Trestné minuty: 12 – 24

Utkání mezi Ak Bars Kazaň a HK Soči právě skončilo. Hostující celek v něm vítězí vysoko 5:0. O branky se postarali Michail Mamkin (26. minuta, přesilová hra), Vadim Ščegolkov (47. minuta), Jevgenij Lapenkov (55. minuta, přesilová hra 5 na 3), Casey Wellman (56. minuta) a Andrej Ivanov (58. minuta). Gólman Soči Dmitrij Šikin zastavil všech 23 střel soupeře!
    HK Soči se oklepalo z porážky 3:11 a zvítězilo v Kazani 5:0.

59:01
    Je tu poslední minuta tohoto utkání.

58:53
    Zakázané uvolnění hokejistů Soči.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
    57:10 Andrej IVANOV - 0:5

57:10
    Soči právě vstřelilo branku!
    A už je to 5:0 pro hostující celek! Ránu beka Chochlova vyrazil Garipov přímo k ANDREJI IVANOVI, a ten uklidil kotouč za záda bezmocného brankáře. Asistence: Ilja Chochlov, Světoslav Grebenščikov.

56:32

56:18
    55:56 Casey WELLMAN - 0:4

55:56
    Zdá se, že je definitivně rozhodnuto! Obrana Kazaně propadla ve středním pásmu a soupeř se tak dostal znovu do situace 2 na 1. Střelu Collinse z pravé strany ještě dokázal Garipov zkrotit, na následnou dorážku CASEY WELLMANA už byl ale krátký. Asistence: Sean Collins.

54:32
    Pokračovat budeme nyní ve čtyřech na obou stranách.

54:32
    Vyloučení v týmu HK Soči (Ruslan Pedan – 2 min., nedovolené bránění).
    54:27 Jevgenij LAPENKOV - 0:3

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 26. Mamkin (Cvetkov, Lapenkov), 47. Ščegolkov (Padakin, Chomickij), 55. Lapenkov (Padakin), 56. Wellman (Collins), 58. A. Ivanov (Chochlov, Grebenščikov)

Ak Bars Kazaň: Garipov (Biljalov) – Markov (A), Jarullin, Tokranov, Abrosimov, Ohtamaa, D. Musin, Sidorov – Sekáč, Lander, Azevedo – Galijev, Tkačov, Čibisov – Glinkin, An. Popov, M. Gluchov (A) – Lukojanov, Svitov (C), Jazkov.
    HK Soči: Šikin (Barulin) – Ščitov, Chomickij (C), Pedan, Chochlov, Mamkin, Alexandrov (A), S. Kuzněcov, Miromanov – Wellman, Collins, Lapenkov – Grebenščikov, Garbutt, Önerud – Ščegolkov (A), Cvetkov, Padakin – A. Ivanov, Tomilin.

Rozhodčí: Jurij Tsyplakov, Alexej Bělov – Nikita Viljugin, Alexander Černyšev