Chorvatsko – Kosovo 1:0 (kon.) | Bělorusko – Švédsko 0:4 (kon.) | Nizozemsko – Bulharsko 3:1 (kon.)
Faerské ostrovy – Andorra 1:0 (kon.) | Estonsko – Kypr 1:0 (kon.) | Francie – Lucembursko 0:0 (kon.)
Maďarsko – Portugalsko 0:1 (kon.) | Lotyšsko – Švýcarsko 0:3 (kon.) | Řecko – Belgie 1:2 (kon.)
Gibraltar – Bosna 0:4 (kon.)
Bělorusko
0:4 (0:3)
Švédsko
Neděle 03.09.2017, 18:00 • Borisov-Arena, Borisov • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina A

To bude k tomuto textovému přenosu všechno, já se s vámi prozatím loučím a zároveň vás zvu na další přenos. Tentokrát z Řecka, kde se domácí utkají s Belgií. Určitě nás čeká zajímavý duel, takže buďte u toho s námi! (19:56:24)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 2:5. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 15:14.

Je dobojováno! Švédsko si v prvním poločase nahrálo pohodlný náskok a druhý poločas už jenom dohraválo. Konečně skóre upravil pouze Andreas Granqvist, který se v 84. minutě trefil z penalty. Švédský tým se tedy dotáhnul na vedoucí Francii, ovšem ta má ještě zápas k dobru.

90+3

90+2
    V nastaveném čase se zřejmě nic zvláštního nestane. Švédsko si odveze z Běloruska tři body za výhru 4:0.

90+1
    Rozhodčí dnešního zápasu nastavil ve druhém poločase dvě minuty.

90
    Právě se nám rozběhnula poslední minuta základní hrací doby tohoto zápasu.

89
    Švédský centr pouze proletěl domácím vápnem a skončil v zámezí. Domácí brankář bude odkopávat od své branky.
    88.

88
    Jeden z běloruských obránců zastavil míč na vlastní brankové čáře. Švédsko bylo blízko páté branky.

87
    Mikita Korzun obdržel před malou chvíli žlutou kartu a bude chybět v následujícím zápase.

86
    Žlutou kartu dostává Mikita Korzun (Bělorusko).

85
    Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Marcus Berg, přichází Isaac Kiese Thelin.
    84. Andreas GRANQVIST - 0:4

84
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    K pokutovému kopu se postavil švédský kapitán ANDREAS GRANQVIST, který se z penalty nemýlil. Švédsko vede v Borisově nad domácím týmem už 4:0.
    83.

83
    Sjarhej Černik se při svém zákroku dotknul švédského hráče, který poté upadnul na trávník. Rozhodčí neváhal a odpískal pokutový kop.

83
    Domácí tým sice prohrává o tři branky, ale jejich fanoušci se baví po svém.

82
    Andreas Granqvist se velmi diví, že faul na jeho osobu nebyl odpískán. Rozhodčí ovšem nereaguje a hra pokračuje.

Jan Mládek

Branky: 18. Forsberg (Lustig), 24. Nyman, 37. Berg (Forsberg), 84. Granqvist (pen.)

Karty:   67. Filipenka (BLR), 86. Korzun (BLR) – 30. Nyman (SWE)

Bělorusko: Černik – Rios, Sačywka, Filipenka (C), Burko – Balanovič (61. Savicki), Korzun, Sivakow, Ňachajčyk (46. Drahun) – Signěvič (78. Bykau), Saroka.
    Náhradníci: Klimovič, Huščanka – Drahun, Macvejčik, Alisejka, Bykau, Savicki, Majeuski.

Švédsko: Olsen – Lustig, Granqvist (C), Augustinsson, Lindelöf – Seb. Larsson, Johansson (69. Svensson), Durmaz (67. Claesson), Forsberg – Berg (85. Kiese Thelin), Nyman.
    Náhradníci: Johnsson, Nordfeldt – M. Olsson, Hiljemark, Helander, Svensson, Krafth, Claesson, P. Jansson, Rohdén, Kiese Thelin, Armenteros.

Rozhodčí: Tobias Stieler – Mike Pickel, Jan Seidel (všichni Německo)