Ufa – Nižněkamsk 6:0 (kon.) | Čeljabinsk – Kunlun 4:5 (1:3 po s.n.) | Jekatěrinburg – Vladivostok 4:1 (kon.)
Magnitogorsk – Barys 3:2 (3:2 po s.n.) | Toljatti – Chabarovsk 1:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Viťaz – Omsk 6:2 (kon.) | HC Slovan – Chanty-Mansijsk 2:3 (0:2 po s.n.)
Lada Toljatti
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Amur Chabarovsk
Neděle 03.09.2017, 15:00 • Lada Arena, Toljatti • KHL

56:39
    Dmitrij Vorobjov je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, Amur má ideální příležitost srovnat.

54:34
    Hosté musí secvičit střídání, už podruhé v dnešním zápase inkasují dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Znovu jej odsedí Bogdan Potěchin.

39:54
    Domácí půjdou do tří, Charles Genoway je šest sekund před koncem vykázán za krosček.

38:53
    Po přerušení se před Metsolovou svatyní strhla hromadná šarvátka, do které se zapojila většina hráčů na ledě. Sudí rozdal dvouminutové tresty Janu Kolářovi (CHA) a Denisu Zernovovi (TOG).

34:12
    Poměr sil na ledě se vyrovná, Nikita Filatov je vykázán za hru vyskokou holí.

33:48
    Dmitrij Klopov je na dvě minuty vykázán za sekání, Lada si zahraje další přesilovku.

15:59
    Dvě minuty uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách – Nikita Filatov (TOG) a Vladislav Ušenin (CHA) jsou současně z kluziště vykázáni za hrubost.

08:40
    Maxim Kondratěv před brankovištěm Lady zasáhl Filatova hokejkou do obličeje, za což si od rozhodčích vykoledoval dvouminutový trest.

02:58
    Domácí si zahrají přesilovku, hra Amuru v šesti rozhodčím neunikla. Trest za jeho tým odpyká Bogdan Potěchin.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 13. Něstěrov (Mastrjukov) – 59. T. Zohorna (Frolov, Kondratěv), 63. Byvalcev (Kondratěv)

Lada Toljatti: Lazušin (Ivannikov) – D. Vorobjov, Ch. Genoway, Gurkin, D. Ježov, Kostromitin, Sotnieks, Ďjakov – Novotný, Filatov, Bočarov – Zernov, Bělousov, Babenko – Něstěrov, Skorochodov, Mastrjukov – Achmetov, Valujskij, V. Strelcov – Rachimullin.
    Amur Chabarovsk: Metsola (Kiselev) – Šviděnko, Kondratěv, J. Kolář, Kamalov, Turbin, Jordán, Kalinin – Byvalcev, Litovčenko, O. Li – Frolov, T. Zohorna, Potěchin – Klopov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Dědunov, Zaseda, Kacuba – M. Kvapil.

Rozhodčí: Bukin, Bodnar – Savenkov, Golovljov.