Písek – Havlíčkův Brod 2:8 (kon.) | David Servis – Milevsko 10:1 (kon.)
Středa 06.09.2017, 18:00 • Zimní stadion Písek • Přípravné zápasy

Konec zápasu. (20:00:18)

59:52

58:27
    Vlk z dobré pozice nedává gól. Markovi puk vypadl z výstroje, ale jen mimo tři tyče.

57:51
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min.).

56:14
    Velká smůla pro Písek. Koupal už měl nabito před bankou, ale sudí přerušuje hru pro posunutou klec. Utkání už se spíš jen dohrává.

53:16

52:48
    Břevno po Markově střele!

52:25
    Hanusova nepovedená střela nakonec byla docela nebezpečná.

51:16
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., krosček).

50:59
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ ENDÁL opět ukázal svou extratřídu a z předbrankového prostoru se nemýlil. Asistence Pipek, Horák.

50:07
    Další pěkná akce domácích mladíků. Bárta zblízka Marka nepřekonal.

47:55
    Vlk pálí těsně nad po přečíslení s Markem.

47:04
    Drdova rána končí na vyrážečce Marka.

46:05
    Koutenský nahazoval na branku Bruslařů, kde byl volný Rod. Zajímavá šance Písku končí až v rohu kluziště.

43:51
    LUKÁŠ ENDÁL ukončil pěknou kombinaci na jeden dotek a z levého kruhu trefuje mezi Štekrovy betony. Asistence: Tomáš Pipek, Tomáš Semrád.

43:24
    Ofsajd Brodu.

43:06
    Koupal nahazoval na Marka, který puk viděl až na poslední chvíli. Poradil si s ním ale.

42:05
    Stauber pálil na Marka. Brodský gólman šanci chytá.

40:01

Druhá třetina nabídla jednoznačnou partii a velký tlak Brodu, který se podle očekávání dostal do vedení. Hosté po mdlé první třetině zařadili vyšší rychlostní stupeň a po brankách Voříška, Milfaita, Šuhaje, Endála a Pipka vedou 6:2.

40:00

39:37
    Icing Rebelu.

39:00
    Z dobré pozice pálil jen do Štekra Endál.

39:00
    Minuta do konce třetiny.

37:45
    Po delší době si na puk sáhl Novák, který podržel nahození Martina Koupala.

36:30
    Další gól hostů. TOMÁŠ PIPEK v přečíslení nic nevymýšlel a bekhendem zblízka překonal Štekra. Asistence: Bulgalvis.

35:08

34:16
    ...a zase. Rozehrávka se hostům teď nedaří.

33:27
    Písek vyhazuje přes celé hřiště.

33:08
    Vyloučení v týmu IHC Písek (Švagr – 2 min., držení protihráče).

32:21
    LUKÁŠ ENDÁL dostal před Štekra parádní pas a zblízka se nemýlil. Asistence: Pipek, Přidal.

31:29
    Kuchtův pokus z vrcholu kruhů neměl razanci a Štekrovi nemohl dělat problém.

30:21
    Zakázané uvolnění Rebelu.

30:11

29:30
    Hřebíček nejdřív našel před brankou volného Vlka, který trefil jen Novákův beton. Prvně jmenovaný pak prověřil brankáře Brodu střelou od modré.

28:14

28:11
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Endál – 2 min., vysoká hůl).

27:47

27:40
    JAKUB ŠUHAJ dostal krásný pas za obranu a tváří v tvář Štekrovi nezaváhal. Asistence: Vala.

26:48
    Štekr uklidňuje situaci před svou brankou a drží puk v lapačce.

26:40
    V útočném pásmu kombinují hosté.

26:14
    Vyloučení v týmu IHC Písek (Koupal – 2 min.).

25:47
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Peschal – 2 min., sekání).

25:43
    Ladislav Marek ujel hostující obraně, udělal poslednímu hráči pěknou kličku a zakončil. Bez úspěchu.

24:39
    Písek se osvobozuje jen za cenu icingu.

24:09
    Hosté se rozehráli a je to znát. JAN MILFAIT si před brankou pohrál se Štekrem a zavěsil pod horní tyčku. Velký podíl má na brance Voříšek, který střelci gólu adresoval milimetrový pas. Asistence: Luboš Voříšek.

23:47
    Zakázané uvolnění Písku.

23:31
    Po Semrádově střele písecký brankář raději zalehl puk a ukončil závar před svou brankou.

23:24
    Bruslaři jsou teď aktivnější a ostřelují Štekra ze všech stran.

21:42
    LUBOŠ VOŘÍŠEK byl důrazný na brankovišti a za čáru dotlačil s pukem i Štekrův beton. Asistence: Jakub Šuhaj, David, Vala.

20:53
    Štekr vyrazil nebezpečný pokus jednoho z hráčů Brodu.

20:06

20:01

V první třetině měli více ze hry překvapivě domácí mladíci, kteří se ujali vedení hned v první minutě. Přesilovou hru využil Kryštof Švagr, který nachytal Nováka střelou od modré čáry. Bruslaři pak srovnali v sedmé minutě zásluhou Petra Kuchty, který z blízka dorážel Kulhánkovu střelu od modré. Konečný stav prvního dějství určil František Bárta, který z mezikruží našel mezírku mezi betony havlíčkobrodského gólmana a vrátil Písku vedení.

20:00

19:56
    Icing Písku.

19:30
    Marek si stahoval kotouč před Nováka, ale k zakončení se nedostal.

18:54

18:43
    Marek pálí těsně mimo.

18:06
    Další zmatky v rozehrávce Brodu. Puku se zmocnil Drda, kterého musel podrazit Vašíček.

17:51
    Domácí vyhazují přes všechny čáry.

17:15
    Hosté si nerozuměli při zakládání přesilovkové akce a píská se ofsajd.

16:54
    Vyloučení v týmu IHC Písek (Vlk – 2 min., faul kolenem).

15:57
    Ofsajd Písku.

15:46
    Semrád to zkoušel z dálky, ale na jeho ránu Štekr dobře viděl.

14:27
    Novák si musel dávat pozor na Koutenského prudkou střelu z úhlu. Vyrazil puk před sebe.

13:50
    Vala bez přípravy prověřil Štekra. Skóre se nemění.

13:29
    Rozehrávka hostů vázne. Další icing.

13:15
    Nebezpečná teč Drdy. Novák zkrotil puk na výstroji.

11:50
    Štekr betonem vyrazil Endálův pokus z pravého kruhu.

10:03
    Písek právě vstřelil branku!
    Tenhle gól si asi Čeněk Novák za rámeček nedá. FRANTIŠEK BÁRTA z mezikruží trefil mezírku mezi betony nepříliš razantní střelou. Asistence: Jan Turek, Dmytro Torba.

09:16
    S nástupem Hřebíčka na led hosté přežili velkou šanci Písku. Nepovedenou rozehrávku ve středním pásmu zachytil Hanus, který pak zakombinoval s Markem. Novák kotouč nějak udržel před brankou čarou, ale ani neví jak.

09:16

09:05

08:42
    Semrádovo nahození zápěstím písecký brankář v pohodě chytá.

07:54
    Valovu střelu Štekr sice neudržel, ale písecká obrana odpravila kotouč do bezpečí.

07:16
    Vyloučení v týmu IHC Písek (Hřebíček – 2 min., nedovolené bránění).

07:04
    Endál tečoval střelu od modré.

06:25
    Je vyrovnáno. Kulhánek od modré nahodil na branku a sražený puk uklidil do poloprázdné branky PETR KUCHTA. Asistence: Tomáš Chlubna, Kryštof Kulhánek.

06:19

06:13
    Po nenápadné akci se kotouč došoural opět ke Štekrovi, který ho pro jistotu schoval do rukavice.

06:06
    Ofsajd Bruslařů.

04:55
    Přidal z první usměrňoval přihrávku před branku, Štekrovu klec o dost minul.

04:20
    Marek teď nebezpečně nahazoval na Nováka a kotouč se válel u betonu brankáře Brodu.

03:32
    Bruslaři jsou zatím v rozehrávce velmi nepřesní. Šanci ještě neměli.

02:17
    Semrádovo nahození na branku bylo tečováno, Štekr si s ním však poradil.

01:34
    Po nahození Adama Nováka chytá puk do lapačky Čeněk Novák.

00:52
    Jednoduchá akce Písku – obránce KRYŠTOF ŠVAGR dostal nabito na modrou čáru a lehkou střelou překonal Nováka, který přes hradbu těl asi nic moc neviděl. Asistence: Tomáš Rod.

00:32
    Vlk se cpal do úniku a Semrád (HBR) po podržel rukou.

00:12
    Dlouhé nahození hostů končí až u brankáře Štekra. Vhazuje se po jeho levici.

00:01

Poslední přípravné utkání za malou chvilku začne. Favoritem jsou bezesporu hosté, kteří přivezli velmi silný kádr, i když ne kompletní. Písecká sestava je značně protříděna marodkou, ale objevují se v ní i nová jména – navrátilec Ladislav Marek a na výpomoc Karel Herr, mladý trenér mladšího dorostu.

IHC Písek: Štekr (Kříž) – Hanus, Hřebíček, Koutenský, Herr, Turek, Švagr, Suda – Vlk, Koupal, Marek, Bárta, Rod, Jiřinec, Drda, Novák, Stauber, Torba

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Vašíček, Semrád, Kulhánek, Vala, Balgavis, Kříž, Horák, Peschal, Přidal, Szilva, Endál, Voříšek, Milfait, Šuhaj, Chlubna, Ludvík, Kuchta, Pipek

Rozhodčí: Čáp – Šperl, Horažďovský.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Petr Eliáš

Branky a nahrávky: 1. Švagr (Rod), 11. Bárta (Turek, Torba) – 7. Kuchta (Chlubna, Kulhánek), 22. Voříšek (Šuhaj, Vala), 25. Milfait (Voříšek), 28. Šuhaj (Vala), 33. Endál (Pipek, Přidal), 37. Pipek (Bulgalvis), 44. Endál (Pipek, Semrád), 51. Endál (Pipek, Horák)

IHC Králové Písek: Štekr (Kříž) – Hanus, Hřebíček, Koutenský, Herr, Turek, Švagr, Suda – Vlk, Koupal, Marek, Bárta, Rod, Jiřinec, Drda, Novák, Stauber, Torba

Rozhodčí: Čáp – Šperl, Horažďovský