Dynamo – Zenit 0:0 (kon.) | Ufa – FK Krasnodar 0:1 (kon.) | Groznyj – Lok. Moskva 1:1 (kon.)
FK Achmat Groznyj
1:1 (0:0)
FK Lokomotiv Moskva
Neděle 10.09.2017, 18:00 • Achmat Arena, Groznyj • Ruská Premier Liga • 9. kolo

Konec zápasu. (20:23:53)

Hostující celek se dostal do vedení. Manuel Fernandes rozehrával volný kop a míč si nešťastně do vlastní branky srazil Dantas Rodolfo. Aktivně hrající Achmat dokázal vyrovnat, krásnou ránou se prosadil Ravanelli. Utkání tedy končí remízou 1:1.

90+5
    Probíhá poslední nastavená minuta.

90+4
    Žlutou kartu dostává Ismael Silva Lima (FK Achmat Groznyj).

90+4
    Ravanelli se propracoval do střelecké pozice, ale jeho zakončení bylo zablokované obráncem Moskvy.

90+2
    Domácí se pokouší získat vedení na svou stranu, hostující celek se zatím dokáže snadno bránit.

90+1
    Rohový kop pro domácí celek. K zakončení se nikdo v bílém dresu nedostal.

90+1
    Nastavovat se muset pět minut.

90
    Achmat pokračoval v aktivní hře, střelecký pokus Ravanelliho skvěle zablokoval jeden z obránců. Defenziva hostů nyní zafungovala dobře.

89
    Domácí celek má k dispozici ještě jeden rohový kop, který podpoří jeho snahu o získání náskoku.

87
    Leo Jaba mohl zakončoval, ale nestalo se tak, neboť byl v postavení mimo hru. Hosté sehráli ofsajdovou past výborně.

86
    Domácí celek se raduje z vyrovnání a pokouší se v posledních minutách vstřelit rozhodující gól.
    84. RAVANELLI - 1:1

84
    Achmat Groznyj právě vstřelil branku!
    Šest minut před koncem druhého poločasu je vyrovnáno. Míč dostal na osu hrací plochy RAVANELLI. Jeho tvrdý technicky velmi dobře zvládnutý pokus končí přesně u tyčky. Marinato Guilherme nedosáhl na balon.

82
    Zajímavě vypadající domácí akci ukončuje pomezní sudí, neboť se jednalo o postavení mimo hru.

82
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Oleg Ivanov, přichází Ravanelli.
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Alexej Mirančuk, přichází Dmitrij Barinov.

79
    Igor Denisov a jeden z domácích hráčů absolvovali tvrdý osobní zákrok, jsou ošetřováni lékaři. Zdá se, že jsou sice otřeseni.

78
    Hraje se nyní na polovině hrací plochy. Střeleckých pokusů, těch povedených, mnoho není. Domácí se snaží o vyrovnání, ale nemohou se dostat do lepší pozice.

76
    Tak dlouho si domácí fotbalisté dávali přednost až o střeleckou pozici přišli. Obrana Lokomotivu si dokázala poradit.