Mladá Boleslav – Brno | 3:0 (kon.) | | | Jihlava – Dukla Praha | 3:2 (kon.) | | | Sparta – Karviná | 2:0 (kon.) |
Sokolov – Znojmo | 2:3 (kon.) |
Burnley – Crystal Palace | 1:0 (kon.) | | | Swansea – Newcastle | 0:1 (kon.) |
La Coruňa – Real Sociedad | 2:4 (kon.) | | | Ath. Bilbao – Girona | 2:0 (kon.) | | | Celta Vigo – Alavés | 1:0 (kon.) |
Villarreal – Real Betis | 3:1 (kon.) |
Hertha – W. Brémy | 1:1 (kon.) | | | Schalke – Stuttgart | 3:1 (kon.) |
Inter – Spal | 2:0 (kon.) | | | Atalanta BC – Sassuolo | 2:1 (kon.) | | | Cagliari – Crotone | 1:0 (kon.) |
Hellas Verona – Fiorentina | 0:5 (kon.) | | | Udinese – Janov | 1:0 (kon.) | | | Lazio – AC Milán | 4:1 (kon.) |
Benevento – Turín | 0:1 (kon.) | | | Bologna – Neapol | 0:3 (kon.) |
Saint-Étienne – Angers | 1:1 (kon.) | | | Lyon – Guingamp | 2:1 (kon.) | | | Marseille – Rennes | 1:3 (kon.) |
Trnava – Nitra | 2:1 (kon.) |
Bohemians 1905 – Liberec | 0:1 (kon.) |
Zlín – Ostrava | 3:3 (kon.) | | | Třinec – Slovácko | 1:2 (kon.) |
Benátky n/J – Nymburk | 1:0 (kon.) | | | Brozany – Štěchovice | 4:5 (kon.) | | | Jirny – Čížová | 3:0 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Vyškov | 1:1 (kon.) |
Sereď – Šamorín | 2:1 (kon.) |
Heerenveen – Eindhoven | 2:0 (kon.) | | | Utrecht – Kerkrade | 2:0 (kon.) | | | Sparta Rotterdam – Twente | 1:0 (kon.) |
Alkmaar – Breda | 2:1 (kon.) | | | Groningen – Venlo | 1:1 (kon.) |
Gent – Genk | 1:1 (kon.) | | | Standard – Charleroi | 0:0 (kon.) | | | Mechelen – Oostende | 1:1 (kon.) |
Setúbal – Braga | 2:0 (kon.) | | | Guimarães – Boavista | 1:0 (kon.) | | | Estoril – Moreirense | 0:2 (kon.) |
Salzburg – Rapid | 2:2 (kon.) |
Šanghaj Šenhua – Henan Jianye | 1:2 (kon.) |
Dynamo – Zenit | 0:0 (kon.) | | | Ufa – FK Krasnodar | 0:1 (kon.) | | | Groznyj – Lok. Moskva | 1:1 (kon.) |
Termalica – Zabrze | 1:2 (kon.) | | | Pogoň – Lech Poznaň | 0:0 (kon.) |
Příbram – Hertha | 0:2 (kon.) | | | Šumperk – Anderlecht | 0:8 (kon.) | | | Hrusice – Mladá Boleslav | 0:4 (kon.) |
Kohoutovice – Ostrava | 0:1 (kon.) | | | Česká Třebová – Ústí n. L. | 1:1 (kon.) | | | Brno – Slovan Bratislava | 2:2 (kon.) |
Sparta Praha dívky – Frýdek-Místek | 0:1 (kon.) | | | Prachatice – Bohemians 1905 | 0:6 (kon.) | | | Schalke – Olomouc | 0:1 (kon.) |
Slavia – Hr. Králové | 0:0 (kon.) | | | Jihlava – Lanškroun | 1:1 (kon.) | | | Zlín – Táborsko | 3:1 (kon.) |
Luceafarul Kluž – Opava | 0:2 (kon.) | | | Sparta – Slovácko | 2:1 (kon.) | | | Karviná – Xaverov | 3:2 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Kohouti Rokycany | 3:0 (kon.) | | | Sp. Brno – Hodonín | 1:2 (kon.) | | | ACS Kinder – Hlučín | 3:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Roudné | 7:1 (kon.) | | | Monaco – Liberec | 1:0 (kon.) | | | Česká Třebová – Hertha | 0:2 (kon.) |
Brno – Anderlecht | 1:6 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) | | | Prachatice – Ostrava | 2:2 (kon.) |
Schalke – Ústí n. L. | 0:0 (kon.) | | | Slavia – Slovan Bratislava | 1:1 (kon.) | | | Jihlava – Frýdek-Místek | 3:1 (kon.) |
Zlín – Bohemians 1905 | 0:2 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Sparta – Hr. Králové | 3:1 (kon.) |
Karviná – Lanškroun | 1:4 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Táborsko | 2:0 (kon.) | | | Sp. Brno – Opava | 0:4 (kon.) |
ACS Kinder – Slovácko | 1:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Xaverov | 2:0 (kon.) | | | Monaco – Kohouti Rokycany | 0:0 (kon.) |
Příbram – Hodonín | 1:1 (kon.) | | | Šumperk – Hlučín | 1:1 (kon.) | | | Hrusice – Roudné | 4:1 (kon.) |
Kohoutovice – Liberec | 0:2 (kon.) | | | Ústí n. L. – Slovan Bratislava | 2:1 (2:0 po pen.) | | | Olomouc – Slavia | 2:1 (kon.) |
Luceafarul Kluž – Anderlecht | 3:4 (kon.) | | | Hertha – Sparta | 0:1 (kon.) | | | Roudné – Prachatice | 1:4 (kon.) |
Sparta Praha dívky – Kohoutovice | 1:1 (2:1 po pen.) | | | Xaverov – Liberec | 5:0 (kon.) | | | Hrusice – Ostrava | 2:3 (1:3 po pen.) |
Ústí n. L. – Anderlecht | 1:9 (kon.) | | | Olomouc – Sparta | 0:0 (2:3 po pen.) | | | Slavia – Hertha | 2:0 (kon.) |
Slovan Bratislava – Luceafarul Kluž | 0:1 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Táborsko | 2:1 (kon.) | | | Lanškroun – Kohouti Rokycany | 0:0 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Karviná | 0:0 (2:0 po pen.) | | | Jihlava – Monaco | 1:1 (kon.) | | | Zlín – Č. Budějovice | 1:2 (kon.) |
Bohemians 1905 – Mladá Boleslav | 1:1 (1:2 po pen.) | | | Slovan Bratislava – Hertha | 0:0 (0:1 po pen.) | | | Hlučín – Sp. Brno | 0:1 (kon.) |
Slovácko – Příbram | 1:1 (0:1 po pen.) | | | Brno – Česká Třebová | 0:0 (1:3 po pen.) | | | Šumperk – Hodonín | 1:2 (kon.) |
ACS Kinder – Schalke | 0:3 (kon.) | | | Hr. Králové – Opava | 0:1 (kon.) | | | Olomouc – Ústí n. L. | 6:1 (kon.) |
Slavia – Luceafarul Kluž | 2:0 (kon.) | | | Sparta – Anderlecht | 2:2 (2:3 po pen.) |
konec
FC Utrecht
2:0
(1:0)
Roda JC Kerkrade
Jan Mládek
Branky:
2. van de Streek, 58. Labyad
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 24:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 9:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:8.
Rozhodčí: S. Mulder – C. Schaap, N. Siebert
Diváci: 19042
Neproměněná penalta:
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 24:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 9:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:8.
FC Utrecht:
D. Jensen – Klaiber, van der Maarel, W. Janssen (C), Braafheid – Emanuelson (74. Strieder) – van de Streek, Labyad, Ayoub – Kerk (85. Görtler), Dessers (68. Bahebeck).
Náhradníci: Marsman – van der Meer, Troupee, Görtler, Leeuwin, Dumić, Bahebeck, Strieder, Willock.
Trenér:
Roda JC Kerkrade: Jurjus – Götz, Werker, Ananou, van Peppen (C) (54. Vansteenkiste) – El Makrini – Gnjatić (14. Engels), Simon Gustafson, Ndenge – Paulissen (78. van Velzen), M. Rosheuvel.
Náhradníci: Roex, Kurto – Vancamp, Rutjes, Auassar, Djim, Schahin, Dijkhuizen, van Velzen, Engels, Kum, Vansteenkiste.
Trenér:
Náhradníci: Marsman – van der Meer, Troupee, Görtler, Leeuwin, Dumić, Bahebeck, Strieder, Willock.
Trenér:
Roda JC Kerkrade: Jurjus – Götz, Werker, Ananou, van Peppen (C) (54. Vansteenkiste) – El Makrini – Gnjatić (14. Engels), Simon Gustafson, Ndenge – Paulissen (78. van Velzen), M. Rosheuvel.
Náhradníci: Roex, Kurto – Vancamp, Rutjes, Auassar, Djim, Schahin, Dijkhuizen, van Velzen, Engels, Kum, Vansteenkiste.
Trenér:
Rozhodčí: S. Mulder – C. Schaap, N. Siebert
Diváci: 19042
Střely na branku: 24:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 9:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:8.
Základ dnešního vítězství položil už ve druhé minutě Sander van de Streek. K další domácí brance byl blízko hned v další minutě Zakaria Labyad, ale hostující brankář Jurjus jeho šanci zlikvidoval. Poté se nic zvláštního neudálo, až v závěru poločasu. Ve 44. minutě byl v šanci opět Laybad, ale ani tato šance se neuchytila a před závěrečných hvizdem to ještě zkusil Gyrano Kerk, který trefil spojnici. Ve druhém poločase to byl znovu Utrecht, který diktoval tempo hry. V 58. minutě se konečně prosadil Zakaria Labyad, který zvýšil na konečné skóre 2:0. V poslední výraznější šanci byl Francouz Bahebeck, ale ten svou hlavičku nasměřoval pouze vedle tyče.