Slavia – Hr. Králové 2:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Dukla Praha 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 0:7 (kon.)
Jablonec – Teplice 1:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav
4:1 (2:0)
FK Dukla Praha
Pondělí 11.09.2017, 13:00 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • Juniorská liga – Čechy • 7. kolo

S konstatováním, že domácí dnes zvítězili jasně 4:1, se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek dne. (15:10:11)

90+1

90
    Nastavuje se jedna minuta.

89
    Žlutou kartu dostává Machů (FK Mladá Boleslav).

89
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A navíc přichází definitivní pojištění výhry! Úspěšným střelcem je DOMINIK MACHŮ – 4:1!

88
    Domácí po rozehrávce kombinují a snaží se udržet soupeře daleko od míče.

86
    Dukla právě vstřelila branku!
    Je tu snížení, které však přichází pro hosty nejspíš pozdě. Autorem první branky Pražanů v zápase je ADAM VLČEK – 3:1!

85
    Žlutou kartu dostává Douděra (FK Dukla Praha).

85
    Z něj se hosté neprosadili, ale pokračují stále na útočné polovině.

85
    Na druhé straně následuje rohový kop pro Duklu.

84
    Boleslavští prošli středem hřiště jako nůž máslem a ještě zvládli zahrozit, nicméně Hruška podržel svůj celek a ránu dokázal vyrazit.

82
    Navíc se nyní sama připravila o šanci, po faulu na útočné polovině bude rozehrávat od branky Jedlička.

80
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Brabenec, přichází Král.

80
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Brejcha, přichází Greš.

80
    Rozběhal se závěrečná desetiminutovka duelu, Pražané by museli vsítit rychlou kontaktní branku, pokud by chtěli vykřesat jiskru naděje.

78
    Pomalu to vypadá, že Dukle už na případné zdramatizování duelu nebude mít potřebné síly, zatímco Boleslav hlavně to, co potřebuje, nikam se bezhlavě nežene.

75
    Nebezpečný centr mohl jeden z hostů nasměrovat ve vápně do sítě, ale nakonec z toho byl jen střelecký pokus vedle branky.

74
    Rohový kop pro pražskou Duklu.

72
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Novák, přichází Machů.

72
    Dukla je v útoku zejména ve druhé půli zatím hodně netrpělivá, opět ji zastavil ofsajd.

71
    A málem Středočeši přidali také čtvrtou trefu, rána z hranice vápna si ale cestu mezi tři tyče branky soupeře nenašla.

69
    Domácí se mílovými kroky přibližují k výhře! Autorem třetí branky domácích je MILJAN VUKADINOVIČ – 3:0!

68
    No a další zajímavou akci Dukly zastavil ofsajd.

66
    Nakonec se povedlo nalézt okénko v obraně soupeře, ke střele se dostal jeden z hostů na levé straně vápna, ale pouze prověřil pevnost rukavic brankáře MB.

65
    Mladá Boleslav s přibývajícími minutami stále hraje to, co potřebuje, hosté se stále hůř probíjejí doposud bezchybnou defenzívou.

63
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Duranovič, přichází Lohoyda.

63
    Pražané zasypali obranu soupeře dalšími dvěma nebezpečnými centry, ani jeden z nich ale nepřinesl větší šanci.

61
    Na přední tyči si na centrovaný míč naskočil jeden z hráčů Dukly a jeho hlavička nebyla vůbec špatná, leč zamířila kousek vedle pravé tyče branky domácích.

60
    Po hodině hry bude mít rohový kop k dispozici také pražská Dukla.

58
    Po centru na bližší tyč měla obrana hostů co dělat, aby míč odvrátila, ale nakonec se jí to pod tlakem povedlo.

57
    Navíc na opačném pólu hřiště vybojoval domácí celek rohový kop.

55
    Ani deset minut po zahájení druhého poločasu se hostům stále nedaří dostat na dostřel branky soupeře, Boleslav zatím brání více než dobře.

53
    Na druhé straně naopak Dukla utopila svůj další útok v útočném faulu.

52
    Boleslavští vyslali do vápna soupeře zajímavý centr, ten však obrana celku z hlavního města nadvakrát odvrátila.

51
    Navíc akci Dukly nyní zastavil faul, Boleslav bude z pravé strany obranné poloviny zahrávat přímý kop.

49
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Rudzan, přichází Procházka.

48
    Do druhého poločasu vstoupili hosté mnohem lépe, hned od úvodu se snaží aktivně kombinovat, ale zatím obrana soupeře odolává.

46
    Hosté uvedli míč do pohybu, čímž zahájili druhý poločas, ale zatím pouze kombinují na obranné polovině.

46
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Babalj, přichází Košek.

46

První poločas je za námi a domácí zatím jasně směřují za ziskem tří bodů, neboť vedou 2:0. Uvidíme, s čím soupeře vyrukuje do druhého poločasu. Buďte u něj s námi.

Druhý poločas začne přibližně v 14:04.

45

44
    Z ní si Boleslavští opět vypracovali velmi zajímavou střeleckou pozici, brankář Hruška musel zasahovat, ale nadvakrát udržel míč ve svých rukavicích.

43
    Boleslav v závěru půle operuje znovu aktivně na obranné polovině hostů, ti se znovu brání rychlé kombinace.

42
    Nakonec akce nevypadala vůbec špatně, první centr sice obrana Mladé Boleslavi odvrátila, ale poté se do voleje opřel na hranici vápna jeden z hráčů v tmavém a jen o kousek svatyni soupeře minul.

41
    Tak možná nyní. Pražané vybojovali další rohový kop.

40
    Pět minut před koncem poločasu se hosté postupnou kombinací dostali ke střele, ta ale skončila kousek vedle pravé tyče. Hostující hráči se zatím zastřelují.

38
    Akci celku z hlavního města ale zhatila nepřesná přihrávka a v návaznosti na to i útočný faul.

37
    Ten však dopadl naprosto stejně jako na druhé straně, i obrana Dukly se dokázala prosadit a míč nekompromisně odpravila mimo nebezpečné území.

36
    A také Mladá Boleslav bude zahrávat rohový kop.

35
    Obrana Mladé Boleslavi si s ním poradila, míč odvrátila na polovinu hřiště, a navíc nyní po chybné přihrávce může sama vyrazit dopředu.

34
    Rohový kop pro hostující celek.

34
    Žlutou kartu dostává Kühnel (FK Mladá Boleslav).

32
    Hosté nyní po velmi solidní pasáži hry dostali druhou ránu do vazu, ale ani tak se nevzdávají a snaží se se co nejrychleji snížit.

30
    Po půlhodině hry zdvojnásobují domácí svůj náskok! Autorem druhé trefy je DAVID KOMÁREK – 2:0!

29
    Na druhé straně zahrozil také stále úřadující mistr, rána Nováka skončila kousek vedle pravé tyče branky hostů.

28
    A ta nepřijde ani nyní, kdy se hosté o další šanci připravili sami, a to útočným faulem.

27
    Pražané předvedli několik slibných útoků po křídle, ale většina z nich ztroskotala na nepřesné přihrávce, a tak musí Dukla na svou šanci ještě počkat.

24
    Nyní už je pražský celek opět usazen na míči a snaží se najít cestu směrem dopředu.

23
    Domácí se snaží hrozit zejména z křídelních akcí, ale obrana Dukly si právě na tyto situace od první inkasované branky dává pozor.

22
    Žlutou kartu dostává Luong (FK Dukla Praha).

20
    Další zajímavá akce pražské Dukly, ale opět skončila nezdarem, neboť ji zastavil ofsajd.

18
    Držení míče – 51 % : 49 %

16
    Domácí se po pohledné kombinaci dostali k další střele, ale Hruška nakonec zasahovat nemusel, protože rána z hranice vápna mířila vedle branky.

15
    Hra se v posledních minutách poněkud zklidnila, oba celky předvádějí i nadále bojovný výkon.

13
    Dukla postupem času vyrovnává hru se svým soupeře a v posledních minutách je to ona, kdo se žene do nebezpečných útoků.

11
    To však neplatilo nyní, Jedlička se musel blýsknout proti ráně soupeře povedeným zákrokem, ale ve své první zatěžkávací zkoušce uspěl.

10
    Opět byl dravější obrana celku v modro-bílých dresech, hosté se prvního střeleckého pokusu nedočkali.

9
    Rohový kop pro pražský celek.

8
    Dukelští se dokonce po pravé straně vydali dopředu, prudký centr však obrana domácích odvrátila a poté míč získala do své moci.

6
    Domácí stále svírají svého soupeře a jsou neustále usazeni na jeho polovině, nicméně obrana Dukly už působí mnohem konsolidovaněji.

5
    A Mladá Boleslav i nadále pokračuje ve své aktivní hře, Pražané úvod zápasu příliš nezachytili.

4
    Domácí těží s aktivního nástupu do utkání! Autorem úvodního gólu je ELI BABALJ – 1:0!

2
    Hned s prvním centrem si obrana Dukly poradila a odvrátila míč, ale Středočeši znovu míří do útoku.

1
    Domácí uvedli míč do hry a ihned se ženou po pravé straně do útoku.

1

FK Mladá Boleslav: Jedlička – Komárek, Klíma, Kühnel (C), Novák, Vejr, Vukadinovič, Rudzan, Zabilanský, Kopa, Babalj.
    Náhradníci: Truksa – Košek, Procházka, Machů.

FK Dukla Praha: Hruška – Luong (C), Brejka, Lauko, Vlček, Duranovič, Brabenec, Barták, Kozel, Šimek, Douděra.
    Náhradníci: Czehowsky – Greš, Vyleta, Dancák, Lohoyda, Král.

Rozhodčí: Orel – Novák, Koval.

Vítám všechny fanynky a fanoušky mládežnického fotbalu! Dnes se v rámci dalšího kola Juniorské ligy představí před svými fanoušky v tabulce obhájce titulu a prozatím pátá FK Mladá Boleslav, na jejíž hřiště zavítá zatím trápící se FC Dukla Praha, jež se nachází na předpoledním místě tabulky.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.