Karviná – Olomouc | 3:5 (kon.) | | | Brno – Liberec | 1:2 (kon.) | | | Slovácko – Mladá Boleslav | 0:1 (kon.) |
Pardubice – Znojmo | 0:1 (kon.) | | | Třinec – Opava | 3:3 (kon.) | | | Příbram – Olympia Radotín | 1:3 (kon.) |
Táborsko – Ústí n. L. | 2:1 (kon.) | | | Varnsdorf – Hradec Králové | 1:1 (kon.) |
Crystal Palace – Southampton | 0:1 (kon.) | | | Huddersfield Town – Leicester | 1:1 (kon.) | | | Liverpool – Burnley | 1:1 (kon.) |
Newcastle – Stoke | 2:1 (kon.) | | | Watford – Manchester City | 0:6 (kon.) | | | West Brom – West Ham | 0:0 (kon.) |
Tottenham – Swansea | 0:0 (kon.) |
Levante – Valencia | 1:1 (kon.) | | | Getafe – Barcelona | 1:2 (kon.) | | | Betis – La Coruňa | 2:1 (kon.) |
Atlético – Malaga | 1:0 (kon.) |
Bayern – Mohuč | 4:0 (kon.) | | | W. Brémy – Schalke | 1:2 (kon.) | | | Frankfurt – Augsburg | 1:2 (kon.) |
Stuttgart – Wolfsburg | 1:0 (kon.) | | | RB Lipsko – Mönchengladbach | 2:2 (kon.) |
Crotone – Inter | 0:2 (kon.) | | | Fiorentina – Bologna | 2:1 (kon.) | | | AS Řím – Hellas | 3:0 (kon.) |
Monaco – Štrasburk | 3:0 (kon.) | | | Dijon – Saint-Étienne | 0:1 (kon.) | | | Guingamp – Lille | 1:0 (kon.) |
Nantes – Caen | 1:0 (kon.) | | | Troyes – Montpellier | 0:1 (kon.) |
Slovan Bratislava – Ružomberok | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Senica | 2:1 (kon.) | | | Prešov – Trnava | 0:2 (kon.) |
Nitra – Podbrezová | 1:0 (kon.) | | | Žilina – Trenčín | 5:1 (kon.) |
Písek – Jirny | 1:0 (kon.) | | | Chrudim – Benešov | 2:0 (kon.) | | | Králův Dvůr – Domažlice | 1:0 (kon.) |
Litoměřicko – Vyšehrad | 3:3 (3:5 po pen.) | | | Čížová – Brozany | 1:3 (kon.) | | | Ústí n. O. – Štěchovice | 1:1 (5:4 po pen.) |
Hodonín – Líšeň | 0:0 (kon.) | | | Petřkovice – Kroměříž | 0:3 (kon.) | | | Mohelnice – Zlínsko | 2:2 (kon.) |
Hulín – Hlučín | 3:1 (kon.) | | | Uh. Brod – Rýmařov | 3:0 (kon.) |
Příbram – Zlín | 2:1 (6:5 po pen.) | | | Teplice – Bohemians 1905 | 1:0 (kon.) | | | Brno – Karviná | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Plzeň | 0:5 (kon.) | | | Hradec Králové – Frýdek-Místek | 4:1 (kon.) | | | Sparta – Opava | 3:2 (kon.) |
Slovácko – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Pardubice – Olomouc | 1:3 (kon.) | | | Slavia – Ostrava | 1:0 (kon.) |
Nové Mesto n/V – L. Mikuláš | 1:0 (kon.) | | | Skalica – Bardejov | 1:0 (kon.) |
Excelsior – Heerenveen | 1:2 (kon.) | | | Kerkrade – Willem II | 1:3 (kon.) | | | Breda – Groningen | 2:1 (kon.) |
Zwolle – Heracles | 2:1 (kon.) |
Kortrijk – Anderlecht | 2:2 (kon.) | | | Lokeren – Antverpy | 1:1 (kon.) | | | Charleroi – Waasland-Beveren | 2:2 (kon.) |
Sint-Truiden – Genk | 2:1 (kon.) |
Marítimo – Aves | 2:1 (kon.) | | | Boavista – Benfica | 2:1 (kon.) | | | Sporting – Tondela | 2:0 (kon.) |
Rheindorf Altach – Rapid | 2:2 (kon.) | | | Admira – Sturm Graz | 2:1 (kon.) | | | Wolfsberger – Linec | 0:0 (kon.) |
CSKA Moskva – Rostov | 2:0 (kon.) | | | Machačkala – FK Krasnodar | 1:5 (kon.) |
Celtic – Ross County | 4:0 (kon.) |
Wisła Pł. – Pogoň | 3:1 (kon.) | | | Zabrze – Śląsk | 2:2 (kon.) | | | Wisla Krakov – Piast Gliwice | 2:0 (kon.) |
konec
1.FC Slovácko
0:1
(0:0)
FK Mladá Boleslav
Tomáš Kučera
Branky:
65. Chaluš (Chramosta)
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:6. Rohy: 5:6.
Rozhodčí: O. Berka – M. Wilczek, M. Myška
Diváci: 3967
Karty: 83. Reinberk (SLO), 86. S. Hofmann (SLO) – 62. Mebrahtu (MBL), 77. Chramosta (MBL) 90. Chramosta (MBL)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:6. Rohy: 5:6.
1.FC Slovácko:
Heča – Reinberk, S. Hofmann, Šimko, Divíšek – V. Daníček (C), Machalík (81. Hellebrand) – Navrátil, Havlík, Petr (71. Jakub Rezek) – Kubala (55. Zajíc).
Náhradníci: Daněk – Jakub Rezek, Hellebrand, Zajíc, Sadílek, Juroška, Břečka.
Trenér:
FK Mladá Boleslav: Vejmola – Pauschek, Chaluš, Stronati, Fleišman – Přikryl, Hubínek, Matějovský (C) (75. Levin), Mareš – Chramosta, Mebrahtu (64. Komličenko).
Náhradníci: K. Agajev – D. Da Silva, Komličenko, Levin, Magera, J. Rada, M. Vukadinovič.
Trenér:
Náhradníci: Daněk – Jakub Rezek, Hellebrand, Zajíc, Sadílek, Juroška, Břečka.
Trenér:
FK Mladá Boleslav: Vejmola – Pauschek, Chaluš, Stronati, Fleišman – Přikryl, Hubínek, Matějovský (C) (75. Levin), Mareš – Chramosta, Mebrahtu (64. Komličenko).
Náhradníci: K. Agajev – D. Da Silva, Komličenko, Levin, Magera, J. Rada, M. Vukadinovič.
Trenér:
Rozhodčí: O. Berka – M. Wilczek, M. Myška
Diváci: 3967
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
Hosté jdou do vedení po zahrané standardní situaci, domácí obrana si nepohlídala MATĚJE CHALUŠE, který přesnou střelou k tyči překonal Heču.
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
1.FC Slovácko: Heča – Reinberk, S. Hofmann, Šimko, Divíšek – V. Daníček (C), Machalík – Navrátil, Havlík, Petr – Kubala.
Náhradníci: Daněk – Jakub Rezek, Hellebrand, Zajíc, Sadílek, Juroška, Břečka.
FK Mladá Boleslav: Vejmola – Pauschek, Chaluš, Stronati, Fleišman – Přikryl, Hubínek, Matějovský (C), Mareš – Chramosta, Mebrahtu.
Náhradníci: K. Agajev – D. Da Silva, Komličenko, Levin, Magera, J. Rada, M. Vukadinovič.
Rozhodčí: O. Berka – M. Wilczek, M. Myška.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
Michal Kordula, trenér 1. FC Slovácko
"Moje nová role hlavního trenéra znamená pokrok v mé kariéře. Cítím zodpovědnost a nechci nikoho zklamat. Z tohoto pohledu bude nejen pro mě duel proti Mladé Boleslavi důležitý.“
Dušan Uhrin ml.,trenér FK Mladá Boleslav
"Boleslav před týdnem poprvé vyhrálo, když porazilo Brno a opustila poslední příčku. „Slovácko je silný soupeř, ale budeme usilovat o vítězství, bodů má pořád málo.“
1.FC Slovácko: Heča – Reinberk, Hofmann, Šimko, Divíšek – Sadílek, Navrátil, Daníček, Machalík, Havlík – Zajíc.
FK Mladá Boleslav: Vejmola – Pauschek, Chaluš, Stronati, Fleišman – Hubínek, Rada – Přikryl, Matějovský, Mingazov – Mebrahtu.
Mladá Boleslav nevstoupila do ligy vůbec dobře, tým který má cíle evropské poháry se momentálně nachází ve spodní části tabulky, konkrétně na patnácté pozici se čtyřmi body. Špatný vstup nenechal klidným trenéra Uhrina, který přeřadil do juniorky Čmovše a Diviše a na konci přestupního termínu přivedlo dva hráče na hostování ze Slavie, Mingazova a Chaluše. V posledním zápase už Boleslav zabrala a porazila Zbrojovku 3:0 a na Slovácko jede s cílem bodovat a odlepit se ze spodních pater tabulky
Moravský klub se nachází na jedenáctém místě v tabulce HET ligy se ziskem šesti bodů. V posledním zápase z Ďolíčku nepřivezl ani bod, když neproměnil několik vyložených šancí a naopak inkasoval z kopačky Haška ve druhém poločase. Na konci pracovního týdne proběhla na trenérské pozici rošáda, dosavadní asistent Michal Kordula se stal hlavním trenérem a lodivod Levý se přesunul na managerskou pozici sportovního ředitele.