Buffalo – Carolina 2:3 (po pr.) | Boston – Montreal 3:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 1:0 (po pr.)
New Jersey – Washington 4:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 6:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 2:3 (0:1 po s.n.)
Edmonton – Calgary 5:2 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:5 (kon.) | Arizona – Los Angeles 0:0 (zruš.)

3. Emil Pettersson(NSH) 1+0 (03:59:22)

Po dvou třetinách platil vyrovnaný stav 2:2. Ve třetí části hry zlepšila Floridu hru, a dokázala vstřelit tři góly. Nashville jen jeden. Florida díky vylepšenému výkonu dokázala tento duel vyhrát. Naopak Nashvillu se vstup do přípravných zápasů nepovedl podle představ.

59:31 Denis MALGIN - 3:5

59:31
    Florida právě vstřelila branku!
    Hostující celek přidává gól do prázdné branky, při ponechané výhodě se prosazuje DENIS MALGIN. Asistence: Blaine Byron, Michael Matheson.

59:20
    Necelou minutu mají hokejisté Nashvillu na to, aby se pokusili zápas zdramatizovat.

58:43
    Domácí celek odvolal brankáře, zkouší to v šesti.

58:43
    Oddechový čas pro hosty.

58:43
    Subban dobře vypálil od modré čáry, jeho pokus tak tak kryje brankář Sateri. Buly před jeho brankou.

58:42
    Aktivně hrají hosté, domácí celek nemůže ani odvolat brankáře.

58:00
    Hlasatel oznámil poslední dvě minuty, Panthers zatím zodpovědně brání a nedávají domácímu celku mnoho prostoru pro zakončení.

57:30
    Dvě a půl minuty zbývá do konce třetí třetiny, Florida vede o jednu branku a je blízko výhře v tomto zápasu.

57:14
    Komerční přestávka.

57:14
    Haapala se dostal do dobré pozice, ale jeho rána z první postrádala přesnost.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině. Optickou převahu mají momentálně hokejisté Nashvillu.

56:14
    Saros musel zasahovat. Domácí brankář si dokázal poradit s dobrou střelou hostujícího Petrovice.

55:25
    Florida vede o gól a má momentálně blíže k výhře v tomto přípravném zápase.

55:01
    Mnoho šancí momentálně k vidění není. Do ojedinělé střelecké pozice se dostal Kevin Fiala, ale minul branku.

53:48

52:26
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Anthony Greco – 2 min., vysoká hůl).
    51:23 Viktor ARVIDSSON - 3:4

51:23
    Nashville právě vstřelil branku!
    Velmi rychle dokázal domácí celek využít přesilovou hru, a tak zápas zdramatizovat. Po pěkné kombinaci zakončoval do odkryté části branky zkušený VIKTOR ARVIDSSON. Asistence: Kevin Fiala a P.K. Subban.

51:12
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Jonathan Ang – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).
    50:52 Michael MATHESON - 2:4

50:52
    Florida využívá přesilovou hru, a tak navyšuje své vedení. Hosté dobře vypálili od modré čáry, a pak z hranice brankoviště uspěl MICHAEL MATHESON. Asistence: Connor Brickley, Owen Tippett.

50:40
    Sledujeme přesilovku Floridy čtyři na tři. Hostující celek se ale nemůže probojovat do výraznější pozice.

50:23
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Yannick Weber – 2 min., podražení).

50:01
    Sledujeme hru čtyři na čtyři a dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Ani jeden celek se momentálně nikam nežene.

49:53
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Dryden Hunt – 2 min., hrubost).

49:29
    Tippett po pěkné kombinaci dobře vypálil. Jeho ránu bez přípravy celkem snadno kryje brankář Saros.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:10
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Anthony Richard – 2 min., hákování).

48:58
    Kevin Fiala se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus nebyl přesný. Možná brankář dokázal puk vytěsnit.

48:24
    Domácí hráči jsou sice střelecky aktivnější, vedou 26:21, na góly ale prohrávají.

47:59
    Hra je nyní přerušena, komerční přestávka.

47:27

46:44
    Útočníci hostů jsou v pásmu, pokouší se něco vymyslet, ale zatím narážejí na dobře chytajícího brankáře a zodpovědnou obranu.

46:10
    Matheson to zkoušel od modré čáry, jeho pokus ovšem nebyl dostatečně přesný.

45:50
    Přesilovou hru má k dispozici Florida, ta se ale nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu. Nashville hrající ve čtyřech zodpovědně brání.

45:27
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Kevin Fiala – 2 min., sekání).

44:15
    Petrovic dobře vystřelil, na jeho pokus domácí brankář dobře viděl, a tak neměl problém zasáhnout.

44:00
    Sledujeme rychlý hokej, mnoho šancí z kraje třetí třetiny k vidění není.
    41:43 Connor BRICKLEY - 2:3

41:43
    Hostující celek se dostává do vedení. Po rychlé kombinaci v útočné třetině se do zakončení probojoval CONNOR BRICKLEY, jehož pokus končí mimo dosah brankáře. Asistence: Edward Wittchow a Jonathan Ang.

41:37
    Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Nashvillu.

40:59
    Saros musel nyní zasahovat, jeho pohotová reakce znamená, že je stále stav zápasu vyrovnaný.

40:10
    Järnkrok se protlačil do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný. Pozorný byl brankář Sateri.

40:01

Tři branky jsme viděli ve třetí třetině. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení. Ve druhé polovině třetiny Predators přidali, dvakrát skórovali, a tak je nyní stav 2:2.

40:00

39:00
    Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:50
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.
    38:10 Emil PETTERSSON - 2:2

38:10
    Domácí sice nedokázali proměnit přesilovku, ale trápit je to nemusí, protože je vyrovnáno. Krásnou ránou bez přípravy se prosazuje mezi betony EMIL PETTERSSON. Asistence: Viktor Arvidsson, Calle Järnkrok.

38:04

37:30
    Predátoři dostávají kotouč až za svou brankou, Florida to zvládá.

37:15
    Järnkrok se dostal k zakončení, ale jeho pokus postrádal přesnost. Rána to nebyla vůbec špatná.

37:00
    Polovina přesilové hry je pryč. Nashville se zatím do výraznější střelecké pozice nedostal.

36:04
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Malgin – 2 min., podražení).

35:25
    Kotouč končí ve výstroji domácího brankáře, puk tam nahodil hostující celek.

34:35
    Zápas pokračuje po komerční přestávce, dostáváme se do závěru druhé třetiny. Florida se brání tlaku domácích.

34:28
    Sateri kryje kotouč, komerční přestávka.

34:00
    Po vstřelené brance hraje domácí celek velmi aktivně a Florida se musí bránit tlaku soupeře.
    33:08 Cody MCLEOD - 1:2

33:08
    Domácí hokejisté se prosazují a snižují náskok soupeře. Po krásné Subbanově přihrávce se bekhendovou stranou hole prosazuje aktivně hrající CODY MCLEOD. Asistence: P.K. Subban, Derek Army.

32:50
    Subban ani Pettersson nedokázali překonat hostujícího brankáře.

32:30
    Sceviour hlídkoval před brankou soupeře, několikrát si klepal o přihrávku, ale ani jednou ji nedostal.

31:59
    Hra je nyní přerušena, vice ze hry má hostující celek, který se dostal do vedení o dvě branky.

31:00
    Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění momentálně není.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Florida vede o dva góly a míří za výhrou.
    29:41 Connor BRICKLEY - 0:2

29:41
    Hostující celek navyšuje své vedení. Celkem snadno dokázal kotouč za záda ležícího brankáře dostat neatakovaný CONNOR BRICKLEY. Asistence: Chase Balisy, Jonathan Ang.

29:09
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Alex Petrovic – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Pierre-Cedric Labrie – 5 min., bitka).

29:09
    Hra je pro bitku přerušena.

28:45
    Domácí rozehrávají od své branky, rychlou akci vedl Fiala, ale jeho zakončení postrádalo přesnost.

28:08
    Střelecky jsou aktivnější domácí, v tomto ohledu vedou 15:11, nicméně vede Florida. Komerční přestávka.

27:39
    Hra je nyní přerušena, kotouč má ve své moci brankář hostů.

27:01
    Reimer byl pozorný a nenechal se překonat dobrou střelou domácího hráče. Nashville se dostal do zajímavé šance.

26:03

25:36
    Hostující celek hraje velmi dobře před vlastní brankou, Florida hrání zodpovědně.

25:15
    Fiala při pokusu bleskově přihrát zlomil hokejku, a tak jeho akce končí nezdarem.

25:00
    Järnkrok byl připravený v předbrankovém prostoru na střelu, ale jeho pokus končí mimo.

24:30
    Domácí celek má k dispozici přesilovku, ale nemůže se probojovat do střelecké pozice. Velmi dobře zasáhl Matheson.

24:03
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Henrik Haapala – 2 min., sekání).

23:20
    Domácí celek má ponechanou výhodu.

22:57
    Brankář Floridy musel nyní předvést své kvality. Se střelou od modré si poradil.

22:48
    Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Panthers.

22:26
    Nashville kombinuje ve svém obranném pásmu a nemůže se stabilněji probojovat na území soupeře.

22:00
    Mnoho šancí k kraje druhé třetiny k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

20:59
    Arvidsson dobře vypálil, jeho ránu od modré čáry kryje brankář ze žlutém dresu.

20:30
    Zakázané uvolnění vrátí hru před branku Nashvillu. Saros tak musí být pozorný.

20:01

Po první třetině vede hostující celek o jednu branku. V přesilové hře se dokázal prosadil Henrik Haapala, díky jehož přesně trefě vede Florida na ledě Nashvillu v přípravném zápase.

20:00

19:31
    Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Floridy. Fiala dobře vypálil.

18:44
    Hra se přelévá ze strany na stranu, více ze hry mají domácí. Arvidsson dobře vypálil, jeho ránu kryje brankář Panthers.

18:11
    Další střelecký pokus hostů, Hunt nepovedenou ránou spíše nahrnul kotouč k brankáři.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině a hosté se dostali do zakončení. Byron trefil jen Sarose.

17:15
    Po komerční přestávce pokračuje první třetina, hostující celek stále vede o jednu branku a snaží se hrát aktivně, ale domácí útočníci si také dokáží vypracovat dobré střelecké pozice.

17:15
    Reimer rozehrává od své branky, ani jeden celek se nikam nežene.

17:00
    Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.

16:31
    Mnoho střeleckých pokusů momentálně k vidění není, sledujeme klidnější závěr první třetiny.

16:11
    Domácí přesilovku nevyužili, navíc musí další útočnou akci podnikat od své branky.

15:50

15:33
    Florida hraje ve čtyřech, to nejhorší mají hosté za sebou.

15:15
    Subban nedokázal přesněji vypálit, jeho pokus zablokoval obránce.

15:01
    Florida se zatím velmi dobře brání.

14:19
    Hostující celek vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

14:10
    Fiala dobře vypálil, jeho pokus jen o malý kousek minul bránu.

13:50
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Michael Matheson – 2 min., krosček).

13:45
    Domácí celek se rozestavil v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet před brankou Reimera.

13:33
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Jonathan Ang – 2 min., držení protihráče).

13:10
    Arvidsson měl na hokejce vyrovnání, ale jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel.

12:15
    Järnkrok hledal před brankou spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.

11:50
    Smith se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale nedokázal přesněji trefit kotouč.

11:18
    Bojuje se spíše o nadvládu ve středním pásmu. Mnoho šancí k vidění není.

11:10
    Zakázané uvolnění to není, domácí celek tak musí hrát za svou brankou.

10:52
    Jsme ve druhé polovině první třetině, hosté jsou střelecky aktivnější, vedou v tomto ohledu 5:4.

10:34
    Petrovic to vzal na sebe. Jeho rychlé zakončení od modré čáry ale bylo nepřesné.

10:16
    Mnoho střeleckých pozic k vidění není, sledujeme ale rychlý hokej.

08:50
    Allard to vzal na sebe, jeho střelecký pokus byl zablokovaný.

08:29
    Sceviour se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho pokus postrádal přesnost.

08:10
    Domácí Subban rozehrává od své branky, čeká už mu dostřídají spoluhráči.

07:46
    Po komerční přestávce pokračuje zápas, ve kterém jsme zatím viděli jednu jedinou branku. Více ze hry mají hosté, kteří jsou střelecky aktivnější.

07:35
    Brown rozehrává od své branky, pokoušel se najít najetého spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.

07:10
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.

06:47
    Po krátké době vidíme druhé zakázané uvolnění hostujícího celku. Vhaozvat se bude před brankou Floridy.

06:20
    Domácí se probojovali do útočného pásma, ale ke střele se nikdo z hráčů ve žlutém neprobojoval.

05:02
    Saros kryje dobrou šanci hostujícího celku, sledujeme aktivní hru Floridy. Ta se dostala do vedení a dál se tlačí do zakončení.
    04:32 Henrik HAAPALA - 0:1

04:32
    V přesilové hře se hostující celek dostává do vedení. Rychlou střelou uspěl HENRIK HAAPALA. Asistence: Dryden Hunt, Denis Malgin.

04:00
    To se podařilo až nyní.

03:50
    Přesilovku hrají hostující hráči nepříliš aktivně, nemohou se stabilněji probojovat do zakončení.

03:03
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Allard – 2 min., sekání).

02:59
    Hosté mají ponechanou výhodu.

02:11

02:00
    Dvě minuty hry jsou pryč a vidíme první střelu na branku. Z dobré pozice vypálil Viktor Ardvidsson, jehož pokus kryje James Reimer. Následně z výborné šance neuspěl ani Emil Pettersson.

01:35
    Domácí se nemohou probojovat stabilněji do útočného pásma, hostující celek hraje dobře.

01:00
    Florida hraje v oslabení zodpovědně, Matheson posílá kotouč daleko od své branky.

00:30
    Domácí celek sice hraje přesilovou hru, ale nemůže se probojovat do střelecké pozice.

00:11
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Haapala – 2 min., sekání).

00:01

Za malý moment zápas začne.

Nashville Predators: Saros (O’Connor) – Weber, Ekholm, Jemelin, Murphy, Allard, Subban – Smith, Järnkrok, Fiala, Arvidsson, Kirkland, Labrie, McLeod, Army, Pettersson, Moy, Richard, Kamenev

Florida Panthers: Reimer (Sateri) – Matheson, Brown, Yandle, Petrovic, Wittchow, Scarlett – Haapala, Malgin, Tippett – Hunt, Byron, Sceviour – Brickley, Heponiemi, Ang – Balisy, Valk, Buckles.

Nashville snížil počet hokejistů na soupisce, aktuálně jich je 53. Trenéři tak mají ještě hodně času na utvoření finální sestavy.

Pro oba týmy jde o úvodní přípravný duel.

Trenéři obou týmů využijí přípravné zápasy k tomu, aby se pokusili najít co nejvhodnější složení jednotlivých formací. Vzhledem k tomu, že oba týmy mají hodně hráčů na soupiskách, není možné předem odhadnout sestavy.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. Kolotoč s názvem přípravné zápasy se roztočil. V tomto duelu proti sobě nastoupí Nashville Predators a Florida Panthers.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:30.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 34. McLeod (Subban, Army), 39. Pettersson (Arvidsson, Järnkrok), 52. Arvidsson (Fiala, Subban) – 5. Haapala (Hunt, Malgin), 30. Brickley (Balisy, Ang), 42. Brickley (Wittchow, Ang), 51. Matheson (Brickley, Tippett), 60. Malgin (Byron, Matheson)

Florida Panthers: Reimer (29. Sateri) – Matheson, Brown, Yandle, Petrovic, Wittchow, Scarlett – Haapala, Malgin, Tippett – Hunt, Byron, Sceviour – Brickley, Heponiemi, Ang – Balisy, Valk, Buckles