Villarreal – Espanyol 0:0 (kon.) | Celta Vigo – Getafe 1:1 (kon.) | Levante – Real Sociedad 3:0 (kon.)
Celta de Vigo
1:1 (1:0)
Getafe CF
Čtvrtek 21.09.2017, 21:00Španělská LaLiga • 5. kolo

Domácí celek se v prvním poločase díky aktivní hře dostal do vedení. I ve druhé polovině zápasu byl Real Club Celta de Vigo aktivnější, pokoušel se přidat druhý gól. To se ovšem nepovedlo, a tak přišel trest. Pět minut před koncem po výborném centru vypálil z velkého úhlu pod horní tyč Ángel Rodríguez. Ten stanovil konečný výsledek na 1:1. (22:53:17)

90+3

90+3
    Iago Aspas měl na kopačce rozhodující branku, jenže jeho pokus úspěšný nebyl.

90+3
    Probíhá třetí a zároveň poslední nastavená minuta, ani jeden celek se nikam nežene, optickou převahu mají domácí.

90+2
    Žlutou kartu dostává Álvaro Jiménez (Getafe CF).

90+2
    Celta de Vigo má více ze hry, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině. Zatím ale marně.

90+1
    Sergio Álvarez rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, aby podpořil útok. Hodně tvrdě byl před brankou atakovaný domácí hráč, sudí ale nechává hru plynout.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Faulu se dopustil Andreu Fontàs. Volný kop budou rozehrávat hosté.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Balon mají domácí pod kontrolou, pas na nabíhajícího Mora byl příliš dlouhý.

88
    Mnoho času už ve druhém poločase nezbývá. Stav zápasu je vyrovnaný a zdá se, že tento stav bude platiti i po konci zápasu.

86
    Daniel Wass se probojoval do šance, ale byl nachytaný v postavení mimo hru.
    85. Ángel RODRÍGUEZ - 1:1

85
    Getafe právě vstřelilo branku!
    A narodila se zápletka, hostující celek vyrovnává. Álvaro Jiménez výborně centroval před branku. Zdálo se, že jeho pokus byl příliš přetažený, ale na vzdálenější tyči stál ÁNGEL RODRÍGUEZ, který to lépe trefit snad ani nemohl. Poslal míč do horní části branky. Je vyrovnáno. Asistence: Álvaro Jiménez.

85
    Autové vhazování na útočné polovině mají k dispozici hosté. Ángel Rodríguez mohl vypálit, ale ještě vylepšoval pozici pro spoluhráče. Ten ovšem nevypálil.

84
    Domácí tým kombinuje na útočné polovině, Daniel Wass se zapojil do kombinace, kterou se podařilo zakončit. Vicente Guaita byl pozorný a kryje střelu.

82
    Mnoho šancí momentálně k vidění není. Domácí kouč nabádá své svěřence k trpělivé defenzivní hře. Zcela opačné pokyny dostávají hosté.

81
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Jozabed, přichází Daniel Wass.