APOEL – Tottenham 0:3 (kon.) | Dortmund – Real Madrid 1:3 (kon.) | Monaco – Porto 0:3 (kon.)
Besiktas – RB Lipsko 2:0 (kon.) | Manchester City – Šachtar 2:0 (kon.) | Neapol – Feyenoord 3:1 (kon.)
Spartak – Liverpool 1:1 (kon.) | Sevilla – Maribor 3:0 (kon.)
Besiktas Istanbul
2:0 (2:0)
RB Lipsko
Úterý 26.09.2017, 20:45 • BJK İnönü Stadium (kapacita 32.086 diváků) • Liga mistrů • Skupina G

To je z mé strany vše, hezký zbytek večera. (22:48:15)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:11. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 7:17.
    Besiktas porazil doma Lipsko 2:0.

Je dobojováno. Besiktas zvládl i druhý duel v Lize mistrů, když po výhře nad Portem porazil 2:0 Lipsko a má tedy na svém kontě 6 bodů a je v čele této skupiny. Naopak Lipsko dnes nebodovalo a má jeden bod za remízu s Monakem, které dnes doma prohrálo s Portem.

Besiktas vstoupil do tohoto utkání velmi dobře a od první minuty byl velmi aktivní. První branku vstřelil Ryan Babel a druhou přidal Talisca. Poté už bylo aktivnější Lipsko, ale to nic nevymyslelo a nakonec si z Turecka neveze ani bodík.

90+9

90+9
    Už se nic nestane, Besiktas získá všechny tři body.

90+9
    Zkušený Álvaro Negredo postupoval sám na brankáře, ale Péter Gulácsi ho nakonec dokázal vychytat a stav duelu se nemění!

90+8
    Nyní je to trochu zmatené, protože nikdo pořádně neví, jaká je vlastně minuta. Hostující trenér to řešil se čtvrtým rozhodčím, který mu sdělil, že hrát se bude ještě dvě minuty.

90+8
    Žlutou kartu dostává Fabri (Besiktas Istanbul).

90+6
    A opět Marcel Sabitzer, tentokrát to ale bylo fotbalovější. Hostující borec to zkusil z dálky, ale rána to byla velmi nepřesná.

90+5
    Marcel Sabitzer se nyní srazil s Pepem a oba si to následně vyříkali, nakonec je musel uklidňovat hlavní rozhodčí.

90+3
    Jean-Kévin Augustin se dostal ve vápně k míči, ale nezakončil ideálně a míč se nakonec došoural vedle pravé tyče!

90
    Je před námi ješte zhruba deset minutek. Zhruba takovou dobu se totiž nehrálo, když přestala na stadionu svítit světla a rozhodčí duel přerušil.

89
    Domácí drželi míč a nakonec se vydali dopředu, ale ani Besiktas neuspěl, protože vše skončilo ofsajdem.

87
    Akci hostů zastavil rozhodčí, který odpískal útočný faul.

85
    Obraz hry je stále stejný. Hosté se tlačí dopředu a domácí spoléhají na rychlé brejky. Nic zajímavého se ale neděje.

83
    Cenk Tosun dostal dobrou přihrávku a mohl jít sám na branku, ale na poslední chvíli ho zastavil Kevin Kampl, který se výborně vrátil a pomohl obraně.

80
    Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Cenk Tosun, přichází Álvaro Negredo.