Motor ČB – Frýdek-M. | 1:0 (po pr.) | | | Prostějov – Kadaň | 5:1 (kon.) | | | Kladno – Benátky n/J | 5:3 (kon.) |
Přerov – K. Vary | 1:0 (kon.) | | | Litoměřice – Ústí n/L | 3:2 (3:1 po s.n.) | | | Slavia – Třebíč | 2:3 (kon.) |
Havířov – Vsetín | 3:4 (po pr.) |
Novosibirsk – Petrohrad | 0:3 (kon.) | | | Omsk – Minsk | 4:1 (kon.) | | | Barys – Jaroslavl | 6:1 (kon.) |
Chanty-Mansijsk – Dynamo Moskva | 2:3 (kon.) | | | Čerepovec – Chabarovsk | 2:1 (kon.) | | | Riga – Vladivostok | 2:5 (kon.) |
HC Slovan – Viťaz | 4:3 (kon.) |
David Servis – Nymburk | 8:1 (kon.) | | | Pelhřimov – Kolín | 2:4 (kon.) | | | Písek – Žďár n/S | 4:7 (kon.) |
Mor. Budějovice – Tábor | 3:4 (kon.) | | | Trutnov – Most | 4:3 (kon.) | | | Děčín – Letňany | 5:1 (kon.) |
Řisuty – Sokolov | 3:6 (kon.) | | | Bílina – Dvůr Králové n. L. | 6:10 (kon.) | | | Poruba 2011 – Nový Jičín | 8:0 (kon.) |
SHK Hodonín – Opava | 4:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Jablonec n/N | 4:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Klatovy | 10:2 (kon.) |
Philadelphia – NY Rangers | 4:3 (po pr.) | | | Columbus – St. Louis | 5:2 (kon.) | | | Florida – Tampa | 4:2 (kon.) |
Dallas – Minnesota | 4:1 (kon.) | | | Vegas – Los Angeles | 2:3 (po pr.) |
Skalica – Osmos Bratislava | 3:2 (kon.) | | | Trnava – Pov. Bystrica | 7:3 (kon.) | | | Topoľčany – Nové Zámky B | 4:2 (kon.) |
Dubnica – Spišská N. Ves | 6:2 (kon.) | | | Prešov – Michalovce | 3:1 (kon.) |
Břeclav – Boskovice | 3:8 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uničov | 0:0 (18:00) | | | Rožnov p. R. – H. Benešov | 3:5 (kon.) |
konec
Dinamo Riga
2:5
(0:2, 0:1, 2:2)
Admiral Vladivostok
Petr Sumbal
Marek Jašek
Branky a nahrávky:
58. Stollery (M. Redlihs), 59. Indrašis (Lipsbergs, Stollery) – 5. Krasnoslobodcev (Zemčonok), 12. Sabolič (Blum), 38. V. Butuzov (Wright), 53. Tkačov (Krasnoslobodcev, Alexandrov), 60. Žafjarov
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Dinamo Riga:
Peters (41. Kalninš) – Stollery, Pujacs, K. Redlihs, Ališauskas, Zile, Wrenn, Karkls – M. Redlihs, Pavlovs, Meija – Gillies, Jevpalovs, Indrašis – Kristo, McMillan, Lipsbergs – Lessio, Bičevskis, Gegeris.
Náhradníci:
Trenér:
Admiral Vladivostok: Bobkov (Treťjak) – Bartulis, Blum, Morrisonn, Miščenko, Mnacjan, Zemčonok, Kurašov – Sabolič, Wright, Glazačev – Alexandrov, Krasnoslobodcev, Tkačov – Žafjarov, Makarenko, Kazakov – Manukjan, Machanovskij, V. Butuzov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Admiral Vladivostok: Bobkov (Treťjak) – Bartulis, Blum, Morrisonn, Miščenko, Mnacjan, Zemčonok, Kurašov – Sabolič, Wright, Glazačev – Alexandrov, Krasnoslobodcev, Tkačov – Žafjarov, Makarenko, Kazakov – Manukjan, Machanovskij, V. Butuzov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Hosté na závěr zápasu vstřelili ještě jednu branku. DAMIR ŽAFJAROV vypíchl uprostřed hrací plochy puk soupeři a poslal puk do odkryté branky. Hosté už si definitivně pojistili vítězství v dnešním zápase. Bez asistence.
Domácí tým hned na to přidává druhou branku a možna se ještě dočkáma zdramatizování. Libsbergs našel přesnou nahrávkou hokejku MIKSE INDRAŠISE a jeho střela doletěla za záda brankáře. Asistence: Roberts Lipsbergs, Karl Stollery.
Domácí tým se přecejen dočkal branky. Redlihs vystřelil z modré čáry a před brankou se povedlo KARLU STOLLERYMU tečovat puk a změnit směr do branky. Asistence: Mikelis Redlihs.
Hosté potvrzují roli favorita a přidávají čtvrtou branku v utkání. Po přihrávce se do samostatného nájezdu vydal VLADIMÍR TKAČOV a svou ránu umístil do levé strany branky. Je to jeho druhá branka v utkání. Asistence: Vadim Krasnoslobodcev, Viktor Alexandrov.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.
Hostující celek přidává třeti branku. VLADIMÍR BUTUZOV se ujal puku u své branky a dostal se s ním až k brance. Jeho rána zápěstím letěla přesně do pravého horního rohu branky. Asistence: James Wright.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.
Hosté rychle přidávají i druhou branku. V přesilové hře se dostali ke střelecké příležitosti. Po nahrávce Bluma se puk dostal přesně na hokejku ROBERTA SABOLIČE, který svou střelu namířil přesně pod horní tyčku. Asistence: Jonathon Blum.
Hostující celek se po pěti minutách hry ujímá vedení. VLADIMÍR TKACHEV poslal střelu od modré čáry, která skončila až v brance. Brankář Peters se za střelou jenom ohlédl. Asistence: Zemčonok.
Dinamo Riga: Peters (Kalninš) – Stollery, Pujacs, K. Redlihs, Ališauskas, Zile, Wrenn, Karkls – M. Redlihs, Pavlovs, Meija – Gillies, Jevpalovs, Indrašis – Kristo, McMillan, Lipsbergs – Lessio, Bičevskis, Gegeris.
Admiral Vladivostok: Bobkov (Treťjak) – Bartulis, Blum, Morrisonn, Miščenko, Mnacjan, Zemčonok, Kurašov – Sabolič, Wright, Glazačev – Alexandrov, Krasnoslobodcev, Tkačov – Žafjarov, Makarenko, Kazakov – Manukjan, Machanovskij, V. Butuzov..
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.
Ani Riga, ani Vladivostok nemají v sestavě žádného českého nebo slovenského hokejistu.
V minulé sezoně se tyto dva týmy z opačných konferencí utkaly jen dvakrát. Obě utkání zvládla lépe Riga, doma i venku. Riga drží sérii pěti vítězných zápasů nad Vladivostokem.
Poslední vzájemné utkání: Vladivostok 1:3 Riga
Poslední vzájemné utkání na ledě Rigy: Riga 3:2 Vladivostok
Vladivostok je na tom v tabulce sice o něco lépe než jeho dnešní soupeř, ale ani on nemůže být spokojen. Má pouhých dvanáct bodů a nachází se na 12. místě Východní konference. Poslední čtyři utkání prohrál, z toho třikrát bral ale bod za remízu v základní hrací době.
Na venkovním ledě má Vladivostok z deseti utkání nepříznivou bilanci 1-0-2-7. Pět posledních utkání na ledě soupeře prohrál. Po dnešním utkání s Rigou čeká Vladivostok série pěti domácích utkání, při které si bude chtít zvednout bodové konto.
Poslední zápas: Novgorod 3:0 Vladivostok
Dinamo Riga je úplně nejhorší tým dosavadního ročníku KHL. Lotyšský klub kráčí od porážky k porážce, za patnáct zápasů nasbíral zatím jen titěrných pět bodů a je ze ztrátou sedmi bodů poslední v Západní konferenci. Posledních jedenáct utkání Riga prohrála a nebrala z nich ani bod.
Na domácím ledě je to pro Rigu také naprostá katastrofa, všech šest utkání před vlastním publikem prohrála se skóre 5:21. Riga je jediným týmem celé KHL, který doma ještě nebodoval. Po dnešním domácím zápase proti Vladivostoku bude lotyšský klub čekat pět utkání v řadě na kluzištích soupeřů.
Poslední zápas: Riga 1:2 Kunlun