Vítkovice – Florbal Ústí 14:4 (kon.) | Znojmo – Otrokovice 1:5 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
14:4 (4:1, 6:1, 4:2)
Florbal Ústí
Sobota 30.09.2017, 17:00 • SC Dubina Ostrava • Livesport Superliga • 6. kolo

Vítkovičtí dnes měli zápas pod kontrolou, byli jednoznačně lepším týmem, navíc dokázali proměnit své šance a tak po zásluze vítězí 14:4. Hosté tak mají na svém kontě stále pouhý 1 bod, naopak domácí se díky vítězství dál drží na špičce ligy.

S konstatování, že Vítkovice poráží Ústí 14:4 se s Vámi loučí a hezký zbytek večera Vám přeje Dominik Hrubý. (18:57:20)

59:40
    Jeden z hráčů Vítkovic utrpěl nějaké zranění a hra je přerušena, Jastřembský se mezitím vrátil na hřiště.

59:10
    Pěkný zákrok Tomáše Fibigera.

58:40
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    I v situaci 4 na 4 se domácí zvládli prosadit, v nepřehledné situaci v brankovišti propasíroval míček do branky JAKUB HUBÁLEK.
    Asistence: Lukáš Hájek.

57:38
    Síly na hřišti se vyrovnají. Průnik Kopeckého se faulem pokoušel zastavit Jan Jastřebský (VIT) a je vyloučen na 2 minuty za sekání.

57:02
    Pátý přesilovkový gól Vítkovic v dnešním utkání dává LUKÁŠ HÁJEK.
    Asistence: Jakub Hubálek.

55:44
    Pokud se Vítkovice nenechají vyloučit, stráví zbytek zápasu v početní výhodě. Nesmyslného faulu se totiž u vlastní střídačky dopustil Jakub Koník (ÚST) a je vyloučen na 5 minut za hrubost.

55:18
    Míček se zmatku na půlce hostů odrazil do míst, kde stál střídající JIŘÍ BESTA, který po mohutném nápřahu dělovkou propálil Fibigera.
    Asistence: Adam Delong.

55:02
    Pět minut před koncem jsou u míčku vítkovičtí a kontrolují své vedení.

53:42

53:29
    Kopecký trefuje tyč, přesilovka tak pravděpodobně zůstane nevyužitá.

51:41
    Vítkovice polevily a budou se muset navíc bránit přesilovce. Jakub Hubálek (VIT) je vyloučen na 2 minuty za držení.

51:05
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Přihrávku na hrot dostal VIKTOR KOPECKÝ a z otočky střílí čtvrtou branku hostů.
    Asistence: Mikuláš Krbec.

50:15
    Ústečtí se dostali do několika náznaků, Gurkovský ale neměl žádnou výraznější práci.

47:51
    Vítkovice dál drží míček a dobývají branku Fibigera, ten nyní odolává.

46:25
    Další rána Rýpara nebyla přesná.

45:24
    Hezkou útočnou akci předvedli teď i hosté ze severu Čech, situaci 2 na 1 zakončuje MIKULÁŠ KRBEC.
    Asistence: Jiří Šafařovský.

44:15
    Jastřembskému u levého mantinelu utekl míček, jeho spoluhráči ovšem vybojovali zpět.

Dominik Hrubý

Branky a nahrávky: 1. Firda, 6. Rýpar (Hájek), 14. Rýpar (Delong), 20. Hubálek (Delong), 23. Delong (Jastřembský), 29. Hubálek (Hájek), 38. Rýpar (Hájek), 39. Delong (Nehera), 40. Hrubý (Gál), 40. Hájek (Hubálek), 43. Hájek (Rýpar), 56. Besta (Delong), 58. Hájek (Hubálek), 59. Hubálek (Hájek) – 16. Kolstrunk (Kopecký), 31. Stummer (Kopecký), 46. Krbec (Šafařovský), 52. Kopecký (Krbec)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Gurkovský (Souček) – Jankulár, Nehera, Jastřembský – Hrubý, Firda, Sova – Jan Šebesta, Vilím, Rýpar – Gál, Hájek, Hubálek – Delong, Němec, Jurdzin – Besta.
    Florbal Ústí: Weissgarber (29. Fibiger) – Stummer, Sattler, Semerád, J. Horák, Stibor, Kühnel – Kužel, Kolstrunk, Kopecký – Vl. Štorek, Pavelka, Täuber – Krbec, Šafařovský, Koník.

Rozhodčí: Kamil Sojka – Tomáš Sojka