Písek – Zlín 0:2 (kon.) | Ústí n. L. – Slovácko 0:2 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
0:2 (0:0)
1.FC Slovácko
Středa 04.10.2017, 18:00 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov • MOL Cup • 3. kolo

90
    Ani druhý poločas se nehrál celých čtyřicet pět minut, ukončen byl o osm sekund dříve, to jest v čase 89:52 min.!

90
    Kanghyun Yu z protiútoku z pravé strany těsně přestřelil!

88
    Poslední střídání Slovácka. Z hrací plochy odstupuje Lukáš Sadílek, přichází Kanghyun Yu.

87
    Lukáš Matějka křižnou přihrávkou nalezl Patrika Giliana, který dále předal míč zcela volnému Štěpánu Kacafírkovi. Posledně zmiňovaný vybojoval z dobré střelecké pozice pouze roh.

79
    Michal Kordula ze hřiště stahuje Jana Navrátila, naopak na trávník pošle čerstvého Jana Jurošku.

Dnešní utkání sleduje 626 diváků.

78
    Nyní domácí hodně podržel Marián Tvrdoň! V tutové příležitosti selhal Vlastimil Daníček, který po gólové přihrávce k pravé tyči trefil domácího brankáře.

76
    Stanislav Hofmann (SLO) byl za předchozí zákrok, po kterém následovala výhoda pro domácí, potrestán žlutou kartou.

75
    Posledního střídání využil realizační tým Ústí nad Labem. Místo Martina Jindráčka zaujme na trávníku Štěpán Kacafírek.

71
    Druhé střídání Army. Daniela Procházku nahradí Lukáš Matějka.

60
    Poprvé bude střídat také Jiří Skála. Příležitost místo Jiřího Miskoviče dostane Jan Martykán.

60
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Střídající JAKUB PETR se uvedl rychlým gólem, když střela útočníka Slovácka jen těsně pod břevnem překročila brankovou čáru.

57
    První změna v sestavě Slovácka. Ze hřiště odchází Filip Kubala, kterého nahradí Jakub Petr.

53
    Jan Navrátil přihrál Marku Havlíkovi, který orazítkoval levou tyč! Balón se odrazil od brankové konstrukce na kopačku VLASTIMILA DANÍČKA, který střelou k opačné tyči nedal Mariánu Tvrdoňovi šanci.

48
    Martin Jindráček zprava centroval na hlavičku Daniela Procházky, který zamířil zblízka nad.

45
    Hlavní rozhodčí končí první poločas o dvacet osm sekund dříve, to jest v čase 44:32 min.!

34
    Kapitán Jan Peterka (UNL) odkopl hostům míč z místa rozehrávky, a proto inkasoval zbytečnou žlutou kartu za zdržování hry.

27
    Ústí nad Labem se po kombinaci Michala Leibla a Martina Jindráčka vedení neujímá. Druhý jmenovaný z bezprostřední blízkosti po přihrávce spoluhráče z levé strany nemířil přesně.

12
    Pohledná šance domácích! Michal Leibl svou tvrdou ránou z velkého vápna nechal vyniknout Michala Daňka, který si připsal skvělý zákrok.

Zápas začne dříve!

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 53. Daníček, 60. Petr

Karty:   34. Peterka (UNL) – 76. Hofmann (SLO)

Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 10:6. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 15:10.
    FK VIAGEM Ústí nad Labem: Tvrdoň – Gilian, M. Richter, Pimpara, L. Vaněk, Leibl – J. Peterka, Miskovič (60. Martykán) – Pilík, D. Procházka (71. Matějka) – Jindráček (75. Kacafírek). Trenéři: Jiří Skála, Petr Fousek.
    Náhradníci: Kotěra – Martykán, D. Richter, P. Výborný, Šnirc, Matějka, Kacafírek.

1.FC Slovácko: Daněk – Reinberk, Hofmann, Břečka, Šimko – Šumulikoski, Daníček, Sadílek (88. Yu) – Kubala (57. Petr), Navrátil (79. Juroška), Havlík. Trenéři: Michal Kordula, Jan Palínek.
    Náhradníci: Heča – Hellebrand, Divíšek, Yu, Petr, Juroška, Tkáč.

Rozhodčí: Franěk – Vlasjuk, Petřík; delegát: Helebrant