Chodov – Weissenfels 8:4 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
8:4 (3:0, 2:1, 3:3)
Weissenfels
Pátek 06.10.2017, 08:45 • Seinäjoki Arena, Seinäjoki - Finsko • Pohár mistrů (muži)

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a hezký zbytek dne.U dalších florbalových přenosů na počtenou. (10:42:15)

Je konec! Chodovští hráči závěr třetiny vypustili, ale i tak se radují z jednoznačného vítězství 8:4! Po celý zápas byl český mistr aktivnější a přehrával německý celek, který občas vůbec nevěděl, kde mu hlava stojí. Hráči Chodova tak postupují do semifinále poháru mistrů, ve kterém je zítra od 15:30 čeká finský celek Classic.

Nejlepší hráči utkání
    Weissenfels – Anssi Soini
    Chodov – Ondřej Mikeš

59:00
    Poslední minuta čtvrtfinálového střetnutí!

58:22
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Martin Pražan – 2 minuty, Sekání).

58:22
    Harri Naumanen neuspěl, protože mu míček přeskočil čepel.

58:22
    Další nájezd pro hosty!

58:12
    Marek Vávra se dostal k dorážce ve velkém brankovišti, ale přestřelil.

58:00
    Poslední dvě minuty dnešního utkání.

57:35
    Střela Herlta z půlky byla tečována vysoko nad chodovskou bránu.

56:39
    Pražané drží míček a kontrolují poslední minuty zápasu.

55:50
    Němcům už moc času nezbývá a Chodov kráčí za postupem do semifinále!

55:07
    Marek Vávra se pokusil křížnou nahrávkou najít svého spoluhráče, ale jeho nahrávka byla přizvednuta za mantinel.

54:46
    Chodov polevil a hosté se dostávají do dobrých šancí!

53:22
    Tým Weissenfels právě vstřelil branku! Philipp Weigelt poslal krásnou nahrávku přes polovinu hřiště na rozběhnutého ANSSIHO SOINIHO, který utekl všem a tváří v tvář překonal chodovského brankáře! Asistence: Philipp Weigelt.

52:04
    Volný úder pro Chodov z dobré pozice skončil pouze střelou do zdi.

51:31
    Martin Řezáč se probíjel až před branku, ale na poslední chvíli mu míček odskočil, jinak by zakončoval do prázdné branky!

51:01
    Dnešní utkání je s největší pravděpodobností rozhodnuté a už jde jen o to, kolik nakonec zápas skončí. Podaří se českému celku vstřelit desítku?

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 11. Mikeš, 12. Kašovský (Fiala), 17. Koutný (Matějčík), 33. Ondrušek (Mikeš), 38. Řezáč (Koutný), 41. Ondrušek (Vávra), 45. Maxa (Podhráský), 45. Kotlas (Daněk) – 26. Hoffmann (Blanke), 46. Brückner (Bottcher), 51. Soini (TS), 54. Soini (Weigelt)

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Kašovský, Fiala, Sýkora, Daněk, Kotlas, Podhráský, Strnad – Maxa, Mikeš, Marek Vávra, Ondrušek, Řezáč, Koutný, Vacenovský, Matějčík, Strachota, Plíhal
    Weissenfels: Brückner (Kostler, Hoffman M.) – Asunta, Bottcher, Bernieck, Jassmann – Gruhne, Tauchlitz, Soini, Hoffmann J., Brückner, Handler, Herlt, Kuch, Blanke, Beyrich, Siede, Weigelt

Rozhodčí: Sandra Zurbuchen, Corina Wehinger